12 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 11:52

12 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

12 Aralık 2018 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu
Venüs burcunuzda ilerliyor. Çekici yönlerinizi isteseniz de saklayamayacaksınız. Bugün, birçok kombinasyon işleri bir arada yürütmenin zevkini yaşayacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesine dikkat ediyorsunuz. Tutkularınız ve arzularınız partnerinizi korkutabilir. Dikkatli olun.

12 Aralık 2018 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu
Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen fazla sorumluluk aldığınız zaman aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz birçok sorunu ve olayları da beraberinde getiriyor. Özellikle duygusal sorunlarınızı çok fazla kafanıza takıyorsunuz. Sıra dışı kişiliğinizi birilerine anlatmak için zaman kaybediyorsunuz.

Günlük burç yorumları 12 aralık 201812 Aralık 2018 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu
Bugün istediğiniz şartları sağlamanız yeterli değil sanki. Sürekli bir değişim içindesiniz ve tepkileriniz süregelen şartlarınızı olumsuz etkiliyor. Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları ve ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşamazken, hala kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmeniz sizin hatanız.

12 Aralık 2018 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu
Karar vermek üzereyseniz, dikkatli ve temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak. İşinize hiç kimseyi karıştırmak istemeyeceksiniz.

12 Aralık 2018 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu
Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Satürn ve Güneş’in bulunduğu konum, isteklerinizdeki artışı körüklerken, görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir. Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil. Başarınızın daha da artacak.

12 Aralık 2018 Çarşamba YAY Burcu Yorumu
Çevrenizde gelişen olaylara karşı değişik düşünceler üretmenize gerek yok. Bazıları farklı gibi görünse de, temelde ihtiyaçların aynı olması, herkesi bir araya getiriyor. Onları sorgulamadan önce, kişisel şartlarını gözden geçirmelisiniz. Arkadaşlarınız arsında farklı bir yeriniz var ve konumunuzu daima koruyorsunuz.

12 Aralık 2018 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu
Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün iletişim konusunda oldukça şanlısınız. Görüşmek istediğiniz kişilere kısa sürede ulaşarak, isteklerinizi onlara yansıtabileceksiniz.

12 Aralık 2018 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu
Bugün bir arada olabileceğiniz kişilerle, iş ortamınızdan farklı konulara dalmak sizi biraz dinlendirecek. Yeni iş bağlantıları için uygun bir gün değil. Olayları iyi irdelemeli fakat hemen karar vermemelisiniz. Beklemeyi öğrenmelisiniz. Her türlü değişime hazırsınız fakat yorgunluğunuza bağlı bazı hareket sorunlarınız olabilir.

12 Aralık 2018 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu
Sizi psikolojik olarak rahatsız eden bazı hisleriniz, adımlarınız iz bırakacak güçte olsa bile, sizi yanıltabilecek dış koşulların zeminini hazırlıyor. Yürüttüğünüz bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor. Böyle durumlarda arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyorlar. Bugün, benzer bir durum içinde olabilirsiniz.

12 Aralık 2018 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu
Hızlı düşünen zihninizin verdiği komutları yine ayni hızla yaşama aktarıyorsunuz. Ay’ın verdiği etkiyle sakin bir durağanlık içinde olacağınız bir gündesiniz. Bu arada hiçbir maskeye gerek duymadan, doğaçlama yaptığınız sohbetlerinizde, dışarıdan katılan bir kişinin olumsuz sözleri ile dingin gününüzü berbat etmeyin.

12 Aralık 2018 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu
Yönetici gezegeniniz Ay burcunuzda ilerlerken, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bugün sevginizin tepkiselliğini derinden yaşayacağınız bir gündesiniz. Partnerinizle ortak alacağınız kararlarda, hanginizin istekleri daha baskın çıkacak kaygısı içindesiniz. Kazalara müsait bir gün.

12 Aralık 2018 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu
Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor. Sahiplenme duygunuz sizi olumsuz etkilerken sevdiğiniz kişi ile aranızda problemler oluşmasına sebep oluyor. Olayları doğal akışı içinde düşünüyor ve dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Yarım kalan işleriniz bir an önce tamamlamalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir