14 Mart 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2013 Perşembe Burç Yorumları


14 Mart 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 14 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 14 Mart 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 14 Mart Burç Yorumları

AKREP
Satın alma duygunuz çok yoğun olduğu bugünde, keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz. Bugün kendinize güveniyorsunuz.

YAY
Yapmaktan hoşlandığınız şeylere daha fazla önem vermelisiniz. Sizi hoşlanmadığınız şeyler yapmak için yönlendiren kişiler olabilir. Fiziksel bir rekabet ortamına girerseniz imajınızı güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz veya kendinize güveniniz artabilir. Evinizde ya da yaşadığınız yerde değişiklikler yapılabilir.

OĞLAK
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

KOVA
Birlikte iş yaptığınız kişilerin yapısal yönleri sizi rahatsız etmemeli. Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Fikirlerinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, ani hareketlerden uzak kalmalısınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

BALIK
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

KOÇ
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

BOĞA
Hiç kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için, çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinç altınız maddi kaygılarla dolu ve sorunlarınızı paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarıyı getirecek.. Duygusal konularda beklediğiniz performansı alacaksınız.

İKİZLER
Herşeyi görmek kolay olmayabilir. Zamanla görünürlük sağlanacak, her şey yerli yerine oturacaktır. Çabuk pes etmemeli, istediğiniz sonuçları alana kadar devam etmelisiniz. Fark yaratarak imajınızı güçlendirebilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün, çalışmalarınıza hız vermeyi amaçlıyor ve ele aldığınız konuları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Eleştiriden hoşlanmadığınız için, alınganlık gösterebileceğiniz bir gün içindesiniz. Güçlü bir egonuz var ve maddesel konulardaki cömertliğinizi, ne yazık ki duygusal yaşantınıza aktaramıyorsunuz.

ASLAN
Alışılmadık yer veya kişileri ziyaretler söz konusu olabilir. Mücadeleci ortamlar veya rakipler sizi daha iyi biri yapabilir. İlham verici kişilerle tanışabilir, yaşam biçiminizde(yaşadığınız yer, tarzınız, işiniz v.b) değişiklikler yapmayı planlayabilirsiniz.

BAŞAK
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

TERAZİ
Hemen harekete geçmeniz gerektiğini düşündüğünüz konular varsa, bu sadece bir test! Sakinliğinizi korumalısınız. Fikirlerinizi veya hedeflerinizi gerçeğe çevirebilecek enerjiye sahipsiniz. Planlarınızı ne zaman gerçekleştirebileceğinize konsantre olmak yerine, farklı tecrübeler edinebileceğiniz yerlere gitmeniz veya aktivitelerle uğraşmanız vizyonunuzu genişletebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.