13 Eylül 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 09.09.2020 16:35

13 Eylül 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıTERAZİ

İnsanlarla anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Normalde siz herkesle iyi anlaşır, herkese empati yapabilirsiniz. Ancak son dönemlerde yaşadığınız bazı şeyler, sizi bu konularda keskinleştirdi. Ufak da olsa tatil size çok iyi gelecek. Hiç beklenmedik bir şekilde, beklemediğiniz bir insandan romantik bir şeyler duyabilirsiniz.

AKREP

Akrep burçları maddi anlamda birikimlerine dikkat etmeliler. Paranızı olur olmadık şeylere harcamamalısınız. Zira önümüzdeki zamanlar sizi biraz zorlayabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi geliyor. Bu ara bir çok arkadaşınızla beraber olmanız, hem onların hayatlarında hem de sizin hayatınızda bir takım gelişmeler yaşamanızı sağlayacak.

YAY

Eğer para kazanmak istiyorsanız, çalışmak zorundasınız. Tatil, yağmur çamur demeden, gerektiğinde işlerinize koşmalısınız. Bu dönem maddi anlamda güç sahibi olmanızın tek şartı; çalışmak. Enerjiniz yüksek ancak pozitif yönlerde harcamakta zorlanıyorsunuz. Güzel bir haber alacaksınız.

OĞLAK

Maddi anlamda çok güzel bir gelişme bugün sizi bekliyor. O kadar sürpriz bir kaynaktan o kadar beklenmedik bir para elinize geçecek ki, inanamayacaksınız. Yalan söylemekten kaçınmalısınız. Zaten normalde de sıkışmadıkça yalan söylemezsiniz. Bugün hiç söylemeyin.

KOVA

Çok duygusalsınız. Hayatınızda güzel bir şeyler olmasına çok ihtiyacınız var. Sanki bir mucize bekler gibisiniz. Mucizeler bilinçaltınızda gizli. Gördüğünüz rüyalara, üçüncü gözünüzle gördüklerinize, hislerinize güvenmeli, iç sesinize kulak vermelisiniz. Maddi anlamda dikkatli olun. Çok fazla para harcamamaya özen gösterin.

BALIK

Acil bir ihtiyaç sebebi ile bugün normalden biraz daha fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle beraber kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Uzun süreli ilişkileri olan Balık burçları bu dönem oldukça mutlular. Kariyerinizle ilgili aksiyon alma gücünüz çok yüksek. Nerede olursanız olun iş yapmaya devam ediyorsunuz.

KOÇ

Bugün çevreniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Hayallerinizden bazılarını, gerçekleştirme fırsatı bulacağınız bir gün sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuz, hareketli günlük yaşam artık sizin normaliniz haline geldi. Tüm yoğunluğunuza rağmen, neşeli, güler yüzlü ve çalışkan haliniz, yöneticileriniz tarafından takdir ediliyor.

BOĞA

Toplum önündeki statünüz, kariyer hayatınızdaki konumuz ile alakalı pozitif gelişmeler sizi bekliyor. İş yerinizde, günlük rutininizde sizi çok memnun edecek gelişmeler olacak. Dün olduğu gibi bugün de enerjiniz yüksek. Yakın arkadaşlarınız ile ilgili bir takım konular kafanızı karıştırıyor. Sorularınızın cevabını tam olarak alamıyorsunuz.

İKİZLER

Gittiğiniz bir kursta, okulda veya bir seyehatte romantik anlamda etkileşim kuracağınız biri ile tanışabilirsiniz. Uzaklardan gelecek güzel haberler neşenizi yerine getirecek. Yakın ilişkide olduğunuz insanlarla bir takım fikir ayrılıkları yaşıyorsunuz. Bugün güç savaşlarına hazırlıklı olmalısınız.

YENGEÇ

Ailenizdeki bazı kadın figürleri ile alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda bugün aklınız annenizde kalabilir. Onu özlediğinizi hissedebilir veya bambaşka konularla gündeminizde olabilir. Günlük hayatınızda ve iş yerinizde zorlanmalar yaşıyorsunuz. Fevri tavırlar sergiliyor ve ani kararlar alıyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var.

ASLAN

Duygusal anlamda inişli çıkışlı bir gün sizi bekliyor. İçinizde partnerlik ilişkileri konusunda sıradışı bir boşluk hissedeceksiniz. Dostlarınız ile konuşmak size iyi gelecektir. İletişime özel olarak ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Yalnız kalmayın. Yakın arkadaşlarınıza vakit ayırın.

BAŞAK

Günlük hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Maddi anlamda bir takım sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İyi satış yapabilir, anında nakite dönüşebilecek bazı antlaşmalara imza atabilirsiniz. Kendinizi değerli hissediyorsunuz. Bir süredir bu duyguya ihtiyacınız vardı. Keyfiniz yerinizde. Enerjiniz yüksek. Özetle bugün bomba gibisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir