13 Aralık 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Aralık 2013 Cuma Günlük Burçlar13 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 13 Aralık 2013 Cuma
Bugün iletişim kritik bir önem taşıyor, o nedenle nazik konuşun ama her kelimenizin sağlam olmasına özen gösterin. İnsanlar sizi dikkatle dinliyor ve bugünkü yıldızların etkisi altında cümleleriniz muazzam bir ağırlık taşıyor. Söyleyeceğiniz şeye yüzde yüz inanmıyorsanız ağzınızı hiç açmamanız daha iyi olur.

Kova 13 Aralık 2013 Cuma
Ay yıldız haritanızın tabanında güzelce yerleşmiş durumda. Canınız evde yayılıp çikolata yiyerek en sevdiğiniz filmleri seyretmekten başka bir şey istemiyor. Bunu yapabileceğinizi umuyoruz. Böyle bir şansınız yoksa, işleri ağırdan alın ve eve kaçabileceğiniz anın gelmesini bekleyin. Şu anda başka bir yerde olmak istemiyorsunuz.

Oğlak 13 Aralık 2013 Cuma
Hassas Ay bugün aşk ve zevk kuşağınıza güzellikler getiriyor sevgili Oğlaklar. Bu etkiyi kullanarak sakin ve seksi özünüze dönün ve romantik sezgilerinizle bağlantı kurun. Yaratıcılık ve kendinizi ifade etme için de mükemmel bir enerji söz konusu. Bu çocuksu ve nadir mucizenin tadını çıkarın sevgili Oğlaklar.

Yay 13 Aralık 2013 Cuma
Bugünkü sağduyulu Ay etkisi altında iş ve sağlık temaları ön planda. Pratik meselelerle ilgilenin, birikmiş evrakları temizleyin, bekleyen e-postaları cevaplayın. Hayatınızın ce bedeninizin iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmasını sağlayan ufak tefek şeylere ne kadar özen gösterirseniz, genel üretkenliğiniz ve iyiliğiniz o kadar yüksek seviyeye çıkacak.

Akrep 13 Aralık 2013 Cuma
Bugün Ay yeniden ortaklık kuşağınızı aydınlatıyor, bu da ilişkileri birinci önceliğiniz haline getiriyor. Sevdiklerinize sabırlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşmayı deneyin. Ne kadar hoşgörülü ve dinlemeye gönüllü olursanız, güven ve bağlantı seviyesi o kadar yükselecek. Bir deneyin, çok hoşunuza gidecek.

Terazi 13 Aralık 2013 Cuma
Ay, seksüalite ve dönüşüm kuşağınızdaki gezintisine devam ediyor sevgili Teraziler. Ne olduğunu gayet iyi bildiğiniz gerekli değişiklikleri yapmaktan hala kaçınıyorsanız, bu senenin son şansı sizi bekliyor. 2014 gelmeden eski yüklerden kurtulabilirsiniz. Erteleyip durmak insanın moralini bozabilir canlarım.

Başak 13 Aralık 2013 Cuma
Bugünkü tatlı ve toprak enerjisi dolu Ay etkisi genel olarak pozitifliğinizi destekliyor. Bu yıldız dizilimi kendinizi daha iyimser ve sağduyulu hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca zihninizi boşaltıp büyük resmi görebiliyorsunuz, bu da yılbaşı hazırlıkları gerginliği içinde inanılmaz derecede rahatlatıcı. Sizi huzursuz eden talepleri reddedin.

Aslan 13 Aralık 2013 Cuma
Bugün Ay yıldız haritanızın üst kısmında sevgili Aslanlar. Bu etkiyi kullanarak bazı dramatik kariyer hedeflerinizi sağduyulu hale getirebilirsiniz. Bu hedefler aşırı hayalci değil, yalnızca daha ayakları yere basar olmaları için biraz düzeltilip pratikleştirilmeleri gerekiyor.

Yengeç 13 Aralık 2013 Cuma
Ay etkisi arkadaşlarınızla uzun ve rahatlatıcı bir yemekte toplanmanız için ideal. Zamanı istediğiniz gibi kullanın, acele etmenize hiç gerek yok. Yavaşlayın ve lezzetli yemeklerle zihin açıcı sohbetlerin tadını çıkarın.

İkizler 13 Aralık 2013 Cuma
Bir mola vermek ve kesilmiş nefesinizi toparlamak için fırsat ayağınıza geldi sevgili İkizler. Hızınızı azaltmak ve iki ayağınızı da sağlamca yere basmak için çok uygun bir zaman. Zihninizi boşaltın ve sağlam bir egzersiz, muhteşem bir yemek ya da lüks bir masajla vücudunuzu şımartın.

Boğa 13 Aralık 2013 Cuma
Bugün Ay burcunuzun tatlı ve duygulu yıldızlarında sevgili Boğalar. En iyi yaptığınız şeyi yapın ve yumuşak akışın tadını çıkarın. Etrafınızdaki herkes bir yerlere yetişmek için delice bir acele içinde diye siz neden koşturasınız ki? Sakinliğinize yeniden kavuşun canlarım.

Koç 13 Aralık 2013 Cuma
Yumuşak bir akış söz konusu, aklınız alışkın olduğunuzdan daha düşük bir hızda hareket ediyor. Kendinizi biraz uyuşuk ve rahatsız hissetseniz de bu sakin enerjiye karşı koymayın. İster inanın ister inanmayın, arada sırada huzurlu ve sessiz bir atmosferde bulunmak size iyi gelir sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.