13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2014 Perşembe BALIK Burcu Yorumu
Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi, birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. Aynı düşünce içinde olabilecek ve size destek verecek kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akşam saatlerinde yoğunluk artabilir.

18 Aralık 2014 Perşembe YAY Burcu Yorumu
Doğallığa karşı değilsiniz fakat isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Hızlı düşünmek zorunda kalacaksınız. Fakat, hatalara da açık olabileceğiniz bir gün.

Günlük burç yorumları 13 aralık 201818 Aralık 2014 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu
Bugün bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Bu özelliğinizi sergilerken, çevrenizde ilginç bir kişilik sergilemeyi de ihmal etmiyorsunuz.

18 Aralık 2014 Perşembe KOVA Burcu Yorumu
Çalışkan yönlerinizin ağır bastığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün araştırmacı ve disiplinli yönlerinizle çevresel ilişkilerinize örnek oluyorsunuz. Yakın dostlarınızın da size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddesel sorunlarınız gündem kazanacak.

18 Aralık 2014 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu
Dostlarınızın fikirleri sizin için ilginç gelebilir fakat onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Size pratik olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek nedeni de bu özelliğiniz. Bir de abartıya kaçmasanız her şey daha sağlıklı olacak.

18 Aralık 2014 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu
Bugün organizasyon çalışmalarla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Kişisel enerjiniz olumlu bir şekilde yerine geliyor. İçsel enerjinize bağlı çevresel ilişkileriniz ön planda olacak.

18 Aralık 2014 Perşembe AKREP Burcu Yorumu
İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostlarınız sizinle görüşmek için gerekli bağlantıları kurmak isteyecekler. Bugün, tarzınıza uygun kişilerle birlikte önemli ve güzel konuşmalar yapacaksınız. Yaşam kalitenizi yükselterek, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

18 Aralık 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu
Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Koruma içgüdüsü içinde, çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz. Çalışmayı çok sevmeniz takdir edilecek yanınız.

18 Aralık 2014 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu
Hem yoğun bir şekilde istismar edilmekten çekiniyorsunuz hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar, fizyolojinizi de etkilemeye başladı. Bu nedenle bugün kafanız karışık olabilir. Tepki aldığınız konularda konuşmamak en iyi çözüm oluyor. Tartışmaları da önlemiş olursunuz.

18 Aralık 2014 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu
İçsel güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir gün içindesiniz. Bugün karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddesel beklentilerinizle eş değerde tutmak için gerekli bağlantıları yapıyor ve finans konularında isteklerinizi yapılandırmak istiyorsunuz.

18 Aralık 2014 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu
Her olayı farklı algılayarak kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün, Ay’dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerde hoş görülü davranmanın çok işe yaradığını, sizde fark etmeye başladınız.

18 Aralık 2014 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu
Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için, gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Bugün hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir, olumlu değerlendirmelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.