12 Aralık 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

12 Aralık 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları – En sevdiğim günlerden olan cuma günlerinde birazda olsa insan nedense rahat hissediyor kendisini. Bakalım bugün için burcunuzda neler var.

12 Aralık 2014 Cuma Günlük Burçlar – 12 Aralık 2014 günlük burç yorumları ve 12 Aralık 2014 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Çalışma ortamınızda yarım kalan işlerinizi tamamlamak, geçmiş teklifleri tekrar değerlendirmek için uygun bir gün olabilir. Eski iş arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilirsiniz. Ekonomik açıdan güçlü kişiler ya da akrabalarınız sizi destekleyebilir, yapacağınız girişimlerde kendinizi daha güvende hissederek akılcı ve doğru adımlar atabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün daha keyifli ve huzurlu olabilir, kendinizi güçlü ve başarılı hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilişkilerinizde tutarlı ve kararlı davranmanız hem size güvenilmesini hem de sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Fakat risk almaya yanaşmamanız girişimlerinizi ağırdan almanıza yol açabilir, eski ilişkiler tekrar hayatınıza girebilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Ev ve aile hayatınıza odaklandığınız bugün kendinizi evinizin güvenli ortamında tutmak isteyebilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili girişimleriniz desteklense bile yine de risk almaya yanaşmayarak en doğru ve akılcı maliyet hesaplarını yapmak isteyebilirsiniz. Eskiden beri www.nazlim.net süregelen aile içi anlaşmazlıkların çözümü için fırsatlarla birlikte huzuru yakalayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün kardeş, kuzen, komşu ve yakın çevre ilişkilerinin güvenirliğini sorgulayabilir, aldığınız kararları ve verdiğiniz sözleri hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Fakat fazla ısrarcı ve inatçı davranmanız uzlaşmanızı zorlaştıracaktır. Eski okul arkadaşlarıyla tekrar iletişime geçebilir, kendinizi doğru ifade edebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Maddi anlaşmalar gündeme gelebilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizin desteklendiği bir gündesiniz. Geçmişten beri süregelen ama tahsil etmekte zorlandığınız alacaklarınızı alabilir, daha önce ki yatırımlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Maddi manevi değerlerinizi muhafaza etmek için inat edebilir, risk almamak için hiç hareket etmemeyi tercih edebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; bugün girişimlere ve hareket etmeye daha açık olacağınıza işaret etmekte. Geçmişten gelen ilişkiler tekrar karşınıza çıkabilir, eski kararlarınızı uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destekle kendinizi daha rahat ifade edebilir ve güçlü hissedebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Birkaç gündür devam eden hareketlilik ve gerilimden sonra bugün daha sakin ve dingin enerjiler içinde olabilirsiniz. Geçmişten devam eden düşmanlıklar ve mali sıkıntılar tekrar karşınıza çıksa da güçlü kişilerin desteğiyle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizle ve kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Bugün geleceğe dair hedef ve ideallerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Fakat hiç risk almadan sahip olduklarınızı muhafaza etmek istemeniz ve dönüşümü kabullenmemeniz girişimlerinizi ağırdan almanıza neden olabilir. Eşinizden, ortağınızdan ya da işbirliği yaptığınız kişilerden alacağınız destek kendinizi güçlü hissetmenizi ve doğru maliyet hesapları yapmanızı sağlayacaktır.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

İş ve sosyal hayatınızda statünüzü ve pozisyonunuzu muhafaza etmek için girişimlerde bulunabilir, yarım kalan veya eskiden beri devam eden işlerinizi tamamlamak için çabalayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerden alacağınız güçlü destekle kariyerinizi daha da sağlamlaştırmak ve ön plana çıkmak için harekete geçebilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Yurtdışı, yüksek eğitim, medya veya mahkemelerle ilgili devam eden veya geçmişten kaynaklanan sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizde ısrarcı ve inatçı davranabilir, yaşanan gelişmeleri dar bir çerçeveden görebilirsiniz. Fakat sevdiklerinizden alacağınız güçlü destek ve akılcı davranışlarla doğru kararlar alarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Finansal konularda kendinizi güvende hissetmek için sahip olduklarınızı muhafaza etmeye çalışabilirsiniz. Aileden veya güçlü kişilerden alacağınız desteklerle de akılcı yatırımlar yapabilir, doğru maliyet bilinciyle hareket edebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan borç ve alacakların temizlenmesi için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fakat risk almayı kabullenmelisiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; kontrolü elinizde bulundurmakta zorlanacağınıza işaret etmekte. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilere olan güveninizi sorgulayabilir, eski ilişkilerinizle tekrar bağlantıya geçebilirsiniz. Üstünde çalıştığınız anlaşmalar bugün sorunsuz bir şekilde imzalanabilir, yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı