10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

10 Mayıs Cuma Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2013 Cuma Burç Yorumları


10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burçlar – 10 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 10 Mayıs 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 10 Mayıs Burç Yorumları

10 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu
Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz. Bugün yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Bazıları sizi anlamayacaktır. Aldırmamayı öğrenin.

10 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu
Satürn bilinçaltınızı denetliyor. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. Ayın bulunduğu konum sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız bazıları için önemli olamayabilir. Fakat siz amaçlarınız doğrultusunda yaşadığınız için düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.

10 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu
Gizli arzularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz.. Bugün dengelerinizi korumak adına alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecektir. Özgürce düşünmeniz gereken bir ortama hazırlanmalısınız. Sağlığınız konusunda ihmal ettiğiniz sorunlar canınızı sıkabilir.

10 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Burcunuzda ilerleyen Plütondan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle güç birliği içinde olacaksınız. Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Bugün aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün.

10 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu
Birine ilgi duyuyorsanızduygularınızı gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz.. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

10 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu
Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken sosyal yaşamda da yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

10 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu
Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşım konusunda sorunlar yaşayabilir ve aynı fikirde olmadığınız kişilere tepki oluşturabilirsiniz. Yaptırımcı yönünüzü karşınızdaki kişiye kabul ettiremediğiniz için bugün oldukça sinirli ve huzursuz olacaksınız.

10 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu
Yönetici gezegeninizi ortak paylaştığınız Terazideki yolculuğundan olumlu etkileniyorsunuz. Adaletli ve savunmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün aşk konusunda önemli düşünceler içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişinin davranış biçimi sizi olumlu motive ediyor. Seviyor ve seviliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda yaratıcılığınızdan faydalanabilirler.

10 Mayıs 2013 İkizler Yorumu
Yönetici gezegeniniz Merkür ortak paylaştığınız Başak burcunda geri hareketini yaparken aile içinde yaşadığınız huzursuzluklar canınızın sıkılmasına neden oluyor. Sorumluluk duygusundan bunalabilirsiniz. Kişisel duygularınızı sorguladığınız bir gün. Küçük hesaplaşmalarınızı bir an önce yapmalısınız. Ailenizle ilintili olan olaylardan çok daha fazla ilgileniyorsunuz.

10 Mayıs 2013 Yengeç Yorumu
Karşıt burcunuzda ilerleyen Plütondan güçlü etkileşimler alıyorsunuz. Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gerecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız Yeteneklerinizin anlaşılması için yakın çevrenizde olan insanları hoşnut etmeyi denemelisiniz.

10 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuz Kovada ilerliyor. Bugün paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak.Fikirlerinizi yaşama geçirmek istiyorsanız ani hareketlerden uzak kalmalısınız. Özellikle duygusal sorunlarınızı çok fazla kafanıza takıyorsunuz.

10 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu
Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor. Bildiğiniz konuları şiddetle savunmanız bazen sizi tepkisel yapabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.