11 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Ekim 2013 Cuma Günlük Burçlar11 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün atmosferde yüklü miktarda stres yaratma potansiyeli var sevgili Balıklar ama illa da o yönde ilerlemeniz gerekmiyor. Orta yolu bulmaya ne dersiniz? Birisi sırf aksiliği üstünde diye size meydan okuyacak ya da düpedüz kaba davranacak olursa, derin bir nefes alın ve kendi yolunuza gidin.

Kova 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün illa da sosyalleşmeniz gerektiğini düşünmeyin. İnsanlarla birlikte olmak genellikle çok hoşunuza gider ama şu anda kişisel meselelerinizle ilgilenmek üzere yalnız kalmak istiyorsunuz. Kendinize zaman ayırdığınız için özür dilemenize gerek yok sevgili Kovalar. Buna ihtiyacınız varsa kabuğunuza çekilebilirsiniz.

Oğlak 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay, çalışkan ve bütün sınırları zorlamayı seven burcunuzda sevgili Oğlaklar. Hafta başında ulaşmanızın mümkün olmadığı bir güce ve enerjiye kavuşacaksınız. Ekim ayı genel olarak zorlu geçiyor ama bugün en güçlü günlerinizden biri olacak, elinizden geldiğince faydalanın.

Yay 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün para konusuyla her zamankinden daha çok ilgilenebilirsiniz sevgili Yaylar. Bunun için mali durumunuzda herhangi bir aksaklık olmasına gerek yok, mesele zihinsel enerjinizi nereye yönlendirdiğinizle ilgili. Banka hesabınızın ayrıntılarını kontrol etmek ve gelirinizi artırmanızı sağlayacak yeni fırsatlara odaklanmak için iyi bir fırsat.

Akrep 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün bakış açınızı gözden geçirmeniz için mükemmel bir gün sevgili Akrepler. Söyleyecek çok şeyiniz var ama bunları tam olarak ifade edebileceğinizden emin olmadan ağzınızı açmamaya çalışın. Saçma sapan endişelerle ya da dedikodularla nefesinizi tüketmemeye ve kimsenin arkasından konuşmamaya çok dikkat edin. Yapacak çok daha iyi şeyleriniz var canlarım.

Terazi 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün iş yerinde olduğunuz sırada evle ilgili bir mesele sizi şiddetle çağırabilir. Ailenizden biriyle olan ilişkinize dair bir konunun ya da bir tamir işinin ortaya çıkması mümkün. Hangisi olursa olsun, kariyer sorumluluklarınızla kişisel ihtiyaçlarınızı dengelemenin bir yolunu bulmanız gerekecek.

Başak 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün ayın en yaratıcı günlerinden birindesiniz sevgili Başaklar ama bu yaratıcılık bir zorluktan doğan türden. Şu anda her şeyi güllük gülistanlık göremeyebilirsiniz, o nedenle bu enerjiyi sizin için en anlamlı olan konuda kullanmaya çalışın.

Aslan 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün Cuma ama siz Pazartesi gibi hissedebilirsiniz, o nedenle sakinliğinizi koruyun. Ay, iş ve program evinizdeki bu da üretkenlik açısından iyi ama eğlence konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Yapılacak işler listenizdeki bütün maddeleri aynı anda tamamlamaya çalışarak kendinizi tüketmeyin. Ayrıca şunu da unutmayın ki, hafta sonu mükemmel geçecek.

Yengeç 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay’ın zıt burcunuzda olması yüzünden moralinizin bozuk olduğunu hissedebilirsiniz sevgili Yengeçler. Belli belirsiz bir etki söz konusu ama Ay enerjisi tarafından yönetildiğiniz için her şeyi daha ağır bir şekilde hissedeceksiniz. Özellikle romantik ilişkilerinizde ve iş arkadaşlıklarınızda olmak üzere, karşınıza çıkan şeyleri dikkatle değerlendirerek duygularınızı inceleyin.

İkizler 11 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü enerjik atmosfer biraz zorlu sevgili İkizler, o nedenle işleri bir an önce bitirmeye bakın. Herkesten erken çıkma ihtimaliniz var mı? Bunun cevabı evetse, izin alın ve hafta sonuna hemen başlayın. Yoğun bir haftaydı, o nedenle dinlenmeniz ve gevşemeniz şart.

Boğa 11 Ekim 2013 Cuma
Bugün uzak mesafe seyahat kuşağınızda olan Ay, size kaçamak ve macera konusunda esin veriyor. İş yerinde stres altındaysanız ve hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyorsanız, güzel bir seyahat sitesine çabucak bir göz atmak sakinleşmenize yardımcı olur. En iyisi, bir sonraki seyahatinizin rezervasyonunuzu yaptırmanız sevgili Boğalar.

Koç 11 Ekim 2013 Cuma
Hafta sonu hemen şuracıkta olmasına rağmen bu Cuma atmosferde çok ciddi bir gerginlik söz konusu. Ay, profesyonel kuşağınızda, yani her türlü gerginliği üreticiliğinizi artırmak ve kariyerinizi ileri taşımak için kullanabilirsiniz. Üstelik bunu kimsenin ayağına basmadan yapmanız da mümkün sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.