10 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 20:08

gunluk-burc-yorumlari-ekim10 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Yaşamınızı etkileyecek ve yöneltecek günlerin öncesinde bugün yeni kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan uzak durmalısınız. Üstünüzde hissettiğiniz baskı geriliminartmasına ve ilişkilerde kopmalar yaşamanıza neden olabilir. Ailenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Gizli ilişkilerden kaynaklanan dedikodu ve kulisler üstünüzdeki baskıyı artırabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki korku ve endişeler sizi beklenmedik tepkiler vermeye yöneltebilir. Olaylara derinlemesine ve detaycı bir gözle yaklaşmanız hedeflerinize varmanızı sağlayabilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

İçinde bulunduğunuz sosyal grup ve arkadaşlarınız arasında uzlaştırıcı olmaya çalışabilirsiniz. Fakat ekonomik konularla ilgili sorumluluklar üstünüzde ki baskının artmasına ve sevdiklerinizle gerilim yaşamanıza neden olabilir. Yeteneklerinizi kullanarak başarılı sonuçlar alabileceksiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Önümüzdeki günlerde iş ve özel yaşamınızı etkileyecek önemli kararlar alabilirsiniz fakat bugün başlangıçlardan uzak durmalı ve elinizde ki işleri tamamlama yoluna gitmelisiniz. İlişkilerde baskı uygulamanız gerilime neden olabilir. Kendinizi ifade edebilmek için mantıklı ve akılcı tavırlar sergileyebilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplar arasında yaşanan fikir ayrılıkları kendinizi baskı altında hissetmenize, beklenmedik tepkiler vermenize neden olabilir. Ani kararlar almadan sakinleşmenizde fayda var. İçinde bulunduğunuz krizleri akılcı ve detaylı düşünme yeteneğiniz fırsata dönüştürebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün vergi, kredi, sigorta, miras gibi işlerinizde engellerle karşılaşabilir, ani finansal hareketlerden dolayı kriz yaşayabilirsiniz. Bütçenizi denkleştirmek için üstünüzde baskı hissedebilirsiniz. Fakat danıştığınız ya da işbirliği yaptığınız kişilerden alacağınız destekle daha güçlü olabileceksiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

İş ve sosyal yaşamdan kaynaklanan baskı gerilime neden olsa da yaptığınız işte uzmanlaşmanız size büyük bir güç kazandıracaktır. Ani gelişen olaylar karşısında karşınızdakilerin tavırları beklenmedik olabilir, ilişkilerde kopmalar yaşanabilir. Kontrolü sağlamak için detayları gözden kaçırmamalısınız.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalı, gerilimin tırmanmasına izin vermemelisiniz. Yeniay öncesi girişim ve başlangıçlardan uzak durarak elinizde ki işleri tamamlayabilir, bir sonraki döneme hazırlık yapabilirsiniz. İnançlarınızı sağlam temellere oturtarak ikna edici olabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Duygularda ani sonlanmalar yaşayabilir, ilişkilerinizi gözden geçirerek sizi mutsuz eden kişilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.Kararınızı vermeden önce biraz daha beklemeli, Yeniay sonrası başlangıçlara yönelmelisiniz. Finansal konularda destekler bularak, doğru yatırımlar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Eşinizin, ortağınızın ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin baskısı evin içinde gerilime neden olabilir, aile ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. İş ve sosyal hayatınızda değişikliğe gitmek isteyebilir, ipleri koparabilirsiniz. Fakat olaylara akıl ve mantık çerçevesinde bakmanız size güç kazandıracaktır.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Bugün tutamayacağınız sözler vermemeli, ani plan ve kararlardan uzak durmalısınız. Üstünüzde yoğun bir baskı olabilir, akrabalarınızla ya da beraber çalıştığınız kişilerle aranızda gerilim yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak, uzmanlaştığınız konularda başarı ve güç elde edebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Güne uzlaşmacı ve işbirliğine yatkın başlarsanız da üstünüzde ki baskı artabilir, yeteneklerinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızı bir dengede tutmakta zorlanabilir ani parasal hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Fakat olaylara derinlemesine bakabilmeniz ve akılcı hamleleriniz sizi daha güçlü kılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir