12 Şubat 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

12 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2013 Salı Burç Yorumları


12 Şubat 2013 Salı Günlük Burçlar – 12 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 12 Şubat 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 12 Şubat Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Enerjik ve hareketli başlayacağınız gün içinde gelişen olaylar duygularınızı derinleştirebilir.
Özellikle gün ortasında alacağınız bir haber veya karşılaştığınız kişiler hayal gücünüzü uyandıracak ve eski ideallerinizi hatırlayacaksınız. Geçmişte istedikleriniz ile şu anda yaşadıklarınızı karşılaştırabilirsiniz. Hayalleriniz ve beklentileriniz değişiyor. Daha doğrusu siz geleceğe yönelik yepyeni hayaller içine girebilirsiniz. Aynı zamanda bazı kaygılarınız da uyanabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar, kendilerini kuruntulardan uzak tutmalı… Hayat felsefeniz değişiyor…

Kova Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissederek güne başlayacaksınız. Büyük bir sabır ve azimle çalıştığınız konu ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelebilir.
Sabah saatlerinde özellikle ciddiye aldığınız işler ile ilgilenecek ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. İlginç teklifler ile karşılaşabilir, değişik projeler yapabilirsiniz. Sizi zorlayan bazı olayların sonucunda kendinizi keşfedeceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz ve hayata bakış açınız tamamen değişiyor.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Güne farklı duygular ile başlayabilirsiniz ve sorumluluk hissettiğiniz konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Gün içinde haliniz hızlı değişecek.
Öğlene doğru farklı istekler içine girecek ve böylece sorumluluklarınızı yerine getirmek size ağır gelmeyecek. Zaten davranışlarınızı değiştirdiğiniz bir dönemdesiniz ve planlarınızı gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Öğleden sonra iletişim trafiğiniz daha hareketli olacak. Arkadaşlarınız ile görüşebilir ve yeni projelerinizden söz edebilirsiniz. Hatta girişimde bulunmak için ön hazırlıklarınız olabilir ve günün ilerleyen saatlerinde bütün dikkatinizi yapmak istediğiniz konuya odaklayabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Kararsızlık ve gerilim yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlerin baskısı ve almış olduğunuz sorumluluklar size iyi gelecek.
Böylece sizi rahatsız eden konulardan uzaklaştığınızı hissedeceksiniz. Ciddi işler yapmak ve ciddiye alınmak keyfinizi yerine getiriyor. Önemli kişilerin takdirini alabilirsiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Özellikle yeni teknoloji ve bilinmeyen konular dikkatinizi çekecek. Yaratıcı çalışmalar içinde yer alabilir ve ilginç organizasyonlar yapabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yeni projeler ve değişik programlar yapabilir, bütün haftanızı planlamak için çalışabilirsiniz.
Gerilim hissettiğiniz konudan tamamen uzaklaşacak ve dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Din, felsefe ve mistik konular ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekebilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi yenilemek için yepyeni hayaller kurabilirsiniz. Yakınlarınız sizi destekleyecek.

Terazi Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek ve öğlene doğru ilginç gelişmeler olacak.
Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için güzel duygular uyanacak ve günün ikinci yarısını keyifli geçireceksiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız.
Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve çalışmalarınızı büyük bir istekle yapacaksınız. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Özellikle yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Sizden daha farklı görüşe sahip olan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hayal gücünüz uyanabilir. Olayları büyütmeyin ve detaylara takılı kalmayın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor…

Aslan Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız.
Önemsediğiniz kişilerle görüşebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Olayları farklı değerlendirmeniz mümkün. Yabancılar ve farklı ortamlar içinde bulunmak sizi rahatsız etmeyecek ve düşüncelerinizin özgürleştiğini hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ilginç teklifler alabilir veya almış olduğunuz teklifleri inceleyebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
İşlerinizi planlayacak ve sabırla çalıştığınız konu ile ilgileneceksiniz. Baskı hissettiğiniz durumlar ile ilgili hissiyatınız değişiyor.
Çünkü tarzınızı ve alıştığınız davranış biçiminizi değiştiriyorsunuz. Böylece sabır göstermiş olduğunuz zamanın sonunda ödülleriniz ile karşılaşacaksınız. Daha doğrusu bugün kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Öğlene doğru saygın çevrelerden alacağınız bir haber hayal gücünüzü uyandıracak ve inancınızı yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak ve büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğanlar, bugün ilginç fırsatlarla karşılaşacak.

İkizler Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Heyecanlı ve enerjik bir biçimde güne başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz.
Özellikle sabahın erken saatlerini verimli geçirecek ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve meydana gelen olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Büyük hayalleriniz olabilir ve geniş çevreler, büyük kalabalıklar içinde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılar ve yabancı ülkelere yönelik hayalleriniz olabilir. Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir… Tabii siz izin verirseniz…

Boğa Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Bugün bütün dikkatinizi işlerinize odaklayacaksınız. Baskı hissettiğiniz konular ve engel olarak gördüğünüz her ne var ise, bütün bunlar ile başa çıkacak gücünüz var.
Daha doğrusu kendinizi bugün güçlü hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içinde olacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirecek. Çok değişik sezgileriniz olabilir. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar gün ortasında kendilerini farklı hissedecekler. Hayaller ve gündüz düşleri olabilir. Sezgilerinize güvenin.

Koç Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2013
Önceden planladığınız işleri yaparak güne başlayacaksınız. Öncelikle yapmanız gereken işlerden başlayacak ve günün ilk yarısını ciddi çalışmalar yaparak geçireceksiniz.
Öğlene doğru alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirecek ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve isteğiniz uyanacak. Dikkatinizi özgür ve yaratıcı konulara yöneltirseniz, keyifli vakit geçireceksiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olmak, sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı