11 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

11 Ocak 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları11 Ocak çarşamba Günlük Burç Yorumları11 Ocak çarşamba Günlük Burçlar – 11 Ocak çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

11 Ocak 2012 Koç (21 Mart – 19 Nisan)
Koçlar bugün kendi ilkelerinizden, prensiplerinizden ödün vermeyeceksiniz. Oldukça korumacı bir tavır içerisindesiniz. Şu sıralar değişim istemiyorsunuz çünkü var olan düzeninizin bozulmasından çok korkuyorsunuz. İleri gitmek için cesur olmalısınız.

11 Ocak 2012 Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün oldukça rahatsınız. Kendinizi rahatça ifade edecek ve çevrenizdekilerle doğru frekansı yakalayacaksınız. İş hayatınızda sorun yaşamak istemiyorsanız bitmemiş işlerinizi tamamlayın. Bazı basit değişimler sizi oldukça farklı şeyler görmenizi sağlayacak.

11 Ocak 2012 İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün iş hayatınızda sizi zorlayacak bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ancak iletişim becerileriniz ve kıvrak zekanız sayesinde bu durumu kolayca aşacaksınız. Öte yandan akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

11 Ocak 2012 Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeçler yoğun bir gün sizi bekliyor olacak. Yeni fikirler üretebilir, yaratıcı projelerinizle takdir alabilirsiniz. Öte yandan çevrenizden biriyle aranızda samimi bir konuşma geçebilir. Bekar olan Yengeçlerin karşısına yeni aşk fırsatları çıkabilir.

11 Ocak 2012 Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Aslanlar bugün oldukça dikkatli. Yaptığınız işe odaklanacak ve her ayrıntıyla tek tek ilgileneceksiniz. Öte yandan hayatınızla ilgili hızlı ve pratik kararlar alacaksınız. Akşam saatlerinde sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikle dertleşebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

11 Ocak 2012 Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)
Siz hangi yaşta olursanız olun başarılı olmak ve zirvede olmak istiyorsunuz. İş ortamınızda dikkatinizi dağıtabilecek şeyler olabilir ancak odaklanma sorunu yaşamayacaksınız. İçinizdeki enerji aşk hayatınıza da yansıyor. Partnerinizle aranız oldukça iyi.

11 Ocak 2012 Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)
Disiplinle çalışmak için bazı değişiklikleri ihtiyacınız var. İş hayatınızda isteksiz olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi motive etmeli, güçlü ve kararlı olmalısınız. İlişkinizde ise bazı korkular yaşıyor olabilirsiniz. Sakin olun ve gereksiz kuruntular yapmayın.

11 Ocak 2012 Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)
Akrepler bugün çok dikkatli olun. Yapacağınız küçük hatalar size pahalıya mal olabilir. Gün içerisinde yaşayacağınız bir olay veya okuyacağınız bir gazete, haber, makale fikirlerinizi değiştirebilir.kadın

11 Ocak 2012 Yay (22 Kasım – 21 Aralık)
Bugün işlerinizi yaparken özenli olmalısınız. Yaşayacağınız bazı zorlukların nedenlerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi yormayın. Sağlığınıza dikkat edin ve eğer kilo aldığınızı düşünüyorsanız bir diyete başlayın.

11 Ocak 2012 Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)
Bugün sizin için oldukça sıradan bir gün olacak. Mevcut durumunuzdan daha iyi faydalanmaya ve verim almaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte toplanabilir keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

11 Ocak 2012 Kova (20 Ocak – 18 Şubat)
Bugün bazı kişilere bazı mesajlar verebilirsiniz ancak dikkat bunun zamanlaması mükemmel olmalı. Bugün iş hayatınızda bazı düzenlemeler yapacaksınız. Akşam saatlerinde ise bazı özel ihtiyaçlarınız için alışveriş yapabilirsiniz.

11 Ocak 2012 Balık (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün iş hayatınızda oldukça mücadeleci ve çalışkansınız. Çalıştığınız konunun detaylarına inecek, deneyimleriniz ve yaratıcılığınızla başarılı olacaksınız. Duygusal balıklar yalnız kaldığınız anlarda oldukça düşüncelisiniz. Geçmiş bir aşk kafanızı karıştırıyor olabilir mi acaba?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.