12 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Nisan Perşembe 2012 Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2012 Burç Yorumları

12 Nisan 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 12 Nisan 2012 perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

21 MART 20 NİSAN KOÇ Burcu yorumu
AŞK: Bu günlerde sevgilinizle sürekli arkadaş gibi hareket ederek onunla yakınlaşmaya çalışıyorsunuz. Oysa yeni tanıdığınız kişi kendi hakkında ki düşünceleri yanlış algılayacaktır. Evli olanlar için bu tür hareketler çok normal.
İŞ: Geçmişi gezden geçirerek ufak notlar tutarsanız mali zararlarınızı tam olarak hesaplayabilirsiniz. Bugün hiç beklemediğiniz gelişmeler bir anda durumu değiştirebilir. Pozitif olmayı deneyin. Düzelecek çok şey var.
SAĞLIK: Bel ağrılarınızla savaşacağınıza kilo vermeyi düşünün.

21 NİSAN 21 MAYIS BOĞA Burcu yorumu
AŞK: Aşk yaşamınızda hiçbir sorun yok gibi gösterseniz de sürekli hedef belirlemeye çalışıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi bu kadar planlı oluşunuzu hayretle izliyor. Diğer guruplar için birliktelik yaşadığı kişi ile aralarından su sızmıyor.
İŞ: Bugün ki amacınız iş arkadaşlarınızla tam olarak konuşmak ve birlikte hareket etmek. İş birliği içinde oluşunuz işlerinizde ki bazı aksaklıkları düzene sokmaya yarayacak. Ama bu durum kısa vadeli olmamalı.
SAĞLIK: Romatizma durumunuz aratabilir. Banyodan sonra nemli durmamaya önem verin.

22 MAYIS 21 HAZİRAN İKİZLER Burcu yorumu
AŞK: Gün boyu özgüven duygunuzu kendinizde barındırarak sevdiğiniz kişinin kalbinde yer alacaksınız. Ama partneriniz eğer platonik aşkla sizi düşünüyorsa bu çabanızda fayda vermeyecek. Özellikle ilişkileri devam edenler için bu durum.
İŞ: Sürekli işinizden yakınıyor ve hoşnut olmuyorsunuz. Bugün yine bir takım değişiklikler yaparak etrafınızda ki insanları şaşırtmayı başaracaksınız. Para konusunda biraz olsun sıkıntılarınızı geçiştirecek ve bir nefes alacaksınız.
SAĞLIK: Üşütmenizden dolayı mide bulantılarınız olabilir.

22 HAZİRAN 22 TEMMUZ YENGEÇ Burcu yorumu
AŞK: Sorumluluk duyduğun ilişkin olmasına rağmen bugün biraz havai davranıyorsunuz. aranızdaki tatsızlıkların yegane sorumlusu sen olabilirsin. Tekdüze yaşamanız gerek. İlişkiniz tehlikede gibi. Sevdiğiniz kırılgan günde.
İŞ: Parasal konularda bazı aksaklıklar olabilir bunun için sabırlı olmalısınız. Kariyerinizle ilgili bazı gelişmeler bu tür sıkıntılarınızı zaten yok edecek. Ancak sabır kelimesi diye bir şey tanımadığınız açık ve net belirgin.
SAĞLIK: Hareketsiz kalmamaya önem vermelisiniz ama hareket derken abartmayı da denemeyin.

23 TEMMUZ 23 AĞUSTOS ASLAN Burcu yorumu
AŞK: Evli olanlar eşleri ile aralarında harcamalar sebebi ile ufak tartışmalar başlatabilir. Bu durumu gün boyu devam ettirmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Diğer guruplar için aşka çok sıcak bakmalarına rağmen hayal güçlerini olumsuz kullanıyorlar.
İŞ: Mevcut olan işinizde bir sorun yok gibi. Devam ederek günü tadına bitirebilirsiniz. Ancak aksayan ödemeleriniz olabilir bunu dert etmeyin yarına ertelediğinizde her şey yolunda olacak. Mevcut işiniz gelişmekte.
SAĞLIK: Kalp atışlarınızdan endişe duyuyor gibisiniz.

24 AĞUSTOS 23 EYLÜL BAŞAK Burcu yorumu
AŞK: Kalbi boş olanlar bugün yüz vermek istemediğiniz biri peşinizde dolaşacak gibi. Çekici ve güzel oluşunuz hoşunuza gidiyor. Peşinizden koşturmak istedikleriniz artık peşinizde gönlünüzü ferah tutun.
İŞ: Mücadele etmeyi düşünmüyor hemen pes etmeye kalkışıyorsunuz. Pes etmek yerine kendinizi olumlu her konuya hazırlayarak iş arkadaşlarınızın karşısına tam donanımlı çıkabilir onları bir anda yanıltabilirsin. Sende bu kapasite var zaten.
SAĞLIK: Ruhsal haliniz pek iç açıcı değil sürekli olumsuz düşünüyorsunuz.

