11 Aralık 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2017 Pazartesi Günlük Burçlar

günlük burç yorumlarıYENGEÇ 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Çevrenize ait durumlar gün içinde sizi meşgul edebilir. Sinirlerinize ve tepkilerinize hakim olarak ilerlemek bu süreci atlamak için yararlı olabilir. Plan aşamasında olan eksiklerinizi belirleyebilirsiniz. Akşamüstünden sonra burcunuza geçen Ay ile birlikte ipleri elinize alabilir; kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

ASLAN 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Üstünde çalıştığınız proje ileilgilenebilir; gruplardan veya konusunda uzman kişilerden alacağınız desteklerle tamamlayabilirsiniz. Sonuca ilerlerken zihinsel ve maddi anlamda yorucu koşullarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise iç dünyanıza çekilebilir; kendinizle baş başa vakit geçirebilirsiniz.

BAŞAK 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

İş hayatınızı ilgilendiren yazışma, eğitim, seyahatleri içine alan konularda istediğiniz akıcılıkta ilerleyemeyebilir; aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Akşamüstünden itibaren kendi içinizde dinginliği yakalayabileceğiniz bir süreç var. Ailenizle bağlarınızı güçlenecek sevgi alışverişlerinde bulunacaksınız

TERAZİ 24 EYLÜL-22 EKİM

Eğitim alanındaki işlerinizde eksik bıraktığınız alanları tamamlamaya çalışabilirsiniz. Bugün kontrolünüz dışında gelişebilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olun zira istediğiniz akıcılıkta ilerlemeyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde değişen dinamiklerle birlikte aileniz ve duygusal konular sizi meşgul edecektir.

AKREP 23 EKİM-22KASIM

Finansal konulardaki değişken koşullar bugün gerek zihinsel gerek duygusal olarak sizi olumsuz etkileyebilir. Attığınız adımlarda bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz veya ait olduğunuz gruptaki kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Akşamüstünden sonra ise daha rahatlayacağınız zamanlar sizi bekliyor.

YAY 23 KASIM-21 ARALIK

Cesaret ve hevesle isteklerinizin peşinden gitmenize rağmen bugün istediğiniz akıcılıkta ilerlemekten sizi alıkoyan durumlar söz konusu. Karşınızdaki kişilerin fikirlerinden etkilenerek bazı kararsızlıklar ve ikilemler de yaşayabilirsiniz. Bu durumdan hem iş hem özel hayatınız etkilenebilir.

OĞLAK 22 ARALIK-20 OCAK

Sağlığınızın gündelik yaşantınızı etkilediği bir süreçtesiniz. Yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle yurtdışı, eğitim veya yolculukları içeren işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilir; hayata karamsar gözlerle bakabilirsiniz. Ancak akşamüstü saatlerinde bu ruh halinden sıyrılabilirsiniz.

KOVA 21 OCAK-19 ŞUBAT

Çocuklarınız, sevdiğiniz kişiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gün. Mükemmeli aramanız, detaylara önem vermeniz huzursuzluk sebebi olabilir; neşenizi kaçırabilir. Ayrıca maddi konularda canınızı sıkan durumlar da yaşanabilir. Yoğun geçen günün ardından kendi içinize çekilebilirsiniz

BALIK 20 ŞUBAT-20 MART

Koşullar bugün oldukça değişken görünüyor. Gerek ev gerek iş yaşantınızın hareketlilik içermesi sizin de tam anlamıyla belli bir konuya odaklanmanızı zorlaştırıyor. İkili ilişkilerde bazı pürüzler gündeme gelebilir. Otorite konumundaki kişilerle çatışmalar yaşanabilir. İlerleyen saatlerde sizi mutlu edecek gelişmeler var.

KOÇ 21 Mart – 20 Ni­san

Gün içinde hareketli, aktif ve bir koşturma içinde olabilirsiniz. Ancak koşulların değişkenliği işlerinizi istediğiniz sonuca ulaştırmada sorun yaratabilir. Kararsızlıklar, ertelenmeler veya fikir ayrılıkları hızınızı kesebilir. Akşamüstü ise daha duygusal olacağınız bir sürecin başlamasıyla iç dünyanıza yönelebilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Temkini elden bırakmadan ilerlemek bu yüzden gerilime neden olabilir. Alacak ve borçlarla ilgili bazı pürüzler yaşanabilir; verilen sözler yerine gelmeyebilir. Günün ikinci bölümünde ise daha hislerinizle hareket edeceğiniz bir sürecin başlamasıyla iç huzurunuzu yakalayabilirsiniz.

İKİZLER 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Ay’ın size getirdiği pozitif etkileri bugün tam anlamıyla hissetmekte zorlanabilirsiniz. Aile büyüklerinin talepleri arasında kalabilir veya eve ait sorumlulukları üstlenmek sizi yorabilir. Gün içinde yaşayacağınız ikilemler akşamüstü saatlerinden sonra finansal alanda da kendini hissettirebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir