14 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burçlar14 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay bu gece ilerleyen saatlerde burcunuzun hülyalı yıldızlarına girerek size birkaç günlük muhteşem bir kişisel güç ve cazibe getiriyor sevgili Balıklar. Buna ihtiyacınız olacak, çünkü hafta ilerledikçe daha da zorlaşacak. Pozitif şeylere sımsıkı tutunun ve derin derin nefes alın.

Kova 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay gün ortasında burcunuzdan çıkacak, o nedenle Pazartesi sabahından elinizden geldiğince faydalanın. Hem profesyonel, hem de özel meselelerinizi düzenleyin, çünkü haftanın geri kalanı unutulmaz olabilir, hem de hiç de tatlı ve hafif olmayan bir biçimde. Yıldızlar gerçekten yoğunlaşıyor sevgili Kovalar.

Oğlak 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay bu gece geç saatlerde iletişim kuşağınıza girerek önümüzdeki haftanın stresini ve kafa karışıklığını konuşarak atlatmanıza yardımcı olacak. Yıldızlar zorlu bir hafta getiriyor, hazır olmalısınız sevgili Oğlaklar. Bunun en iyi yollarından biri de duygularınızı açıkça ifade etmek.

Yay 14 Ekim 2013 Pazartesi
Haftanın en iyi kısmı Pazartesi sabah erken saatlerde yaşanacak. O sırada başarı ve ilerleme şansınız çok yüksek. Gün ortasından sonra gerilim artıyor ve hafta hatırı sayılır derecede yoğunlaşıyor. İlerleyen günlerde hem Merkür’ün geri gidişi söz konusu, hem de muazzam, ateşli bir Dolunay geliyor. Yaratıcı olacaksınız ama zorlanacaksınız.

Akrep 14 Ekim 2013 Pazartesi
Haftanın en iyi dönemini önümüzdeki 24 ila 36 saatlik sürede yaşayacaksınız sevgili Akrepler, değerini bilin. Daha sonra Cuma günü görülecek yoğun Dolunay’ın enerji penceresine giriyoruz, yani bütün bahisler kapanıyor. Bugün Merkür’ün hafta sonu başlayacak olan geri gidişine hazırlanmak için iyi bir gün.

Terazi 14 Ekim 2013 Pazartesi
Sizi uyaralım sevgili Teraziler, Ekim ayı zaten zor geçiyor, bu hafta da hiç kolay olmayacak. Onun için bu yoğun dönemde en “normal” günleriniz olarak kayda geçecek bugünün ve yarının kıymetini bilin. Hoşunuza giden sakinleşme yöntemleri bulun, bir fincan çay için ya da beş dakika meditasyon yapın.

Başak 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay bu gece zıt burcunuza girerek birkaç günlük sakin bir iç gözlem dönemi başlatıyor. Öte yandan hareket ve enerji gezegeni Mars yarın burcunuzun yıldızlarına girdiği için, ayın bu dönemlerinde genellikle verdiğiniz molayı veremeyebilirsiniz. Titreşimleri hissetmeye başladınız mı sevgili Başaklar?

Aslan 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay bugün erken saatlerde zıt burcunuzdan çıkıyor, bu da büyük bir rahatlık getiriyor sevgili Aslanlar. Haftanın geri kalan günleri çok zorlu geçebilir ama en azından bugün enerji seviyeleri konusunda mücadele etmenize gerek kalmayacak. Gün ortasında tam formunuzu bulacak ve her şeye hazır olacaksınız.

Yengeç 14 Ekim 2013 Pazartesi
Günlerden Pazartesi sevgili Yengeçler ve şunu kabul etmemiz gerekiyor ki, hafta hiç de yumuşak başlamıyor. Ay bu gece kardeş su grubu burçlarından birine girecek ama bu da gerilimi sizin istediğiniz kadar düşürmeye yetmeyecek. Bu haftanın hayhuyu içinde en iyisi kendinizi bol bol şımartmanız.

İkizler 14 Ekim 2013 Pazartesi
Ay bugün iş saatlerinin çoğunu boşlukta geçireceğinden herhangi bir işe başlayıp devam ettirmekte biraz zorluk çekebilirsiniz. En sıradan, gözünüz kapalı yapabileceğiniz işlerde bile dikkatinizi toplayın. Aksi takdirde önemli ayrıntıları kaçırabilirsiniz.

Boğa 14 Ekim 2013 Pazartesi
Son birkaç gün göreceli olarak sakindi ama hafta ilerledikçe bu durum hızla değişecek sevgili Boğalar. Etrafınızdaki her şey kaosa bürünürken içinizdeki sakinliğe sıkı sıkı sarılın. Her zamanki Pazartesi stresi, haftanın sonraki günlerinde ortaya çıkacak şeylerle daha da ağırlaşabilir, o nedenle derin nefesler alın ve dikkatinizi dağıtmayın.

Koç 14 Ekim 2013 Pazartesi
Cuma günü burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay yaklaşırken, bu hafta işler hızla kızışacak. Bugün elinizden geldiğince ağırdan alın sevgili Koçlar, çünkü hafta sonuna doğru hem özel, hem de profesyonel hayatınız fazlasıyla yoğunlaşacak. Hepsi çok güzel sonuçlar getirecek ama yolculuk biraz sarsıntılı geçebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.