11 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 13.09.2020 07:10

11 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2018 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
Yatırımlarınız konusunda oldukça akıllıca davranıyorsunuz. Bugün beklediğiniz haberler konusunda acele etmemelisiniz. Yolculuklarda yaşayacağınız aksilikleri düşünerek bu tür düşünceniz varsa ertelemeli biraz daha beklemelisiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle ilgili farklı düşünceleri var. Onları dinlemelisiniz.

11 Aralık 2018 Salı KOVA Burcu Yorumu
Değişik düşüncelerden yola çıkarak ortak payda oluşturabileceğiniz özel bir konu ile yaşamınıza yeni bir yelpaze açacaksınız. Birlikte olacağınız kişilerin birbirinize katkısı oldukça büyük olacak. Aile büyüklerinizin işinize karışmasına istememenize rağmen onların önerilerine kulak vermenizde fayda var.

Günlük burç yorumları 11 aralık 201811 Aralık 2018 Salı BALIK Burcu Yorumu
Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler enerji gücünüzü etkiliyor. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere zayıf ve duygusal davranacaksınız. Onların bazı sırları, sizin için önem taşımasa da, kişisel sorumluluğunuzun güçlü olmasından dolayı, ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

11 Aralık 2018 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
Aileniz ve kalıplarınız arasında kendinizi sıkışmış duygusuna kapılabilirsiniz. Hedeflerinizde ki, genişlemeler sizi olumlu motive edecek. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

11 Aralık 2018 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. İçsel sesinizin sizi yönlendirmesi çok güzel olabilir fakat siz de yarattığı duygu karmaşasını da yok sayamazsınız. Bugün, fikirleriniz ifade ederken bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir.

11 Aralık 2018 Salı AKREP Burcu Yorumu
Yaşantınızdaki duygusal değişimlere kendinizi hazır hissetmediğiniz için çelişkiler içinde yaşamak sizi sıkabilir. Yaşamınızla ilgili karar vermek için acele etmeyin. Bugün mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

11 Aralık 2018 Salı YAY Burcu Yorumu
Ortaklık içinde olduğunuz kişilerin sizin üzerinizdeki etkisi oldukça büyük. Farklı fikirlere sahip olsanız bile birbirinizden olumlu elektrik alıyorsunuz. Siz, yaşamınızı kolaylaştıran kişileri seviyorsunuz.Sağlık konusunda sistemli hareket edip kaslarınızı çalıştırmalısınız.Uzun süredir kendinize yeterince özen göstermiyorsunuz.

11 Aralık 2018 Salı KOÇ Burcu Yorumu
Kendinizi sorgulamaktan yorulmamalı ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmalısınız. Çevre ilişkilerinde değişim fırsatları sizi bekliyor. Bugün karşılaşacağınız kişilerle uyumlu birliktelikler gerçekleştireceksiniz. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle, yaşam kaliteniz yükseliyor. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

11 Aralık 2018 Salı BOĞA Burcu Yorumu
Parasal sorunlarınızı yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı içinde olacaksınız. İstediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesini istiyorsanız, biraz da siz çaba göstermeniz gerekiyor. Her şeyin farklı yönlerini irdeleme kalkarsanız, elinizdeki olanaklarınızı da kaybedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı istekleri kafanızı karıştıracak.

11 Aralık 2018 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
İş yaşantınızda pasif durumda kalmak canınızı sıkıyor. Kendinizi ispat etmek için yoğun çaba harcamanız, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmeyebilir. Bugün, çevrenize karşı hoşgörülü olmak zorundasınız ve yapıcı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Karşınızdaki kişinin düşüncelerinin önem kazandığı bir gün içindesiniz.

11 Aralık 2018 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Bugün, yönetici gezegeniniz Ay’ın konumundan dolayı, düşüncelerinizde belli bir yoğunluk hakim. Süregelen ilişkinizi varsa, mutlu sona yaklaşıyorsunuz. Evli olanlar için neşeli bir gün.

11 Aralık 2018 Salı ASLAN Burcu Yorumu
Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda, sabit yapınızdan taviz vermek istemediğiniz için karşınızdaki kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Mafsal ağrılarınız olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir