12 Aralık 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Aralık Çarşamba Günlük Burç Yorumları 12 Aralık 2012 Çarşamba Burç Yorumları


12 Aralık 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 12 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 12 Aralık 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 12 Aralık Burç Yorumları

ASLAN

Gergin bir süreçten geçtiğinizin farkına varıp olayları mantıklı bir şekilde değerlendirmeyi ve daha sağlıklı ilişkiler kurmaya başlayarak oldukça sağlam bir adım atmış oldunuz. Yalnızlığı sevmeye başlamanız güzel olsa da sosyal hayatınızdan uzaklaşmaktan kaçınsanız iyi olur. Duygusal hayatınız da ise bazı gelişmeler sizi sevidirecek.

BAŞAK

Beklenmedik gelişmeler can sıkıcı hallere dönüşebilir. Birkaç kişi ile geçmişteki bir konu hakkında konuşmak durumu söz konusu olabilir. İş hayatınızda özgür olmak istemeniz patronunuzla sorun yaşamanıza neden olabilir. Maddi açıdan dikkatli olunması gereken bir dönemdesiniz.

TERAZİ

Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp, küçük kıskançlıklardan vazgeçebilirsiniz. Kıskançlığı ilişkide bir ihtiyaçmış gibi yaşıyorsunuz Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.

AKREP

Ne istediğinizi biliyor olmanız elde etmenize de kolaylık sağlayacak. Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarabilmeniz aileniz tarafından takdir görüyor.

YAY

Duygusal acıdan beklediğiniz ilgili görmeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz Ekonomik olarak son dönemlerde ortaya cıkan girdap sizi oldukca zorluyor. İş ve kariyer konusunda daha disiplinli olmaya calışın.

OĞLAK

Duygusal hayatınızda son dönemde gelişen olaylar sonrasında bir netlik arayışınız var. Kısa zaman içerisinde bu arayış sizin için mutlu bir şekilde sonlanacak. Aile bağları içinde bir para meseleniz var ve bu mesele ilgili biraz sabırlı ve ne istediğinizi acıklayacı bir iletişim kurabilirseniz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.

KOVA

Yakın zaman içerisinde yaşanan bir gelişmenin etkisi ile kariyer hayatınızda atacağınız adımları hızlandırmaya başladınız. Bugün aile çevrenizle bu konu üzerinde konuşabilir ve belli konularda ailenizin desteğini ve güvenini alabilirsiniz. Süreç sizin adınıza oldukça olumlu.

BALIK

Önemli bir probleminizi aşma konusunda iş çevrenizdeki bir insandan destek alacak ve bu destek sonucunda sıkıntı yaşadığınız bir konuyu çözmüş olacaksınız. Son dönemlerde ekonomik olarak dikkatli olma cabanızın karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bu donem sonunda geçmişte aldığınız kararların ödülü sizi bekliyor olacak.

KOÇ

Enerjisi aksiyonu hareketi bol eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Akşamüstü alacağınız bir haber kafanızı kurcalasa da çok üstünde durmamak mantıklı bir karar olacaktır. Şansınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz bu yüzden kararsızlıklarınızın ceremesi sizi zor durumda bırakmıyor.

BOĞA

Kafanızda var olan bazı soru işaretlerine cevap bulmak açısından oldukça güzel bir gün. Sevdiğiniz kişi ile görüş ayrılıklarını net olarak tartışabilir, karşınızdaki insanın size karşı tavırları sonrası şaşırabilirsiniz. eğer ilişkiniz yok ise mantığınız ve duyguların arasında ki çatışma bugün sizi oldukça yorabilir fakat sonuçlar açısından güzel gelişmeler var.

İKİZLER

Çevrenizde sıkıntılı olduğunuz insanlar sizin bir yanlışınızla sevinecekler gibi olsa da kısa sürede kendinizi toplamayı başaracaksınız. İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizin azalması söz konusu gibi görünüyor. Çelişkilerinizi bir kenara bırakırsanız ve ne istediğinize karar vermeniz sonrasında kararların arkasında durabilmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Kendi dünyanızda netleştiremediğiniz için de boğulmaktan korktuğunuz konuların varlığının ön plana çıktığı şu sıralarda iş hayatınızda verimsiz olmanız söz konusu olabilir Mantığınızla duygularınızın çeliştiği bugünde eğer akıllı davranırsanız olumlu etkilerini görebileceksiniz. Nakit sıkıntısı çekmemeniz için bir harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekecek. Bir yerde oturup kalmaktan sıkılıp sürekli farklı şeyler yapmak istemeniz de mümkün.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.