13 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları13 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2019 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Kendinizi kendinize hapsederek olaylara bir çözüm bulamazsınız. Siz her kişiyi farklı bir şekilde yargılıyorsunuz. Çevrenizde size ters düşen kişilere, tavrınızı belirgin bir şekilde ortaya koyarken, bazen küstah da olabiliyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Unutmayın ki güç hala sizde..

13 Aralık 2019 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Kendinize yeni uğraşlar bulabilirsiniz. Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. İçsel güvenliğinizi sağlamak için, yaptığınız çalışmalar sonuçsuz kalmayacak.

13 Aralık 2019 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün, aynı anda bir çok yerde bulunmanız gerekebilir. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Ayaklarınıza dikkat etmelisiniz..

13 Aralık 2019 Cuma AKREP Burç Yorumu:

İsteklerinizin anında olmasını isteyen yapınız, çoğu kez tepki alsa da, sizin aldırdığınız yok. Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Davranışlarınızdaki sonuç, yaşamınızda belirleyici oluyor..

13 Aralık 2019 Cuma YAY Burç Yorumu:

Güçlü hedefleri olan bir kişi olmanıza rağmen, en küçük bir aksilikte hemen dikkatiniz dağılıyor. Bugün, enerjiniz yüksek..Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Ortaklıklar konusunda çekimser kalmayı yeğleyeceksiniz..

13 Aralık 2019 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Büyük ve kalıcı başarıları sevdiğiniz için, küçük olaylara tahammülünüz yok. Dizginleri elden bırakmayarak başarınızı artırabilirsiniz. Bugün, güçlü bilinçaltınızı yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz.

13 Aralık 2019 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz.Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz.. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.

13 Aralık 2019 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Partnerinizin enerji yüklü olması, sizi de olumlu etkiliyor. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız., İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz. fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor. Yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunu olabilir.

13 Aralık 2019 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Ay, karşıt evinizde ilerliyor. Partnerinizle duygusal bağlarınızda artış gözlenecek. Birlikte güzel kararlar verebilir, ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. Onun, alınganlık göstereceği konular üzerinde yoğunlaşmaktan sakınmalısınız Özellikle sizden gelecek desteğe ihtiyacı var fakat, duygularını gizlemeyi yeğliyor..

13 Aralık 2019 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, partnerinizin geçmişiyle ilgili bazı konulara takıntılı olabilir ve olayları istemeden irdeleyebilirsiniz.Çocukları olan Yengeçler, onlar için özel çalışmalara girebilirler.

13 Aralık 2019 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Bugün, duygusal konularda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü duygular içindesiniz ve partnerinizi yönlendirme konusunda etkili olacaksınız. Onun bazı fikirlerini kökten değiştirebilirsiniz. Amacınıza ulaşmak için önünüzdeki tüm engelleri aşmasını iyi biliyorsunuz..İçsel patlamalara meyilli bir gün..

13 Aralık 2019 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ailenizin bazı konuşlarına kesin çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili yeniliğe açık bir gün içindesiniz. Duygusal konularda ise, sevdiğiniz kişi başına buyruk davranmakla sizi üzebilir Dolaşım sistemine özen göstermelisiniz.. Varisle ilgili sorunlarınız olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir