11 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

11 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burçlar11 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 11 Eylül 2013 Çarşamba
Bir tarafınız, görmek istediğiniz yerler listenizdeki egzotik köşelerden birine kaçmayı arzulasa da, bugün sağduyulu ve gerçekçi bir etki de söz konusu. Ay kariyer kuşağınızda, bu da önümüzdeki birkaç gün içinde başarmak istediklerinize odaklanmanızı sağlıyor. Kendinizi yerinizde oturmaya zorlayabilirseniz, çok önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Kova 11 Eylül 2013 Çarşamba
Sosyal kuşağınızla profesyonel çaba eviniz arasında yoğun bir enerji akımı var. Dengeyi yakalayabilecek misiniz, sevgili Kovalar? Kariyerinizde bir adım ileriye gitmek için hem gerçek arkadaşlarınızı, hem sanal bağlantılarınızı kullanın. Sosyal ağınızla bağlantı kurun. Şu anda fırsatlar sonsuz.

Oğlak 11 Eylül 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç gün biraz sakin geçebilir sevgili Oğlaklar. Dünyayla ilgilenmektense kendi içinize yönelmeniz sizi şaşırtmasın. Venüs size daha sosyal olmanızı söylese de, Ay başka telden çalıyor. Başkalarıyla temsa geçmeden önce içinizden gelen sese kulak verin.

Yay 11 Eylül 2013 Çarşamba
Yüksek enerji döneminizdesiniz sevgili Yaylar. Önümüzdeki birkaç gün, istediğiniz her şeyi tam istediğiniz gibi elde edeceksiniz. İnsanların sizi nasıl fark ettiklerine bir bakın. Karşınıza çıkan herkesi büyüleyen bir ışıltınız var. Hem aşkta, hem işte istediklerinizi kendinize çekiyorsunuz.

Akrep 11 Eylül 2013 Çarşamba
Ay para kuşağınıza girdi, Venüs de burcunuzun yıldızlarında. Bu durum “zengin” sözcüğünü günün anahtar sözcüğü haline getiriyor. Ama mesele yalnızca ne kadar paranız olduğuyla ilgili değil, bu kelimenin yepyeni anlamlarını keşfedeceksiniz. Gerçek zenginliğin gelirinizle ilgili olmadığını öğreniyorsunuz.

Terazi 11 Eylül 2013 Çarşamba
Yöneticiniz Venüs dün gece para kuşağınıza girdi, o nedenle aklınızda finansal konular öncelikli. Ay da iletişim evinizde olduğundan, özellikle banka hesabınız ve genel mali durumunuz hakkında olmak üzere karmaşık konular hakkında kolaylıkla konuşabilirsiniz.

Başak 11 Eylül 2013 Çarşamba
Yıldızlar size, evinizi sevmenin gerçek anlamını düşündürüyor. Yaşadığınız yer aklınıza gelen her şekilde sahiplenin sevgili Başaklar. Her şeyi baştan dekore etmek size fazla büyük bir proje gibi görünürse, gardırobunuzu baştan aşağı elden geçirip yeni şeylere yer açmak için mükemmel bir zaman.

Aslan 11 Eylül 2013 Çarşamba
Ay ateş grubu burçlarından birine girdi ve önümüzdeki birkaç gün boyunca zevk evinizde bulunacak sevgili Aslanlar. Eğlenmeye başlamanızın vakti geldi. Evet, haftanın ortasındayız, muhtemelen işleriniz dağ gibi ama aşka her zaman vakit bulunur.

Yengeç 11 Eylül 2013 Çarşamba
Venüs şu anda kardeş bir su grubu burcunda ve romantizm kuşağınızda. En stresli durumları bile yumuşatan bir etki söz konusu. Bugün Yay burcunda bulunan Ay gibi, baskın element ateş olduğunda kendinizi her zaman çok iyi hissetmezsiniz ama neyse ki aşk gezegeni yanınızda. Fırtınalı meseleleri atlatmanıza Venüs yardımcı olacak.

İkizler 11 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün Ay zıt burcunuzda sevgili İkizler, bu da biraz aksileşmenize yol açabilir. Biz astrologların düşük enerji dönemi dediği bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu, her şeyi mümkün olduğu kadar ağırdan almak. Yapılacak işler listenize yeni maddeler eklemeyin. Bırakın bazı şeyler doğal canlılığınızın her zamankinden de güçlü olarak geri döneceği birkaç gün sonrasına kalsın.

Boğa 11 Eylül 2013 Çarşamba
Venüs ilişki kuşağınızda olduğuna göre özgüveninizi yeniden kazanmanızın vakti geldi, özellikle de aşk konusunda. Egonuz bazen doğal iyimserliğinizi etkilese de, bir fikri denemek için harika bir zaman. Romantizm siz nasıl isterseniz öyle olabilir.

Koç 11 Eylül 2013 Çarşamba
Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, bu sabah erken saatlerde seksüalite kuşağınıza girdi. Bugün macera kuşağınızda bulunan Ay’ın etkisiyle Venüs birleşince, kendinizi muhtemelen çok coşkulu ve ateşli hissediyorsunuz. Bu tutkulu ateşi, başarmak istediğiniz her şeyi bir üst seviyeye taşımak için kullanın. Bugünkü yapılacak işler listenizde yeni bir sevgili bulmak yoktur belki ama varsa daha iyi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı