13 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

13 Ekim 2013 Pazar Günlük Burçlar13 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün fırtınadan önceki sakinlik var sevgili Balıklar. Ay, yarın ilerleyen saatlerde burcunuza girerek size birkaç gün boyunca güç ve yüksek enerji getirecek. Kendinize vakit ayırın ve Ekim ayının bu en etkin döneminde neler yapmak istediğinizi düşünün, çünkü başlamasına çok kısa bir süre kaldı.

Kova 13 Ekim 2013 Pazar
Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Kovalar, ayın en güzel döneminin tadını çıkarın. Yüksek enerji döneminizin hafta sonuna denk gelmesi şahane bir şey, hayatın her açıdan keyfini sürebilirsiniz. Yıldızlar yanınızdayken istediğiniz şeylerin peşine düşün.

Oğlak 13 Ekim 2013 Pazar
Yüksek enerji döneminiz sona erdi ama bu Pazar günü hala pek çok harika şeyle temas kurabilirsiniz sevgili Oğlaklar. Savurganlık dürtünüze yenik düşebilirsiniz, o nedenle kredi kartınızı dikkatli kullanın. İstek ve ihtiyaç arasındaki farkı göremeyebilirsiniz, aşırı harcamalardan kaçınmak için alışverişe bir arkadaşınızla birlikte çıkın.

Yay 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün iletişim kanalları muazzam bir şekilde açılacak sevgili Yaylar, o nedenle aklınızdakileri söyleyebilirsiniz. Normalde dürüst olacağım derken bazen çam devirebiliyorsunuz ama bugün bu eğiliminizden kurtulacaksınız. Gerçeğin ve anlayışın kusursuz bir karışımı söz konusu.

Akrep 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün aile meseleleri ön plana çıkabilir sevgili Akrepler, hepsine hemen ilgi göstermelisiniz. Hafta sonu olduğuna göre sevdiklerinizle her zamankinden çok vakit geçirmeniz mümkün. Geçmişten gelen stresli konular açığa çıkarsa, onları dikkatle inceleyip bir uzlaşmaya varmanın tam zamanı.

Terazi 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün yaratıcılık patlaması yaşıyorsunuz, zevk ve sefaya düşkünlüğünüz de had safhada. Hangisine öncelik vereceksiniz sevgili Teraziler? Doğum günü ayınızda olduğumuza göre yıldızlardan serbest geçiş kartı alıp keyfinize bakabilirsiniz ama saçma sapan şeylere enerji harcamayın. Şaheserinizi yaratmaya başlamalısınız.

Başak 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün bütün dikkatinizi üstünde çalıştığınız bir projeye yönelteceksiniz sevgili Başaklar. Bir kere çalışmaya başladıktan sonra saatlerin nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsiniz. Pazar günü programınızda başka işler de varsa, zamanı gözden kaçırmayın.

Aslan 13 Ekim 2013 Pazar
Ay zıt burcunuzda, bu da biraz aksileşmenize yol açabilir sevgili Aslanlar. Kendinizi kötü hissetmeseniz de, bir sorun olmadığı halde saldırıya uğradığınızı düşünebilirsiniz. İşin sırrı hiçbir şeyi gereğinden fazla ciddiye almamanızda.

Yengeç 13 Ekim 2013 Pazar
Düşük enerji süreciniz sona erdi, ateş almış ve harekete hazır durumdasınız sevgili Yengeçler. Şu anda en fazla canlanan yönünüz libidonuz, o nedenle bu sabah yatakta birkaç saat daha kalabiliyorsanız kesinlikle yapın. Sadece sarılıp yatarak değil tabii.

İkizler 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün havada entelektüel bir titreşim var sevgili İkizler. Karşılaştığınız herkesle her konu hakkında konuşmak istiyorsunuz. Bu enerjiyi en etkin şekilde kullanmanın en güzel yolu oturup zihin açıcı bir kitap okumak, yazı yazmak ya da en akıllı arkadaşınızla yemeğe çıkmak. Saatlerce sürecek bir sohbete hazır olun.

Boğa 13 Ekim 2013 Pazar
Ay enerjisi birkaç günlüğüne kariyer kuşağınıza kaydığı için, profesyonel hedeflerinize odaklanmış haldesiniz. Bu durum hafta sonu planlarınızla çakışabilir sevgili Boğalar, o nedenle ikisine de zaman ayırın ve hem çalışın, hem de eğlenin.

Koç 13 Ekim 2013 Pazar
Bugün en önemli önceliğiniz sosyalleşmek sevgili Koçlar, o nedenle ayarlayabilirseniz arkadaşlarınızla görüşün. Bu ay büyük bir profesyonel atağa kalktığınız doğru ama imparatorluğunuzu kurmaya biraz ara verebilirsiniz değil mi? En sevdiklerinizle görüşmeniz gerçekten önemli, yukarılara tırmanırken onları unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.