13 Kasım 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 12.09.2020 21:14

13 Kasım 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

13 Kasım 2018 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
İnatçı yapınız ve her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz, çevrenizdeki kişileri her konuda zorluyor. Duygusal yaşantınızda sinirli olduğunuz zaman karşınızdaki kişiyi çok çabuk kırabiliyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizde üzerinize kurulan baskılara karşı daha açık fikirli olarak tepki verin. Her şeyi deneyerek öğreniyorsunuz.

13 Kasım 2018 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Duygusal sezgilerinizde artış var.

günlük burç yorumları 13 kasım 201813 Kasım 2018 Salı AKREP Burcu Yorumu
Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır. Sinir gerginliklerine açıksınız.

13 Kasım 2018 Salı YAY Burcu Yorumu
Sinirlendiğiniz zaman çok şeyi abartıyor, bu tür durumlarda risk alıp maceralara atılabiliyorsunuz. Partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve onunda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. Bugün hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

13 Kasım 2018 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
Yaşamın inceliklerini, farklı yönlerden görmek herkesin tarzı değil. Bugün eleştirici yapınız ön plana çıkabilir. Her şeyin mükemmel şekilde olması mümkün değil. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygularını anlamaya çalışmayın. Onların sizden gizlemek istediği şeyler olabilir. Bazılar sizden şikayetçi olabilir aldırmamalısınız.

13 Kasım 2018 Salı KOVA Burcu Yorumu
Sosyal çevreniz sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarınızı paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

13 Kasım 2018 Salı BALIK Burcu Yorumu
Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken, birçok organizasyon çalışmalarınız,gündeme gelecektir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi tarzınıza uygun davranışlar sergileyerek, çevrenin dikkatini çekiyor olmanız sizi ilgilendirmiyor. Sınırlarınızı hep geniş tutmayı başaran özel bir kişiliğiniz var.

13 Kasım 2018 Salı KOÇ Burcu Yorumu
Ay’ın konumu, yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu olacaktır. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Rutin işlerinize hız kazandırmak istiyor, çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz.

13 Kasım 2018 Salı BOĞA Burcu Yorumu
Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

13 Kasım 2018 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Merkür karşıt evinizde geri hareketini yaparken, partnerinizle aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.

13 Kasım 2018 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Bugün, yalnız kalarak kafanızı dinleyin ve başka bir şey düşünmeyin. Çünkü, olayları değerlendirirken, önemli ayrıntıları gözden kaçırıyorsunuz.

13 Kasım 2018 Salı ASLAN Burcu Yorumu
Diplomatik ve idareci yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış şekli.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir