10 Ocak 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

10 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları 10 Ocak 2013 Perşembe Burç Yorumları


10 Ocak 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 10 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 10 Ocak 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 10 Ocak Burç Yorumları

AKREP BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Kıyamet… Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.

YAY BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Değişim… Eğlence dünyasına daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökebilir. Bu kadar yorulmanız anlamsız. Alkol tüketimine dikkat.

OĞLAK BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Yargı… Resmi işleriniz bugün uzayabilir ve bu konuda çözüm arayışı içinde bulunabilirsiniz. Adil olan taraf sizsiniz. Alacak konularında pek şanslı bir gün sayılmıyor.

KOVA BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Delta… Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymamalısınız. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

BALIK BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Yıldız… Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.

KOÇ BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.

BOĞA BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Bilgelik… İyi bir gözlemcisiniz ve tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde beğenilmenize yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Kutsal Kadın… Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Anahtar… Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.

ASLAN BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız İmparator… Yeniliklere açık gibi davranıyor, oysa bir çok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin olumsuz anlamda dikkatini çekebilir.

BAŞAK BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Örtünme… En az kendiniz kadar hareketli ve sempatik bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı asla açmamalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almalısınız.

TERAZİ BURCU 10 Ocak 2013 Günlük burç yorumu
Kartınız Ölçülülük… Dengenizle ilgili bazı sorunlar var. Stres yaptığınız bir gün olabilir. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Toparlanmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.