10 Ekim 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

10 Ekim 2017 Salı Günlük Burçlar

günlük burç yorumlarıİKİZLER:
Gökyüzü bugün duygusal konularda şanslı etkilere işaret etmekte. Geçmişle ilgili sorunları çözüme kavuşturacak rahat bir nefes alabileceksiniz. Şans rüzgarı aşktan yana teslim olun ve keyfini çıkarın. İş hayatınızda ise riskli yatırımlar yerine getirilmesi güç vaatlere itibar etmemelisiniz.

YENGEÇ:
Gökyüzü bugün duygusal konularda hassasiyetinizle ilişkilerinizi güçlendirebileceğinize işaret etmekte. Sevginizi ifade etmekten korkmayın özür dilemeniz gerekiyorsa dileyin dileyin ki Aşk kazansın. Finansal konularda ise gerginlikler yaşanabilir.

ASLAN:
Gökyüzü bugün ruhunuzu dinlendirme ihtiyacınızın oldukça yüksek olduğuna dikkat çekmekte. Bugün anlık kararlar pişmanlıkları getirebilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan ilgisi ruhunuzu okşayacaktır. Ona olan sevginizi ifade edin.

BAŞAK:
Gökyüzü bugün iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın entrikalarına karşı dikkatli olmalısınız bugün söyledikleriniz farklı değerlendirilip içinde olmadığınız bir konunun içinde yer almış gibi gösterilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada yakınlarınızdan kaynaklanan sorunlar bugün ayyuka çıkabilir.

TERAZİ:
Gökyüzü bugün duygusal konularda hassasiyetinizle ilişkilerinizi güçlendirebileceğinize işaret etmekte. Sevginizi ifade etmekten korkmayın özür dilemeniz gerekiyorsa dileyin dileyin ki Aşk kazansın. Finansal konularda ise gerginlikler yaşanabilir.

AKREP:
Gökyüzü bugün ruhsal ve bedensel olarak kendinizi yorgun bitkin hissedebileceğinize işaret etmekte. Çalışan Akrep’ler mesai arkadaşlarınızın söylediklerini önemseyerek hareket ederseniz maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşkın huzuru tüm yaşamınıza olumlu bir şekilde yansıyacak biraz sakinlik ve akışa ayak uydurmak aslında ne kadar küçük şeyler için üzüldüğünüzün belki de üzdüğünüzün farkına varmanızı sağlayarak sizleri olgunlaştıracak.

YAY:
Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Panik ya da öfkeye kapılarak büyüklerinizin kalbini kıracak davranışlar içinde olmamaya özen gösterin sözleriniz sevdiklerinizi derinden yaralayabilir. İş hayatınızda ise şans sizden yana beklediğiniz olumlu bir haberin gelmesi ile hızlı gelişmeler yaşayabilir kariyerinizde başarılı bir çıkış sergileyebilirsiniz. Aşk hayatınızda riskli davranışlar sergilemekten uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizin üzerinde yaptırım gücü uygulamak gibi bir davranış içinde olursanız hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz.

OĞLAK:
İş hayatınızda ise uzunca bir süredir ağır ağır ilerleyen konularda köklü değişimler yaşanabilir ve beklentilerinizin çok üstünde keyifli gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise fırtınalı bir beraberlik içindeyseniz dinlenmeye yol alacağınız sessiz bir rıhtım seçmek tamamen elinizde. Sevin sevilin ve sevilmenin keyfini yansıtın hayatınızda.

KOVA:
Gökyüzü bugün iş hayatınızda her şeyin kolaylıkla ilerleyerek uzun zamandır tamamlayamadığınız hemen her işinizi bitirerek yenileri ile ilgilenebileceğiniz ortama kavuşacağınıza işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise eşinize karşı daha dürüst davranmalı ve ön yargılarınızı bir kenara bırakarak uzlaşmacı bir tavır takınmalısınız, Aksi halde size olan sabrı taşmak üzere. Ona ve birlikteliğinize daha fazla önem vermelisiniz.

BALIK:
İş hayatınızda bugün her konuyu akıllıca değerlendirmeli ve 1nci önceliği kesinlikle iş hayatınıza yönelmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir dargın bir barışık bir ilişki içindeyseniz birlikte olduğunuz insanın şaşırtıcı teklifi ile aslında size ne denli büyük bir aşk’la bağlı olduğunu deneyimleyeceksiniz.

KOÇ:
Gökyüzü bugün işle ilgili konularda gereğinden fazla söz almamanız için uyarıyor sizleri. Haklıyken tepki alabilir zor durumda kalabilirsiniz. Gün sizin için diplomasi günüdür. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle romantik bir ortamda sevginizin gücüyle sorunları aşabilirsiniz.

BOĞA:
Gökyüzü bugün şansın her bakımdan sizden yana olduğuna işaret etmekte. Bugün her işiniz kolaylıkla ilerler. Önemli görüşmeler beklentileri gündeminize alabilir başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise son derece hareketli etkiler söz konusu. Akışa ayak uydurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.