14 Ekim 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 16:25

gunluk-burc-yorumlari-ekim14 Ekim 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

İş ve sosyal yaşamda başlattığınız girişimlerin öğleden sonra kazanç kısmıyla ilgili bazı öngörüler elde edebilirsiniz. Ayrıca bağlı olduğunuz gruplar ve ekip çalışmalarında sorumluluklar gündeminize gelebilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Son birkaç gündür kariyeriniz adına ön çalışmalarını yaptıklarınızı öğleden sonra toplum önüne çıkarabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda size yeni sorumluluklar getirecek ve uzun vadeli olacak girişimleriniz olabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Sabah saatlerini finansal koşullarınızı düzenlemekle geçirebilir; ödeme ve alacakların tahsilini yapabilirsiniz. Öğleden sonra değişen dinamikler sizi yaşamın anlamını sorgulamaya yöneltebilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Son birkaç gündür eşiniz, ortağınız veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerle gerek parasal gerekse de ihtiyaçlarınızla ilgili paylaşımlar içindeydiniz. Günün ilk bölümünde yapılması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Günün ilk bölümü eksik kalan uğraşları tamamlamakla geçebilir. Öğlenden itibaren ikili ilişkiler ve ortaklıkların daha ön planda olacağı bir sürece adın atacaksınız.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Sabah saatlerinde çocuklarınızın ihtiyaçları, aileden gelen gelirlerle ilgili düzenlemeleri yapmakla geçebilir. Öğle saatleri itibariyle sorumluluklarınızın artacağı bir sürece girebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Eve, aileye, yerleşime ait konularda sizi zorlayan koşulların sonuna gelmektesiniz. Sizi hem ruhsal yönde hem de zihinsel olarak yoran konuları artık sabah saatlerinden itibaren geride bırakabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Zihnen yoğun geçen günlerin ardından artık bir mola vermek ihtiyacında olabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra evinize çekilebilir veya ailenizle paylaşımlar içine girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Para, kazançlar ve harcamalarla ilgili sizi meşgul eden süreçler öğle saatlerinden sonra eski önemini yitirebilir. Değişen dinamiklerle daha farlı işlere yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizin ihtiyaçları öne çıkabilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Son günlerde başlattığınız girişimlerinizin eksik kalan yönlerini tamamlamaya ayırabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra kendinizi parasal mevzuların daha öne çıkacağı koşullar içinde bulabilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Sabah saatlerinde henüz koşulları kendiniz yönlendiremeyebilir; akışta kalarak ilerleyebilirsiniz. Ancak öğle saatlerinden itibaren burcunuza geçen Ay; ipleri elinize almanıza olanak sağlayacaktır.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Günün ilk bölümünde ekip çalışmaları ve gruplar içindeki görevlerinizle ilgilenebilir; eksik kalanları tamamlayabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zamanlar var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir