12 Kasım 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 13.09.2020 09:51

12 Kasım 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Kasım 2018 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu
Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesiniz yapın ve aceleye getirmeden tüm işlerinizi sırayla toparlayın. Artık sağlam basmak istiyor ve taviz verme konusunda temkinli davranıyorsunuz.

12 Kasım 2018 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Aile içi yakınlaşmaların söz konusu olduğu bu günde, onların bazı isteklerinin yerine getirme konusunda girişimci yapınız ön plana çıkacak. Bugün anlamlı ve güzel konuşmalar yapacaksınız. Merkür’ün geri hareketi yüzünden konuşmalarınızın birçoğu ters algılanabilir. Çevresel alınganlıklardan uzak kalmayı başarmalısınız.

günlük burç yorumları 12 kasım 201812 Kasım 2018 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Sizin her zaman idealleriniz çok önemli. Bugün düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Siz mantık demeyi bilen ve ortaya sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. Yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde yeni konular gündeme gelecek.

12 Kasım 2018 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu
Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel paylaşımlarınız için bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. Bugün tartışmalardan uzak kalmalı ve içsel dingiliğinize önem vermelisiniz.

12 Kasım 2018 Pazartesi YAY Burcu Yorumu
Merkür burcunuzda geri hareket ederken, kendinizi kısıtlanmış hissetmek istemiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak için planlar yapabilirsiniz. Siz kendi düşünceleriniz doğrusunda hareket etmeyi sevdiğiniz için hiç kimseye kolay teslim olmak istemiyorsunuz. Geçmişinizle hesabınız bir türlü bitmiyor.

12 Kasım 2018 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Yönetici gezegeniniz Mars, Aslan burcunda ilerliyor. Maddi kazançlar konusunda son derece sistemli hareket etmekten hoşlanıyorsunuz. Planladığınız konuları gündeme getirmeden önce kişisel kayıplarınızı da düşünmeli sonra gerekli hesapları yapmalısınız. İstekleriniz her zaman olumlu sonuç vermeyebilir.

12 Kasım 2018 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu
Takıntılı bir gününüz. Olayları gözlemliyor, kendinize göre sonuçlar çıkarıyor, daha sonrada bildiğiniz konularla birleştirerek, mükemmel bir sentez oluşturuyorsunuz. Hafızanızın yardımıyla birçok sorunu bugün rahatlıkla çözebileceksiniz. Uyku düzeninizin aksaması sizi sinirli yapıyor. Kısa yürüyüşler size iyi gelecektir.

12 Kasım 2018 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu
Siz her şeyi kendi düşünceleriniz bazında değerlendirmekten vazgeçtiğiniz anda şartlar kendiliğinden rayına oturacak. Tepe evinizde Merkür’ün geri hareketi ,mesleki konularda yaşadığınız performans düşüklüğünü daha sonra telefi edecektir. Bugün hiçbir şeyi takmamalısınız. Sonuç nasıl olsa sizin istediğiniz gibi olacak.

12 Kasım 2018 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu
Bugün içinde bulunduğunuz gerçeklerle ilgili konuşmalarınızı etkili bir biçimde ifade edebileceksiniz. Çalışmalarınızla ilgili çevrenizdekileri de aşırı baskıya almamalısınız. Herkesin farklı bir yapısı var. Yardım konusunda, birilerini yönlendirmek gibi içsel bir dürtünüz var. Başarılı da oluyorsunuz.

12 Kasım 2018 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu
Bugün mantığınızı bir kenara bırakacak, sezgilerinizin peşinde gideceksiniz. İş bitirici davranışlarınız yüzünden çevrenizin talebi hiç bitmiyor. Merkür’ün geri hareketi, yatırımlar konusunda temkinli olmanızı gerektiriyor. Bugün, güçlü hafızanız sizi yanıltmayacak. Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir.

12 Kasım 2018 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu
Gücünüzü çevre ilişkilerinizde gösteriyor ve isteklerinizi karşı tarafa yaptırıyorsunuz. Bugün kan bağı olduğunuz kişilerin bazı problemleri gündeme gelebilir. Partnerinizle birlikte alacağınız bazı kararlar, sizin olumsuz düşünceleriniz yüzünden gecikebilir. Çevrenizin etkisinde kalmadan sağlıklı düşünmelisiniz.

12 Kasım 2018 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemeli, farklı dallarda da çalışmalısınız. Çevresel olumsuzluklardan etkileniyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir