10 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

10 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burçlar10 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 10 Ekim 2013 Perşembe
Ay’la Plüton, arkadaşlık ve sosyal kuşağınızda çok yoğun bir dinamik yaratıyorlar. Bazı güç savaşları ve irade çatışmaları ortaya çıkabilir ama bu enerjiyi yapıcı biçimde kullanırsanız, dağları yerinden oynatabilirsiniz. Benzer hedefleri olan benzer düşünceli insanlarla işbirliği yapın sevgili Balıklar.

Kova 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugün kalbi zayıf olanlara uygun değil sevgili Kovalar, neyse ki siz onlardan değilsiniz. Ay’la Plüton uyku ve rüyalar kuşağınızda güç birliği yapıyorlar. Bu nedenle bu gece rüyalarınızda (ya da belki de henüz uyanık olduğunuz sırada) güçlü düşünceler, duygular ve mesajlar açığa çıkabilir. Kulak verin.

Oğlak 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Plüton burcunuzun yıldızlarında buluşarak çok güçlü bir ikili oluyorlar. Ta içinizde hissedeceğiniz bu güç, diğerleriyle yaptığınız görüşmelerde hemen açığa çıkabilir. Elinizden gelirse ego savaşlarından uzak durmanız en iyisi, sevgili Oğlaklar.

Yay 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugün para konuları çok ön plana çıkabilir , özellikle de kimin kime ne kadar borçlu olduğu konusunda birisiyle hararetli bir tartışma içindeyseniz. Sakin olmaya çalışın ve adaletin yerini bulacağına güvenin. Zaten bir sürü derdiniz var, bir de bununla uğraşmayın canlarım.

Akrep 10 Ekim 2013 Perşembe
Şu anda iletişim hiç beklenmedik bir yoğunluk seviyesinde, bunun sebebi de konuşma kuşağınızda buluşan Ay’la Plüton’un olağanüstü gücü. Hızla tırmanabilecek güç savaşlarına girmek için aklınız çelinebilir, o nedenle şükut altındır düsturunu benimsemeniz en iyisi.

Terazi 10 Ekim 2013 Perşembe
Gücün sizi yönlendirmesine izin vermeden onu yönlendirmeniz gereken bir gündeyiz. Ay’la Plüton yıldız haritanızın tabanında ürkütücü bir ikili oluşturuyor. Evle ilgili meselelerde istikrarsızlık görülebilir, özellikle de halının altına süpürülmüş sorunlar varsa. Güç savaşları hızla çığırından çıkabilir.

Başak 10 Ekim 2013 Perşembe
Aşk ve zevk eviniz bugün Ay’la Plüton’un çifte etkisinin gücü altında. Güç savaşlarını ait oldukları yerde, çarşafların arasında tuttuğunuz sürece enerji hem çok potansiyel taşıyacak, hem de süper seksi olacak. Bunu başaramasanız bile hayatınızın en güzel barışma seksi sizi bekliyor.

Aslan 10 Ekim 2013 Perşembe
Ay ve Plüton bugün etkileyici bir ikili oluşturuyor ve el ele vererek hem çatışma, hem de dengesizlik potansiyelini artırıyorlar. İnsanların kontrolü ele geçirmek için nelere kalkışabileceğini görmek hayret verici. Çekişmelerden uzak duracak ve cömert ilkelerinize bağlı kalacaksınız.

Yengeç 10 Ekim 2013 Perşembe
Büyüyen Ay, kudret gezegeni Plüton’la buluşuyor, bu da ilişki kuşağınıza baskı ver gerilim getiriyor. Ne pahasına olursa olsun güç çatışmalarından kaçınmaya çalışın. Bugün hem suçlu hem de kurban gibi hissetmeniz çok kolay ve ikisi de hoş duygular değil. Fazla ortaya çıkmamak en iyisi.

İkizler 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü ağır Ay hareketlerinin hafif, havai hiçbir yönü yok. Plüton’la Ay sönüşüm ve seksüalite evinizde güçlerini birleştirerek atmosfere değişken ve gergin bir enerji yüklüyorlar. Bu durum seksi de olabilir, yorucu da sevgili İkizler. Baskıyı ne şekilde kanalize ettiğinize bağlı.

Boğa 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Plüton buluşuyor ve güç savaşlarıyla kontrol meselelerini ön plana çıkarıyorlar. Anın patlayıcı enerjisine kapılmamaya çalışın ve olmaktan gurur duyduğunuz sağduyulu, sakin Boğa olmaya devam edin. Omuzlarınızı dikleştirip derin nefeslerle gerginlikten kurtulun. Bu da geçecek.

Koç 10 Ekim 2013 Perşembe
Bugün oyunun kuralları tam anlamıyla değişiyor sevgili Koçlar. Ay, burcunuzun yıldızlarında gerçekleşecek olan Dolunay’a doğru yaklaşıyor ama ondan önce bugün Plüton’la buluşuyor. Çok güçlü bir şey bilincinizde yüzeye çıkacak ve bu sayede otoriteyle denetime yaklaşımınız sonsuza dek değişecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.