10 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 04:05

10 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım 2018 Cumartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Merkür bilinçaltınızı etkilemeye devam ederken, arkadaşlık ilişkilerinizi etkileyen Ay’dan duygusal tepkiler alıyorsunuz. Bu gün eski dostlarınızla geçmişe yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Sizin duyarsız davrandığınız konular yüzünden, eski arkadaşlarınızı kırdığınızı unutmayın. Telafi etmenin zamanı geldi.

10 Kasım 2018 Cumartesi ASLAN Burcu Yorumu
Planlarınızı gözden geçirmek için uygun bir gün. Organizasyon çalışmaları gerektiren durumlar söz konusu olacak. Güven duygusuna dayalı konular gündeme gelecek. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.

günlük burç yorumları 10 kasım 201810 Kasım 2018 Cumartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Ay kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerliyor ve duygusal konularda daha sabırlı olmanızı sağlıyor. Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanız karşın karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün ölçülü davranma gereğini duyacaksınız.

10 Kasım 2018 Cumartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Seyahat planları yapmanız gerekirken siz işleri yavaş almayı tercih ediyorsunuz. Bugün beklentilerinizin sizi oyalamasına izin vermemeli ve yeni yapılanmalar için uygun zemini oluşturmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek, motivasyon gücünüzü arttırmalısınız. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

10 Kasım 2018 Cumartesi AKREP Burcu Yorumu
Partnerinizle karşılıklı duygularınız eş değerde ilerlemesine rağmen onun duygusal takıntıları yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. O, sizin gibi mantıklı davranmak istemeyebilir. Çünkü yaşama bakış tavrınızda farklı bir sistem var. Onun bunu anlayabilmesi çok zor. Aile içi sorunlar gündem kazanacak.

10 Kasım 2018 Cumartesi YAY Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal ve mantıksal birleşime çok önem veriyorsunuz. Bugün, rutin işlerinize hız kazandırmak için, daha fazla çalışmanız gerekebilir. Çevresel sorunlar yüzünden, asıl yapmak istediğiniz işlerden uzaklaşıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından hoşlanıyorsunuz.

10 Kasım 2018 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Ay’ın konumu sizi olumlu etkiliyor ve duygusal ilişkilerinizde daha romantik olmanıza neden oluyor. Bugün her türlü olanaklarınızı partneriniz için kullanacaksınız. Birlikte bir çok organizasyon işler yapabilirsiniz. Duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar yapacaksınız. Fakat her şeyi irdelemekten vazgeçmelisiniz.

10 Kasım 2018 Cumartesi KOVA Burcu Yorumu
Katılacağınız toplantılarda eski dostlukların konuşulduğu ortamlarda nostaljik duygular yaşayabilirsiniz. Bugün bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır. Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

10 Kasım 2018 Cumartesi BALIK Burcu Yorumu
Bugün ilişkilerinizde oldukça karamsarsınız. Sizi tetikleyen ve duygusal anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için sürekli olayları üzerinize çekiyorsunuz. Ailenizin sorunlarının gündeme gelmesi söz konusu. Diğer konuları arkaya atarak odaklaşmanız gereken konuları iyi belirlemelisiniz.

10 Kasım 2018 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu
Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. İsteklerinizin sınırı olmamasına rağmen kendinizi dizginlemesini iyi biliyorsunuz. Para evinizde ilerleyen ay sizi yeni hırslara yönlenmenize neden oluyor. Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz.

10 Kasım 2018 Cumartesi BOĞA Burcu Yorumu
Bugün enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir gündesiniz Ay burcunuzda ilerliyor. Mantık ve duygu karmaşası yaşayabilirsiniz, fakat bu durumun altından kolayca kalkacak ve kendinize yeni bir disiplin getirmeyi bileceksiniz. Çevrenizle kaynaşacağınız bir gün.

10 Kasım 2018 Cumartesi İKİZLER Burcu Yorumu
Yönetici gezegeni Merkür karşı evinizde geri giderken, ortak birlikteliklerinizdeki hareket hızını kaybedebilirsiniz. Karşılıklı yanlış anlaşılmalarla sürecek bazı durumlara tek çare işlerinizi yavaşlatarak bireyselliğe yönelmenizdir. Partnerin size çıkaracağı sorunlara karşı hazırlı olun. Düşünce farklılığı yaşayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir