11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları 11 Temmuz 2013 Perşembe Burç Yorumları


11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 11 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 11 Temmuz 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 11 Temmuz Burç Yorumları

Balık 11 Temmuz 2013 Perşembe
Her taraf suyla kaplıyken içecek bir yudum sudan mahrum olduğunuz gibi bir hisse kapılabilirsiniz, sevgili Balıklar. Bir başka deyişle, dört bir yanınız derin bilgilerle dolu ama bunlardan nasıl faydalanabileceğinizi bilmiyorsunuz. Gevşemeye çalışın ve her zamanki kalıplarınızın dışına çıkın. Doğru fikirleri doğru zamanda bulacaksınız.

Kova 11 Temmuz 2013 Perşembe
Hiç duraksamayın sevgili Kovalar, bugün sezgilerinize kulak verin. İçinizde, sizi belli bir istikamete yönelten bir ses var. Kuru gürültüleri susturun ve o sesi dinleyin ama muhtemelen yüreğinizin de söyleyecek iki çift lafı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. İşin sırrı, içinizdeki bilgelikle temasa geçmekte.

Oğlak 11 Temmuz 2013 Perşembe
Güçlüsünüz ve etrafınızdaki herkes de bunun farkında, sevgili Oğlaklar. Bu ay boyunca pek çok gezegen burcunuzun yıldızlarında karşı karşıya gelse de, size karşı çıkılması durumunda illa da kavga etmeniz gerekmediğini unutmayın. Bazen yalnızca sakin kalıp başkalarının size gösterdikleri tepkileri seyrederek güçlü olabilirsiniz. Barışçıl savaşçı siz olun.

Yay 11 Temmuz 2013 Perşembe
Temmuz ayı ilerlerken, yıldızlar da derin, duygusal sulara dalıyorlar. Ateş grubu mensubu olarak, kendinizi biraz acayip hissedebilirsiniz. Enerjiye karşı koymaya veya onu yargılamaya çalışmayın, sevgili Yaylar. Duygularınızı kucaklayın ve bırakın sizi alıp götürsünler. İyiye doğru bir dönüşüm dönemi söz konusu olabilir.

Akrep 11 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün okuldan kaçmak isteyebilirsiniz, sevgili Akrepler. İzin almanız mümkünse, hiç durmayın. Masanızda oturmanız gerekiyorsa, dikkatinizi toplamanız imkansıza yakın olacak çünkü aklınız sahilde, şezlonga uzanıp kokteyl yudumlamakta. Günün bir an evvel bitmesi için sık sık mola verin.

Terazi 11 Temmuz 2013 Perşembe
Mars, burcunuza güzel titreşimler göndermeye birkaç gün boyunca devam edecek ve size cesur adımlar atacak gücü sağlayacak. Bu enerji, hafta sonunun ardından soluyor, o nedenle uzanıp yıldızları yerlerinden koparma fırsatını kaçırmayın. Ağustos ayı iyice yaklaşana kadar sözleşme imzalamayın, yeni projelere başlamayın ama söz konusu enerjiyi şu anda üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak için kullanın.

Başak 11 Temmuz 2013 Perşembe
Ay, bu akşamın ilerleyen saatlerinde burcunuza giriyor ve birkaç güçlü günü de beraberinde getiriyor. Bu zirve döngüsü sırasında yöneticiniz Merkür’ün geriye gidiyor olmasına rağmen önemli fikirler üretmeyi ve ortamı canlandırmayı başaracaksınız. Gereğinden hızlı bir biçimde uygulamaya geçmeyin ama hayal kurmaktan ve plan yapmaktan korkmayın.

Aslan 11 Temmuz 2013 Perşembe
Günün erken saatlerinde doruk noktasındaki Ay enerjisinin son dakikalarından faydalanacaksınız, o nedenle kendinizi aklınıza gelen her şekilde ifade edin. Ay, bu akşamın ilerleyen saatlerinde Aslan burcundan çıkacak ve doğum gününüzü düşünmeye başlayacağınız önümüzdeki aya kadar da dönmeyecek. Büyük başarılar elde etmenin tam zamanı.

Yengeç 11 Temmuz 2013 Perşembe
Duygusal durumunuzu gözden geçirmenin tam vakti, sevgili Yengeçler. Yılın su grubunun özelliklerini en çok yansıtan anın tam ortasında kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Burcunuzun yıldızlarında bu kadar gezegen varken ve Mars da birkaç gün içinde onlara katılacakken, ender bulunan ve çok güzel bir doğum günü ayı bu. Dağları yerinden oynatabilirsiniz.

İkizler 11 Temmuz 2013 Perşembe
Önümüzdeki birkaç gün, Mars’ın burcunuzdaki son günleri, sevgili İkizler. Yani aklınıza gelip gelebilecek en tutkulu projeyi tam gaz başlatmak için yaklaşık 48 saatiniz var. Mars bundan sonra iki yıl boyunca burunuza uğramayacak, o nedenle fırsatı kaçırmayın!

Boğa 11 Temmuz 2013 Perşembe
Temmuz ayı kapanışa doğru ilerlerken muhteşem günler söz konusu. Bu türden astrolojik gelişmelere insan hayatında bir kez şahit olur. Bu şahaneliklerden yararlanmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Aktivitelerin çoğu su grubu burçlarında gerçekleşecek, bu da sizin için çok avantajlı. Şu anda ilerlemek mümkün ama ancak kendinizi iyice derinlere dalmaya adarsanız.

Koç 11 Temmuz 2013 Perşembe
Gün başlarken tutkulu, coşkulu enerji sürüyor ama iş saatlerinin sonu yaklaştığı sırada muhtemelen tepeden tırnağa verimlilik kesileceksiniz. Sabahleyin ve öğleden sonranın ilk saatlerinde yaratıcılık gerektiren işlere odaklanın ve daha pratik konuları ayrıntıları en başarılı şekilde halledebileceğiniz zaman olan öğleden sonranın geç saatleriyle akşama bırakın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.