24 EYLÜL 23 EKİM TERAZİ Burcu yorumu
AŞK: Bugünlerde aklınıza takılan birçok şey olmasına rağmen, bekarlar evlilik arzuları içindeler. Oysa bugünlerde evlilik kararını ani alacak olursanız aile bireylerinizden tepki çekebilirisiniz. Yavaş yavaş izah daha iyi olacak.
İŞ: Kendinizi kötü hissetmeniz için bir sebep yok. Ş yerinizde her şey yolunda. Arzu ettiğiniz resmi kaynaklı işlerinizde yoluna girmek üzere. Mantık çerçevesi içinde olduğunuz taktirde iş yerinizde sorunsuz gün geçireceksiniz.
SAĞLIK: Gribal enfeksiyona karşı tedbir almalısınız.

24 EKİM 22 KASIM AKREP Burcu yorumu
AŞK: Kendinizi her ne kadar üstün görseniz de cana yakın ve güler yüzlü oluşunuz karşı cinsi harekete geçiriyor. Aşk sözlerini duymak istediğiniz gibi duyuyorsunuz. Bugünlerde aşk konusundaki şansınız epey bir ilerliyor.
İŞ: Başarıyı hem sosyal hem iş yaşamınızda yakaladınız. Bugün size genel olarak baktığımızda en şanslı burçlardan biri olarak görebiliriz. İstediğiniz çok geçmeden gerçekleşmekte. Para yönünüz çok verimli.
SAĞLIK: Moraliniz düzgün olunca sağlığınız da olumlu yönde ilerliyor.

23 KASIM 22 ARALIK YAY Burcu yorumu
AŞK: Aşk yaşamınızı sağlam bir hale getirmek istiyorsanız öncelikle doğru kararlar vermelisiniz. Dün başka düşünüp bugün farklı uygulamalar yapacak olursanız aşkta ki başarınız olumsuz etkilenebilir.
İŞ: Bir miktar elinize para geçecek ve mali kazancınızın arttığını göreceksiniz. İçinizde ki pozitif enerjiyi bu konuda asla tüketmeyin. Bugünlerde kendinizi şansızlıkla suçlamaya başladınız bu duruma son verin.
SAĞLIK: Sağlığınız yerinde sadece çok fazla evham yapıyorsunuz.

23 ARALIK 20 OCAK OĞLAK Burcu yorumu
AŞK: Partneriniz adeta sizi hayat sınavına hazırlıyor. Başarmak istiyorsanız zekanızı kullanmalısınız. Kıskançlık yönünüzü asla belli etmeyin. Onun size tutkun olduğunu zaten biliyorsunuz. Beklediğiniz kişi ayağınıza kadar geldi.
İŞ: Olumlu düşüncelere yer açtığınız taktirde, iş yaşamınızda ki birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız sizi sürekli destekleyecek. Tatsız olayları unutmaya çalışın. Onlar unuttu bile. Bugünlerde kinci gibi davranıyorsunuz.
SAĞLIK: Sol ayak parmağınızla sorun yaşayabilirsiniz. Ama endişeye yer vermeyin.

21 OCAK 19 ŞUBAT KOVA Burcu yorumu
AŞK: Bugün çok fazla gergin olmanızdan dolayı ilişkinizi tahammül edilmeyecek duruma getiriyorsunuz. Bu stres karşısında partneriniz daha fazla dayanacak gibi değil. ilişkinizi sarsmamalısınız. Büyüklerinizin tavsiyesini dinleyin.
İŞ: Sizi rahatsız eden konularda tek başınıza baş edemeyeceğinizi sizde biliyorsunuz. O halde birilerinin desteğini mutlaka almalısınız bu arada stresinizde azalmış olacak. Hep olumsuz şeyleri düşünerek yaşamınızı zora sokamayın.
SAĞLIK: Çok fazla hassas gün geçiriyor moralinizi bozuyorsunuz.

20 ŞUBAT 20 MART BALIK Burcu yorumu
AŞK: Ruh haliniz ve moraliniz bugün çok güçlü. İsteklerinizin üzerinde duruyor ve elde ediyorsunuz. Diğer günlerden daha güçlü gün olduğu sizler için bir gerçek. Bu durumu sonuna kadar değerlendirin. Partneriniz karşınızda sessiz kalıyor.
İŞ: Kendinize ufak bir tatil için zaman ayırdınız. Evinizde hoş ve dingin bir gün geçireceksiniz. Dışarıda olan dostlarınız parasal sorunlarınızı zaten çözmekte. Elinize para geçiyor.
SAĞLIK: Beyin yapınız dinlendikçe vücut olarak ta rahatsınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.