12 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

12 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 12 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Jüpiter ve Satürn birlikte çalışarak romantik, yaratıcı ve seksüel alanlardaki enerjinizi birleştirirken, havada müthiş şanslı bir titreşim var. İstediğiniz her şeyi yapabileceğinizi hissederseniz, bu hissin doğru olduğunu bilin. Bu etkiden faydalanma fırsatını kaçırmayın. Senenin en büyülü fırsatlarından biri sizi bekliyor.

Kova 12 Aralık 2013 Perşembe
Şu anda kariyer hedefleriniz için o kadar büyük bir gezegen desteği söz konusu ki, ani fırsat seline kapılıp gittiğinizi hissedebilirsiniz. Profesyonel kuşağınızdaki Satürn, iş kuşağınızdaki şanslı Jüpiter’in desteğini alıyor. Potansiyel hem muazzam, hem de gerçek.

Oğlak 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugünkü süper güçlü yıldız diziliminin etkisi, size bol miktarda kendinizi ifade etme enerjisi sağlıyor. Yönetici gezegeniniz Satürn, ilişki kuşağınızda şanslı Jüpiter’le el ele vermiş durumda. Ortaklıklarınız ve sosyal yaşamınız için inanılmaz bir destek söz konusu. Bu etki altında inanılmaz derecede çok sayıda fırsat yakalayacaksınız sevgili Oğlaklar.

Yay 12 Aralık 2013 Perşembe
Ayın, hatta belki de yılın en şanslı günlerinden birindeyiz. Şu anda dönüşüm ve kaynaklar evinizde bulunan Jüpiter, rüyalar evinizdeki Satürn’le buluşuyor. Bu iki güçlü enerji kaynağını kullanabilirseniz, hayallerinizi muhteşem para makineleri haline dönüştürmeniz işten bile değil sevgili Yaylar.

Akrep 12 Aralık 2013 Perşembe
Çok şanslısınız sevgili Akrepler. Bugün Jüpiter ve Satürn, burcunuzun yıldızlarında muhteşem bir güç birliği gösterisi sergiliyorlar. Bu kuvvetli etki altında niyetleriniz konusunda çok açık davranabilirseniz, mucizelerin imkansız olmadığını göreceksiniz. Bütün kalbinizle inanın, içten gelen bir dilek tutun ve görün bakın neler olacak.

Terazi 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün dönüşüm ve seksüalite evinizde bulunan Ay, sizden bazı yönlerinizden vazgeçmenizi istiyor. Kendinize ve dünyadaki yerinize dair pek çok fikrinizi rafa kaldrıdınız sevgili Teraziler. Neyse ki Satürn’le Jüpiter arasındaki güçlü uyum, değişimi kaçınılmaz ve zahmetsiz hale getiriyor.

Başak 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Jüpiter’le Satürn arasında çok güçlü ve sihirli bir açı var sevgili Başaklar. Söylediklerinize dikkat edin, çünkü bu gezegen dizilimi etkisi altında ağzınızdan çıkanlar kolaylıkla gerçeğe dönüşebilir. Hiçbir şeyi çantada keklik görmeyin, sağduyunuza ve pozitifliğinize sımsıkı sarılın, çünkü hayalleriniz gerçek oluyor.

Aslan 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Satürn’le Jüpiter güçlü bir açı oluşturuyor, bu da vizyonunuz ve gerçeklik arasındaki şans ve ihtişamı iyice kuvvetlendiriyor. Bu etki özellikle ev için geçerli. Yapmak istediklerinize odaklanmanız için mükemmel bir gün. Bazen atmosfer gerçekten büyülü oluyor sevgili Aslanlar.

Yengeç 12 Aralık 2013 Perşembe
Şu anda kusursuz bir şekilde dizilmiş olan gezegenler, en büyük hayallerinizi gerçekleştirmeniz konusunda sizi destekliyor. Jüpiter burcunuzda, üstelik Satürn’ün her türlü maddi yardımı da onunla birlikte. Bu etki altında kozmosun isteklerinizi emir kabul etmesini sağlayabilirsiniz. Bugün niyetlerin gücünü kullanın.

İkizler 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay uyku ve rüyalar evinize giriyor. Hayal gücünüzü kullanmak için mükemmel bir gün. Jüpiter’le Satürn’ün kusursuz açısı vizyonunuzu ve uzun vadeli hedeflerinizi destekliyor. Elinizin altındaki şans ve fırsatlar şu anda gerçekten mucizevi.

Boğa 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Boğalar. Sağduyulu elementinize kavuşuyorsunuz. Yüksek enerji döneminizdesiniz. Bu muhteşem etkinin yanı sıra, Satürn’le Jüpiter de büyülü bir açı oluşturarak ilişki ve iletişim kuşaklarınıza bol bol şans getiriyorlar. Hayat mükemmel.

Koç 12 Aralık 2013 Perşembe
Bugün gezegenler finans konusunda sizi yaratıcı bir şekilde destekliyor. Tasarrufa olan yaklaşımınızı ve yatırım kararlarınızı tepeden tırnağa yenilemek için bu enerjiden faydalanın sevgili Koçlar. Satürn ve Jüpiter, çok para kazanmanızı sağlayacak fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak güzel bir açıdalar. Sihirli etkiyi kullanın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı