12 Ağustos 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

12 Ağustos 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

12 Ağustos 2017 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
İçsel olarak içinizde bir sakinlik var. Üzüldüğünüz kişisel sorunların kaynaklarını daha iyi analiz edebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde, kendinizi olumsuz ruhsal bir gevşeme içinde hissedebilir, seçim yapmanız gereken bir konuda kararsızlık gösterebilirsiniz. Olaylar karşısında temkinli olmanızda yarar var.

günlük burç yorumları12 Ağustos 2017 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, organizasyonlar konusunda oldukça başarılısınız. Çevrenize karşı mantıklı yaklaşımlar içinde olmanız nedeniyle, başarı grafiğinizi yükseltiyor. Bugün, yüksek enerjinizi getirdiği fiziksel aktivitenizi olumlu bir şekilde kullanmalı ve baskıcı davranışlardan sakınmalısınız. Beklenmeyen düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Satürn ve Güneş tepe evinizde ilerlerken, gücünüzün farkında oluşunuzu sizi kendinize karşı daha da güvenli yapıyor. Güçlü duygularınız sizi yorgun ve sinirli yapabilir. Düşüncelerinizde ısrarcı davrandığınız için çevrenize ters gelebilirsiniz. Sizi anlamakta zorluk çekebilirler. Onların düşüncelerine tepki göstermek yerine, ilişkilerinizi sıcak tutmayı denemelisiniz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Çok yönlü kişiliğinizi vurgulamak istiyor ve çalışmalarınızda başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Kaprisli değilsiniz fakat, karışık işlere de tahammülünüz yok. Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
İçinizden taşan enerjiyi dengelemek zorunda kalacaksınız. Bugün, olayların uç noktasında dolaşıyor ve kendinize güveniyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde temkinli hareket etme ihtiyacı içinde olacaksınız. Beklentilerinizle ilgili ani değişimlerden etkilenmemelisiniz. Şartlarınızı zorlamadan, uyumlu bir şekilde konularınızı çözmelisiniz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Bugün Ay’ın sizin gibi sabit bir burç olan Akrep’te ilerlemesi, partnerinizle aranızda bazı geçmiş problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Sizin özgürlükçü fakat bildiğinizden taviz vermeyen yapınız yüzünden bazı gerilemeler yaşamanız mümkün. Sınırlarınızın dışına taşarak düşünüyor fakat engeller yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Ay, kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor. Hayalleriniz konusunda çekimser değilsiniz ve çevresel koşullar size özel şartlar sunuyor. Yaratıcı yönlerinizi mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

12 Ağustos 2017 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Fiziksel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Güneş ve Satürn kombinasyon burcunuz Aslan’da ilerlemekte ve bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bugün, seyahat planları yapabilir ve bilgilerinizi kullanacağınız konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, yaşamı sorgulama gereği duyuyorsunuz. Duygusal konularda fazla hassas olduğunuz bir gün içindesiniz. Geleneksel yapınız bozmak istemediğiniz için, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda fikirsel çatışmalar oluşabilir. Gizli çekişmelerin sağlığınızı olumsuz etkilediğini unutmamalısınız.

12 Ağustos 2017 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız. Motivasyon gücünüzü arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz.

12 Ağustos 2017 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Cesaret isteyen çalışmalarınız için gerekli donananıma sahip olmanıza rağmen, fikir ayrılıkları konusunda karşıt düşünceler içinde kalıyorsunuz. Satürn ve Ay’ın yaptığı açı, sosyal ilişkilerinizin maddesel olaylarınızla paralel ilerlediğini görecek, ve bağlantılarınızı daha da güçlendirmek isteyeceksiniz..

12 Ağustos 2017 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda yeni başlangıçlara hazır olmanıza rağmen, eski aşklarınızın kalbinizin bir köşesini sızlattığını hissetmek, yaşam enerjinizi aksine güçlendiriyor. Dengelerinizi zorlamadan sakin düşünmeye çalışmalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı