11 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları 11 Haziran 2012 Pazartesi Burç Yorumları

11 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 11 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 11 Haziran 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ

Bugün güzel bir haber alabilir ve bu durum karşısında heyecanınızı gizleyemeyebilirsiniz. Öte yandan çevrenize karşı paylaşımcı ve yardımsever olacaksınız. İlişkinizde ise şanslı gelişmeler olabilir. Aşk hayatınız istediğiniz gibi gidecek. Yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, komşu, kardeşlerinizle sorunlar olabilir. Yine satış, reklam veya pazarlamaya yönelik konularda problemler oluşabilir. 40 gün boyunca özel hayatınıza ve para alanlarınız da dikkat.

BOĞA

Sevgili Boğalar bugün yalnız olmak isteyebilir, tek başınıza dışarı çıkabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Kendinizi dinlemek sizi sakinleştirebilir. Yakınlarınıza karşı daha sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. Harcamalarınızın artmasına izin vermeyin. 40 gün boyunca ticari işlerinizde, sahip olduğunuz mallar alanınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine hayatınıza dair konularda bazı sorunlar su üstüne çıkabilir. İş alanlarınızda takdir görmediğinizi hissedebilirsiniz.

İKİZLER

Merkür sizi olumlu anlamda etkiliyor. İletişim kurmada oldukça başarılı olacak, kendinizi gayet güzel şekilde ifade edeceksiniz. Bu durum aşk hayatınızda sevdiğinizle olan iletişiminizde de olumlu olacak. Size mutluluk veren konulara yöneleceksiniz. Bu dönemde aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fikir ayrılıkları olabilir. Venüs sizin burcunuzda gerilediğinden özel ilişkilerinizde saklanmış duygusal çelişkilerinizi iyi gözlemlemelisiniz.

YENGEÇ

Gün boyunca ev kuşu modunda olabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Aile içinde sizden habersiz gelişen bazı olaylar sizi sinirlendirebilir. Akılcı bir tavırda olmalısınız. Venüs sizin kadersel evinizde gerileyecek. Sosyalliğiniz azabilir, duygularınızı ifade edemeyebilirsiniz. Yarım kalmış bir aşk ilişkiniz gündeme gelebilir. Özür dilemek, bazı şeyleri düzeltmek adına harekete geçebilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar kararlı ve mantıklı olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla buluşabilir, sıcak sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan yapmayı planladığınız bazı şeyleri açıklayabilir, arkadaşlarınızın fikirlerini alabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal ortamlarınızda gerileyen Venüs, eski arkadaşlarınızı yeniden hayatınıza sokabilir. Arkadaş ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yine organizasyona dayalı işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar duygusal bir Balık gibi davranıyorsunuz. Oldukça duygusalsınız ve bu hassaslığınızı belli ediyorsunuz. Sakin olun, derin nefes alın ve duygularınızı kontrol edin. Bu kadar endişe ve karmaşa içerisinde sağlıklı karar veremezsiniz unutmayın. iş ve kariyer alanlarınızdaki ilişkilerinizde bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. İletişim, teknoloji, seyahat, eğitim alanlarınızda da, maddi konularda da 40 gün boyunca dikkatli adımlar atmalısınız.

TERAZİ

Denge hastası Teraziler ikili ilişkilerinizde her şeyi yapmaya hazırsınız. Uyum ve denge için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sorunlarınızı büyütmeden çözeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle harika vakit geçirecek ve ilişkinizi güçlendireceksiniz. Dış ortamlara dayalı işler, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı sorun ve problemler yaşamaya meyilli olacaksınız. Venüs sizin burcunuzun yöneticisi olduğundan, hayatınızda birtakım aksiliklere açık olmalısınız.

AKREP

Sevgili Akrepler kendinizi sebepsiz yere çok fazla zorluyorsunuz. İnsanlarla yaşadığınız iletişim kopukluğu ve olumsuz giden bazı şeyler sizi iyice karamsar yapabilir. Kendinize hakim olun ve olayları akışına bırakın. Venüs sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerileyecek. Eşinizin veya sevgilinizin parasal durumunda da bazı geri çekilmeler veya sorunlar oluşabilir. Borç altına girmek için uygun olmayan bir 40 gün içinde olacaksınız.

YAY

Yaylar oldukça sosyal olacak. Katılacağınız ortamlarda gireceğiniz ikili diyaloglarda oldukça etkileyici olacaksınız. Yeni tanıştığınız bazı kişilerden fikirsel destek alabilirsiniz. Öte yandan ortaya çıkacak bir sürpriz gelişme sizi telaşlandırabilir. Venüs evlilik ve ikili ilişkiler evinizde gerilemeye başlayacak. İlişkilerinizi gerçek anlamda gözlemleyebileceksiniz . Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz, iş alanlarınız, sağlığınız bu 40 günlük süreçte zorlanabilir.

OĞLAK

Oğlaklar bugün gereksiz bir gerginlik içinde olabilir. Yaşadığınız hayatı, ilişkinizi, işinizi sorgulayabilirsiniz. Bunun sonucunda içinizde bazı istekler uyanabilir. Pozitif olmalı ve moralinizi yüksek tutmalısınız. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. 40 gün boyunca bu alanlarınızda sorunlar gündeme gelebilir. İş değiştirmek için uygun bir dönem değil. Kariyer ve iş alanlarınız, aşk veya çocuk alanlarınız etkilenecek.

KOVA

Kovalar bugün hayat sizin için oldukça kolay ve güzel olacak. İstediğiniz gelişmeler olacak ve istekleriniz yerine gelecek. Çevrenizde ikna edici, sıcak ve sempatik tavırlarınızla ilgi uyandıracaksınız. Sevdiğiniz kişiyle de aranız oldukça sıcak olacak. Çocuklarınızla ilgili konular, yaratıcılığa dayalı işleriniz bu dönem zorlanabilir. Geçmişte âşık olduğunuz insanlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu gerilemeden, aile hayatınız ve hukuk alanlarınız da etkilenecek.

BALIK

Balıklar bugün sabırsız ve tez canlı olacak. Gelişmeler karşısında hemen karar vermeyin, olayların olgunlaşmasını bekleyin. Öte yandan beklediğiniz şeylerin gecikmesi kafanızı karıştırabilir. Sürpriz bir teklif alabilirsiniz! Venüs aile ve ev hayatınızda gerileyecek. Ailevi konularda sorunlar olabilir. Tadilat, dekorasyon, tamirat işleriniz varsa yapmamaya özen gösterin. Ayrıca yakın çevre ilişkileriniz, ortaklaşa para alanlarınızda sorunlar oluşabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.