14 Aralık 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Aralık 2013 Cumartesi Günlük Burçlar14 Aralık Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak,

Günlük işlerinizi yapmak konusunda zorlanabilirsiniz. Ancak yapılan organizasyonlar, dostlarınız için vereceğiniz davetler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Sevdiklerinize huzurlu ve hoş bir atmosfer yaratmak için çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, keyif alacağınız işleri yapmaya daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Sevgili Terazi

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Ortak çalışmalar gerektiren işlerde, çalışma alanınızın çerçevesini geniş tutmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız.

Sevgili Akrep,

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır.

Sevgili Yay

Eğlence ve aşk konusunda hareketli ve sürprizli bir gündesiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve sıcak olacak. Akşama doğru arkadaşlarınızdan alacağınız davete sevdiğinizle katılacaksınız. İsteksizlikler ve istekler bir arada bulunacak. Olumlu olmalısınız.

Sevgili Oğlak,

Bugün, bastırdığınız duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Toplumsal ilişkilerinizde tecrübelerinizden faydalanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ailenizi ilgilendiren bir olayla ilgili performans sergileyeceksiniz. Onların sağlık sorunları sizin için sevindirici olacaktır. Uzun süredir koruduğunuz formunuzu bozmanız an meselesi.

Sevgili Kova,

Güne güven arayışı içinde başlayabilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Çekingenliğinizi yenecek ve çevrenizdeki kişilerden yalnızlığınızdan kurtulmak adına destek almak isteyeceksiniz. İlişkiler ve bilgi paylaşımı gibi konuda olumlu olaylar sizi bekliyor olabilir. Yakınlarınız ya da arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz de olası.

Sevgili Balık,

Karşı tarafın maddesel gücü karşısında kendinize yeni bir pota oluşturmak isteyebilirsiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bir hedef belirleyeceksiniz. Siz yeniliklere açık değilsiniz. Karşı tarafın cesur davranışları karşısında kendi sınırlarınızı çizmek isteyebilirsiniz. Partnerinizin üstün gücünden faydalanacaksınız

Sevgili Koç,

Yaratıcılığınızı harekete geçirecek kişilerle karşılaşabilir, farklı konularla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koyacak ve heyecan duyacağınız yeni girişimlerde bulunacaksınız. Özellikle iş ve kariyer konularında etkileyici olaylar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Boğa,

Başarılı olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilir, kendinizi ve çevrenizi zorlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve dostlarınızla yaşayacağınız gelişmeler sizi zorlasa bile İş hayatınızda gerginlikleri sonlandırıp, ekiple birlikte harekete geçmelisiniz. Ancak gelişmeler sizi zorlasa bile kararlı davranmayı başaracaksınız.

Sevgili İkizler,

Bugün, iletişim konusunda çekimser davranabilirsiniz.. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna k

Sevgili Yengeç,

Yatırımınız için güvenli bir yol arıyor olabilirsiniz. Öte yandan ortaklaşa gelirler, aile içi ya da aile dışı borç ve alacak konuları gündeme gelebilir, sizin için problem teşkil edebilir. Düşünce ve fikirlerinizi paylaşırken kendi fikrinizi kabul ettirmek için baskı yapmaktan vazgeçmelisiniz. Başkalarının söylediklerini de dikkate almalı ve kararlarınızı verirken esnek ve birazda rahat davranmalısınız.

Sevgili Aslan,

İkili ilişkilerinizde ve iş yerinizde gerginliğe sebep olabilecek gelişmeler ve karışıklıklar olabilir. Karşı tarafı daha iyi anlamaya çalışmalı, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vermelisiniz. Bu arada sizin kabahatiniz olmayan sorunlar yüzünden eleştiri alabilirsiniz. Farklı konular ilginizi çekebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.