14 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burçlar14 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 14 Kasım 2013 Perşembe
Aşk gezegeni Venüs, sürprizlerin gezegeni Uranüs’le çarpıştığında, sosyal ilişkilerinizde her zamanki olaylarında dışında bir şeyler beklemelisiniz. Birisi sizi tamamen şaşırtacak bir şey söyleyebilir ya da yapabilir. Zihninizi açık tutarsanız bundan faydalanabilirsiniz sevgili Balıklar, o nedenle kalıplara sıkışıp kalmayın.

Kova 14 Kasım 2013 Perşembe
Bugün yöneticiniz Uranüs, aşk ve güzellik gezegeni Venüs’le biraz sürtüşme yaşıyor. Bu alevlenme endişelenecek bir şey değil sevgili Kovalar, sadece sözlerinize ve onları kime söylediğinize dikkat edin. Kelimeleriniz enerji dolu, ağzınızdan neler döküleceğini kestiremeyebilirsiniz.

Oğlak 14 Kasım 2013 Perşembe
Venüs burcunuzun yıldızlarında sevgili Oğlaklar. Bu etki, hayatınızın ta Mart ayına kadar aşkla dolu geçmesini sağlayacak. Bugün aşk gezegeni size bol bol çeşni, bir de sürpriz getiriyor. Beklenmedik şeylerle karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz birisinden ilginç haberler duyabilirsiniz.

Yay 14 Kasım 2013 Perşembe
Bugün çok ilginç bir gün sevgili Yaylar. Hiç beklenmedik ve alışılmadık şeylerle dolu. Çok ilginç insanlarla tanışacak, çok ilginç fikirler duyacaksınız. Zihninizi her şeye açık tutmalısınız, çünkü ön yargılı davranmanız geri tepebilir. İmrendiğiniz insanlar gibi davranın.

Akrep 14 Kasım 2013 Perşembe
Venüs’le Uranüs bugün çekişme halindeler ama kıvılcımlar uçuşsa bile bu sürtüşme sizin için gayet verimli sonuçlanacak. Bir iş arkadaşınızla anlaşmazlığa düşebilirsiniz ama sorun ne olursa olsun, birlikte yaratıcı bir atılım yapacaksınız.

Terazi 14 Kasım 2013 Perşembe
Yönetici gezegeniniz bugün biraz yaramazlık peşinde sevgili Teraziler. İstediklerinizi elde etmenizi sağlayacak yolları onun sayesinde keşfedebilirsiniz. İşin sırrı, her zaman izlediğiniz diplomatik yöntemler yerine biraz ısrarcı davranmakta. Başkalarına örnek olmaya çalışın ve insanlara hatalarını gösterin.

Başak 14 Kasım 2013 Perşembe
Bugün romantik ilgi alanınız hiç beklenmedik bir şekilde uyarılabilir sevgili Başaklar. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve son aylarda heyecanınızı kaybettiyseniz, bu astrolojik konum sayesinde aradığınız kıvılcımı bulabilirsiniz. O nedenle sevgilinizle kavgaya tutuşursanız endişelenmeyin. Müthiş bir barışma seksi sizi bekliyor.

Aslan 14 Kasım 2013 Perşembe
Ay, kardeş bir ateş grubu burcunda, siz de sıcaklığı bütün şiddetiyle hissediyorsunuz sevgili Aslanlar. Bugün işte çok büyük ilhamlar bulacaksınız. Yaratıcılığınız doruk noktasında. Hiç beklenmedik bir zorlukla karşılaşabilirsiniz ama sorunun üstesinden gelmekle kalmayacak, bu sayede yapmakta olduğunuz işte daha büyük ustalık kazanacaksınız.

Yengeç 14 Kasım 2013 Perşembe
Bugün ikili ilişkilerinizden birinde bir sürtüşme yaşayabilirsiniz sevgili Yengeçler ama bu durum gayet güzel sonuçlanacak. Başlangıçta biraz kızabilirsiniz ama sürtüşmenin ortaya çıkardığı uyarıcı etki yaratıcılığınızı artıracak, hatta belki ateşli bir romantizm getirecek. Hangisi olursa olsun, zorluklara direnmeyin, onlar sayesinde yeni zirvelere çıkacaksınız.

İkizler 14 Kasım 2013 Perşembe
Eski bir dostunuzla ya da iş arkadaşınızla hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacaksınız sevgili İkizler. Bu karşılaşma romantik ışıltılar taşıyor. İster bir ilişkiniz olsun, ister yalnız olun, sosyal bağlantılarınız aşk hayatınızı etkileyecek bir rol oynayacak. Hangisi olursa olsun, en ilginç ve hayat dolu arkadaşlarınızın yakınlığını arzulayacaksınız.

Boğa 14 Kasım 2013 Perşembe
Yöneticiniz Venüs birkaç gün boyunca dalgalanmalar yaratacak sevgili Boğalar, bu enerjiden faydalanın. Şu anda hem sağduyulusunuz, hem de hayatınızdaki bir şey hakkında heyecanla yanıp tutuşuyorsunuz. Merkür gerilemeden çıktığına göre bir projede ya da ilişkide ilerleme kaydedebilirsiniz, hiç beklemeden harekete geçin.

Koç 14 Kasım 2013 Perşembe
Bugünkü astrolojik olayların merkezindesiniz sevgili Koçlar. Yüksek enerji döneminiz devam ederken, delice romantik bir fırsat ortaya çıkıyor. Bunu deneyecek misiniz yoksa geleneksel olandan şaşmamayı mı tercih edeceksiniz? Yıldızlar, harika yaramazlıklar yapmanız için gerekli ortamı hazırlıyor, bu şansı kullanıp kullanmamak size kalmış.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.