12 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

Günlük Burç Yorumları12 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

12 Haziran 2019 Çarşamba YAY Burcu Yorumu:
Maddi konuların önemli olması aklınızdan çıkmıyor. Yeni anlaşmalar yapmak için ön görüşmeler yapabilir, amaçlarınıza yaklaşabilirsiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve ortak çalışmalar yapmak için dostlarınız sizi de aralarında görmek istiyorlar. Bugün her şeye temkinli, davranmak istemekte haklısınız. Boğaz bölgenizin hassas olduğunu da unutmayın.

12 Haziran 2019 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu:
Düzgün ve disiplinli yaşamak istiyor ve sürekli şartlarınızı düzenleme adına savaşlar veriyorsunuz.Bugün içinize kapanmanın bir anlamı yok. Kişisel gelişiminizi tamamlayacak yeni çalışmalar söz konusu ve gündeme gelecek konular ilginizi çekecek. Bugün istediğiniz gibi yoğunlaşabileceksiniz. Küçük kazalar için dikkatli olmalısınız.

12 Haziran 2019 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu:
İçinizdeki cevheri ortaya çıkarmak için daha fazla beklememeli, bugün her türlü şartlarınızı zorlamalısınız. Ay beşinci evinizde iş değişimleri konusunda acele etmemeniz gerektiğini vurguluyor. Geçici hevesler yüzünden hatalar yapmanız mümkün.Duygusal ilişkilerinizde belirsizlik yaşamak sizin genel tavrınızdan ileri geliyor. Midenizin hassas olduğu bir gün.

12 Haziran 2019 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu:
İyi niyetinizin yanlış kullanıldığı bir gerçek. Çevreniz her konuda sizinle işbirliği yapmasına rağmen, gücünüzü aşan konularda tepki almanız sizin hatanız. Şartlarınızı önceden belirlemeden, size sunulan tekliflere hayır demesi bilmiyorsunuz. Bugün alıngan ve çekimser davranmayı bir kenara bırakmalısınız. Etki altında kalıyorsunuz.

12 Haziran 2019 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu:
Bugün sanatsal konularda başarılı olabilirsiniz. Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacak, duygularınızı kişisel çalışmalarınızla pekiştireceksiniz. İkili ilişkilerinizde karşı taraf, sizden fedakarlık bekliyor. Onun isteklerini görmezlikten gelmemelisiniz. Kalıcı olaylardan gizli bir şekilde korkuyor olmanız, ilişkinizde belirleyici olmuyor.

12 Haziran 2019 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu:
Yaratıcılığınızı yakın çevrenizde kullanmanıza rağmen, maddi potansiyelinizin ağır bir tempoda ilerlemesi canınızı sıkmasın. Bugün duygularınızı ve mantığınızı kazançlarınızı dengelemek adına doğru kullanacak ve kendinizi rahat ve tatmin olmuş hissedeceksiniz. Her geçen gün çevreniz, istediğiniz alanda genişliyor.

12 Haziran 2019 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu:
Özgürlük duygunuz yüzünden başınız dertten bir türlü kurtulmuyor. İyi bir öğrenci olmanıza rağmen, yaşamda fazla aceleci davranıyorsunuz. Elde ettiğiniz bir çok şeyi tehlikeye atmaktan çekinmiyorsunuz. Ay sizi romantik ve duygularınızda med cezirler yaşatırken, geriye bakmaktan korkmamanızı öğütlüyor. Bugün sözlü ifadeleriniz güçlü.

12 Haziran 2019 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu:
Kendinize güveniyor ve söylediğiniz her sözün arkasında duruyorsunuz. Mars sizi olumlu desteklerken, ikili ilişkilerinize de belli bir düzen getiriyor. Planladığınız konuları herkesten gizliyor olmanız, tepki almanıza neden olsa da, sezgilerinizin sizi doğru bir şekilde yönlendirdiğinden emin olabilirsiniz. Romantik olmaktan vazgeçemiyorsunuz.

12 Haziran 2019 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu:
Çevrenizde olup bitenleri dikkatli bir şekilde takip etmeli ve düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmamanızda fayda var. Ay, çevre ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi rahat bir şekilde kullanma konusunda size yardım ediyor. Bugün sevdiğiniz arkadaşlarınızın birinin düğün ve nişanına katılabilir, bulunduğunuz ortamda konuşmalarınızla ilgi çekebilirsiniz.

12 Haziran 2019 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu:
Aile içi olayları iş yaşantınıza yansıtmak istemiyor olmanız, sizde stres yaratıyor. Bugün kendinizi baskı altında hissetmek istemiyorsanız, size aksettirilen hiçbir konuyu, abartmadan, regüle edin. Ani gelişebilecek olaylar karşısında soğukkanlı olmalı ve içsel disiplininizden taviz vermemelisiniz. Partnerinizle ortak ve hızlı gelişen kararlar alabilirsiniz.

12 Haziran 2019 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu:
Yakın çevrenizin ilgisi üzerinizde ve siz bu tür davranışları öylesine kanıksamışsınız ki, bugün gittiğiniz her yerde bakışlar üzerinizde olacak ve aldırmayacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ziyaret tarzı gezintilerin, olumlu sonuçlarını görmek sizi olumlu bir şekilde rahatlatıyor. Ay tepe evinizde ve sosyal ilişikleriniz mükemmel gelişiyor.

12 Haziran 2019 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu:
İş yaşantınızda yoğun gelişmeler ve değişimle yaşıyor olmanız, aklınızı karıştırmasın. Maddi konuların gündeme gelmesi beklediğiniz bir olay şeklinde gelişecek.Dürüst yapınız sayesinde, karşı tarafa şartlarınızı istediğiniz gibi kabul ettireceksiniz. Bugün etkili konuşma konusunda kendinizi sınamalı ve küçük çalışmalar yapmalısınız. Daha da güçleniyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.