13 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları 13 Haziran 2013 Perşembe Burç Yorumları


13 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 13 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 13 Haziran 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 13 Haziran Burç Yorumları

Balık 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay, iş ve sağlık kuşağınızı aydınlatıyor. Günlük rutininize daha sağlıklı beslenme ve spor yapma alışkanlıklarını katmak için yeni yollar deneyin. Büyülü bir Balık burcu denizkızı olarak bu tür şeyleri kolaylıkla ihmal edebilirsiniz ama yaratıcı özelliklerinizi korumak için fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz ve bedeninizi uygun biçimde beslemeniz gerekiyor.

Kova 13 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Kovalar, bugün Ay yeniden ilişki kuşağınızı aydınlatıyor. Öncelik sevgilinizde, o nedenle bütün dikkatinizi sevdiklerinize yöneltebileceğiniz zamanı yaratmak zorundasınız. Çekinmeyin ve onları her zamankinden fazla şımartın. Bu sayede sizin de moraliniz yükselecek.

Oğlak 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün seks ve dönüşüm kuşağınızdaki Ay, hayatınızın daha derinlerine dalmanız için tatlı bir davetiye. Hangi konularda yüreğinizi açıp www.nazlim.net derinlemesine düşünmekten korkuyordunuz? Bugünkü Ay etkisinin, gizli korkularınızla ve güvensizliklerinizle cesurca yüzleşmenize yetecek gücü sağlamasına izin verin.

Yay 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay, yıldız haritanızın en sevdiğiniz bölümünde, yani uzak mesafe seyahat kuşağınızda. Bir sonraki gezinizi planlama işine gömülmek için mükemmel bir gün. Uzak ve büyülü bir diyarda sizi bekleyen macerayı düşünmek kadar sizi canlandıran bir şey yok.

Akrep 13 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Akrepler, Ay bugün kariyer kuşağınızda. Yaratıcı enerjinizi toplayın ve dikkatleri yaptığınız işin üzerine yöneltmek için yeni yollar arayın. Tabii bunu insanların gözüne sokmadan yapmanız lazım. Mahremiyetinizi tercih edersiniz ama en parlak fikirlerinizi herkesin bilmesini sağlamanız daha akıllıca.

Terazi 13 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Teraziler, bugün bütün varlığınızı sosyal hayatınıza adayın. Ay, pek çok hoş arkadaş ve tanıdığı sahneye çıkarıyor. www.nazlim.net Yeteneklerinizi birleştirip aşk, hayat ve iş konularına yepyeni, yaratıcı yaklaşımlar getirebilirsiniz. İçinizdeki kıvılcımı parlatmak için sizinkine benzer zihinlerle vakit geçirmeye ihtiyacınız var.

Başak 13 Haziran 2013 Perşembe
Yarın başlayacak yüksek enerji döneminize hazırlanıyorsunuz. Bugün fazla çalışarak ya da geç saate kadar dışarıda eğlenerek kendinizi tüketmeyin. Canlılığınızı koruyun ki hafta sonu onu en iyi şekilde kullanabilesiniz, sevgili Başaklar. Çok fazla şey olup bitecek, akışa ayak uydurmaya hazırlıklı olmalısınız.

Aslan 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay hala burcunuzun yıldızlarında, sevgili Aslanlar. Bu parmak ısırtacak süreç yarın sabah erken saatlerde sona erecek, o nedenle elinizi çabuk tutup bu muhteşem enerjiden faydalanın. Her zamankinden bile daha büyüleyici, çekici ve cazibelisiniz, bu da gerçekten hatırı sayılır bir şey. Ortaya çıkıp gülümsemekten başka bir şey yapmanıza bile gerek yok.

Yengeç 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün gelirinizi ciddi şekilde artırabilirsiniz sevgili Yengeçler. Finansal ihtiyaçlarınıza odaklanarak ve parayla ilişkilerinizi düzenleyerek bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Harcama alışkanlıklarınızda yapacağınız küçük bir değişiklik, tahmin edebileceğinizden daha önemli sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Fazlasıyla tedbirlisiniz, oysa gelirinizi artırmak için küçük bir risk almanız gerekebilir.

İkizler 13 Haziran 2013 Perşembe
Hemen hemen her zaman söyleyecek bir şeyiniz olur ama bugün sözleriniz özel bir yoğunluk taşıyor. Yüzeysel, boş konuşmalardansa derin anlamlara odaklanmış durumdasınız. Dedikodu şu anda sizi sıkıyor sevgili İkizler, o nedenle entelektüel yönlerinizi parlatan konulara yönelin. Hangi ünlü ne yapmış önemli değil, esas mesele dünyayı değiştirmek.

Boğa 13 Haziran 2013 Perşembe
Bugün her zamanki gibi iş yerinde olsanız da, dikkatiniz evinizle ilgili konulara yönelmiş durumda. Çocukluğunuzdan kalma bir meseleyle ya da şu andaki bir sorunla uğraşabilirsiniz. İyi bir haberimiz var sevgili Boğalar, her şeyin çözümü mümkün, o nedenle çabalamaya devam edin.

Koç 13 Haziran 2013 Perşembe
Yaratıcılığınız bugün alışılmadık derecede yüksek seviyelerde geziniyor sevgili Koçlar. Bu pozitif enerjiyi boşa harcamayın, günü yakalayın! İş yerinde gündelik işlerle meşgulseniz, aklınızdan geçen fikirleri mutlaka not alın. Şu anda zekanız göz kamaştırıcıdan da öte, bunu çarçur etmemelisiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı