13 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

13 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burçlar13 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 13 Kasım 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz mistik Neptün bugün nihayet burcunuzun yıldızlarında ileriye doğru gitmeye başlıyor. Gezegen geçtiğimiz yazın başından beri gerileme dönemindeydi, bu da epey bir süredir olmadığı kadar uzun ve derin bir nostalji sürecini beraberinde getirdi. O eski fotoğraflarla mektupları kaldırın ve geçmişi düşünüp durmaktan vazgeçin. Artık emin adımlarla ilerleme vakti sevgili Balıklar.

Kova 13 Kasım 2013 Çarşamba
Görünmeyen şeylerin gezegeni Neptün, geçtiğimiz yazın başlarından beri finansal kuşağınızda geriliyordu. Bu gezegenin hiç de rahat edemeyeceği bir konum bu. Banka hesaplarınızla ilgili önemli ayrıntıları gözden kaçırmanıza ve önemli bilgileri görmezden gelmenize yol açabilir. Neyse ki Neptün bugün yeniden ilerlemeye başlayarak ihtiyaç duyduğunuz berraklığı sağlıyor.

Oğlak 13 Kasım 2013 Çarşamba
Son aylarda sezgileriniz biraz zayıfladıysa, bunun suçlusu rüyalar ve aldatma gezegeni Neptün. Gezegen, iletişim kuşağınızda gerileme dönemindeydi ve bu etki her zamanki keskin zihinsel faaliyetlerinizin dengesini bozuyordu. Gerileme bitti, yani artık kimse size bir şey söylemeden her şeyi anlayabilme becerinize yeniden kavuşuyorsunuz.

Yay 13 Kasım 2013 Çarşamba
Pozitif akış bugün de sürüyor sevgili Yaylar. İki gün önce Merkür gerilemeden çıkmıştı, bugün de aynı şeyi yapma sırası Neptün’de. Rüyalar gezegeni çok uzun süredir, ta geçen Haziran’dan beri gerileme dönemindeydi. Bu süre zarfında evle ilgili bir sorun ciddi biçimde kafanızı karıştırmış olabilir ama artık meseleyi çözmek için uygun sezgileriniz yeniden iş başında olacak.

Akrep 13 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün aldatıcı ve kafa karıştırıcı gezegen Neptün, son altı ayı gerilemede geçirdikten sonra nihayet ileriye doğru gitmeye başlıyor. Merkür’ün de kısa bir süre önce gerilemeden çıktığı düşünülürse, muhteşem bir gelişme bu! Yılın geri kalanı boyuna hem yaratıcılık, hem de romantizm konusunda ilerleme kaydedeceksiniz.

Terazi 13 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Neptün gündelik projeler ve programlar evinizde ileriye doğru harekete geçiyor, bu da iş hayatınıza yeniden berraklık getiriyor. Organizasyon becerileriniz geçen yazdan beri tökezleyip durduysa, bunun sorumlusu sis ve rüyalar gezegeni. Artık yaratıcı fikirleriniz ve becerileriniz uyum içinde olacak.

Başak 13 Kasım 2013 Çarşamba
Aldatıcı Neptün, geçtiğimiz yazın başlangıcından veri ilişki kuşağınızda gerileme dönemindeydi, bu da aşk hayatınızda bir sürü karışıklığa ve düzensizliğe yol açıyordu. Neptün bugünden itibaren ileriye doğru harekete geçiyor. Sisin arasından yavaş yavaş yolunuzu görebileceksiniz, özellikle de ilişkileriniz konusunda.

Aslan 13 Kasım 2013 Çarşamba
Son aylarda seks yaşamınızda biraz karışıklık yaşadıysanız, bunun suçlusu geçtiğimiz Haziran ayından beri yıldız haritanızın o bölgesinde gerileyen Neptün. Gizem gezegeni artık yeniden ilerlemeye başladığına göre, arzularınız ve tutkularınız çok daha anlaşılır olacak. Hayatınızda büyü hala bulunacak ama bu büyüyü çok daha pratik bir şekilde kullanabileceksiniz.

Yengeç 13 Kasım 2013 Çarşamba
Şefkat gezegeni Neptün, felsefe evinizde ilerlemeye başlıyor. Dünyaya bakış açınızda ani bir kayma hissedebilirsiniz. Son aylarda yaşadığınız tecrübeler sizi derinden değiştirmiş. Şimdi bu değişikliklerin içinde neler sakladığını tam anlamıyla göreceksiniz.

İkizler 13 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Neptün kariyer kuşağınızda gerilemeden çıkıyor, o nedenle özellikle profesyonel yaşamınızda sezgilerinizin kuvvetlenmesine hazır olun. Her olasılığı defalarca gözden geçirmek yerine neyin doğru olduğunu içgüdüsel olarak anlayacaksınız. Sezgilerinize güvenin sevgili İkizler.

Boğa 13 Kasım 2013 Çarşamba
Gün normal başlayacak ama öğleden sonranın ilerleyen saatlerinde birisinin üstünüze peri tozu serptiğini ve tek boynuzlu atları salıverdiğini hissedeceksiniz. Aylardır gerilemede olan büyü ve gizem gezegeni Neptün, sonunda ileri harekete başlıyor da ondan. Arkadaşlarınızla zihin okuma oyunları oynayabilirsiniz.

Koç 13 Kasım 2013 Çarşamba
Ayın, hatta belki de yılın geri kalan kısmının en büyülü ve mistik günlerinden birindeyiz. Bugün gerçeklikle fanteziyi birbirinden ayırmak hemen hemen imkansız. Geç saatlere kadar yataktan çıkmayın ve rüyalarınızı kağıda dökün. Hepsi de birbirinden zengin ve renkli olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.