14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 16.09.2020 20:35

14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

14 Kasım 2018 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu
Liderlik duygularınızla da özdeşleşen yaratıcı yönünüzü sergileyebildiğiniz sürece mutlusunuz. Bugün, değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız bazılarına ters gelebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.

14 Kasım 2018 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu
Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz Bugün olumlu günlerinizden biri. Ay, kombinasyon burcunuz Yengeçte a ilerlerken, sizin hareketli ve çalışkan yönlerinizi daha da geliştiriyor.

günlük burç yorumları 14 kasım 201814 Kasım 2018 Çarşamba YAY Burcu Yorumu
Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Bugün yoğun duygularınızı saklama gereği duyarken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Rutin işlerinizi biraz daha renklendirebilirsiniz. Sosyal yönünüzü daha ön plana çıkararak olaylara yaklaşmaya çalışın.

14 Kasım 2018 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygularınızda daha sabit davranmak istiyor ve partnerinizin düşüncelerine saygı göstermeyi unutuyorsunuz. Bugün onun kırılganlığı karşısında sizin duygusal tepkileriniz farklı olacaktır. Onun, yaşam gereksinimleriniz karşısındaki felsefenizi anlamasına yardımcı olun.

14 Kasım 2018 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu
Bugün çevresel olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere tepkileriniz belli etmek istemeyebilirsiniz. Gerilimli olduğunuz zaman açık havaya çıkarak kısa yürüyüşler yapmalısınız. Geçmişten bir arkadaşınızla karşılaşarak, eski günlerin dedikodusunu yapacağınız bir gün yaşayacaksınız.

14 Kasım 2018 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu
Duygusal konularda geçmişe özlem duymanız için hiçbir neden yok. Fakat siz yine eskilere takılacaksınız. Bugün çok fazla duyarlı ve romantik davranmak isteyebilirsiniz. Sizi yanlış anlamalarını istemiyorsanız, düşüncelerinizi karşı tarafın yaptığı gibi siz de gizlemelisiniz. Huzurunuzu bozmamalısınız.

14 Kasım 2018 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu
Bugünlerde ne istediğiniz biliyor havalarında dolaşmanız, ailenizden tepki almanıza neden olabilir. Fakat siz de biliyorsunuz ki, kendinizin çizerek ortaya koyduğu sistemlerinizin, disiplin prensipleri olarak yaşama uyarlanması güzel ve sizi başarılı kılıyor. Olayların doğası gereği alacağınız tepkiler olacaktır.

14 Kasım 2018 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu
Yakın ilişkilerinizde duygusal davrandığınız zaman, kaybettiğinizi bilmenize rağmen, içgüdüsel olarak isteklerinize duygularınızı frenleyemiyorsunuz. İçinizde enerji patlaması var. Yapmak istediğiniz şeyler sadece kendi özeliniz fakat toplumsal baskıyı üzerinizde hissetmek canınızı sıkıyor.

14 Kasım 2018 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu
Duygusal konularla maddi konularınızı karıştırmamanız gerekiyor. Maddi dengelerinizi mükemmel bir şekilde planlayacaksınız. Satın alma konusunda yeni planlara ihtiyacınız olacak. Bazı masraflar için henüz çok erken. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

14 Kasım 2018 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu
Coşkularınızda sınırlarınızı aşmamalısınız. Sürekli değişen şartlar yüzünden bulunduğunuz ortamlardan sıkılabilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanlara isyankar davranıyorsunuz. Partnerinizin davranışları, aklınızın karışmasına neden olacak. Bugün karşı tarafı dinlemeyi öğrenirseniz ondan çok şey öğreneceksiniz.

14 Kasım 2018 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu
Çevrenizdeki kişilerin değişim yaşadığı konusunda ısrarcı tutumunuz yanlış. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı anlayacaksınız. Sosyal yaşantınızdaki kargaşadan kurtulmak istiyorsunuz. Doğal yapınızdaki, olayları abartma huyunuzdan bir türlü vazgeçmiyorsunuz. Olaylara kayıtsız kalmak istemeyebilirsiniz.

14 Kasım 2018 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu
Ailenizle ilgili geçmiş olaylara takılı kalmanız olumlu gelişmiyor. Özel duyguların kıymetini sizden başka kimse bilemez. Geleneksel yapınızı onların istekleri dahilinde kullanacak ve aile bağlarınızın güçlenmesine neden olacaksınız. Duygusal birlikteliğinizi destekleyen küçük yollar söz konusu olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir