10 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları 10 Aralık 2012 Pazartesi Burç Yorumları


10 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 10 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 10 Aralık 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 10 Aralık Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Gördüğünüz rüyanın etkisiyle uyanabilir ve kendinizi sorgulayabilirsiniz. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi pratik konulara yönelteceksiniz.
Bugün yoğun duygular ve farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Gizli düşüncelerinizi ortaya koyabilir ve bu arada şimdiye kadar bilmediğiniz konulardan haberdar olabilirsiniz. Meydana gelen olaylar ve karşılaştığınız kişiler, kendinizi sorgulamanıza neden olabilir ve olaylara daha ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz. Bu arada kendinizi detaylara kaptırmayın. Çünkü ayrıntılarla ilgilenirken fırsatları kaçırmanız mümkün. Aslında şanslı olduğunuz bir dönem ve hayata bakış açınızı değiştirmeniz mümkün.

Kova Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Hem özgür olmak ve farklı şeyler yaşamak istiyorsunuz, hem de bugüne kadar öğrendiğiniz değerleri korumak için mücadele ediyorsunuz.
Ancak şimdi düşünceleriniz değişiyor ve olaylara çok başka açılardan bakmaya başlayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerden etkilenebilir ve kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Bugün çeşitli davetler alabilir, katılacağınız organizasyonlarda güçlü kişilerle karşılaşabilir ve işbirliği yapmayı düşünebilirsiniz. Daha iyimser ve yapıcı davranacağınız bir gün. Böylece sorunlara yeni çözümler bulabilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Duygularınızın dalgalandığı bir gün… Karar vermeye zorlayan durumlar olsa bile olayları akışına bırakmayı başarabilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi zorlamasınız iyi olacak.
Aslında isteklerinizin ve parasal ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmayın. Sevdiğinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile moraliniz yükselecek. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilir, seyahate çıkabilir ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız.

Yay Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir ve yaşam felsefenizi tamamen değiştirebilirsiniz.
Bu arada daha önce saygı duymuş olduğunuz ne varsa sizin gözünüzde saygısını yitirebilir. Ve başka felsefeler, başka yaşam biçimleri dikkatinizi çekebilir. Bu arada sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yepyeni boyutlar kazanacak. Duygularınızı ve isteklerinizi ona yansıtabilir, ilişkilerinizi daha sıcak boyutlara ulaştırabilirsiniz. Seyahate çıkabilir veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Dedikodular ve arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın arasında çıkan anlaşmazlıklar kafanızı karıştırabilir. Size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenmek yerine sevdiğinizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.
Aslında kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmaya ihtiyacınız var ve bugün düşüncelerinizi zorlayan ortamlardan uzaklaşıp sevdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. Sempatik tavırlarınız ve enerjinizle hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki hakkındaki fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatmasanız iyi olacak. Kafanızı karıştıranlar olabilir. Aslında sevdiğinizle baş başa olmaktan keyif alacaksınız.

Terazi Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Olaylara çok farklı açılardan bakabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle özgürlük ile ilgili konular, yeni teknolojinin sağladığı faydalar ve gerçekleştirmek istediğiniz projeler gündeme gelebilir.
Sevdiğinize isteklerinizi anlatabilir, sempatik ve neşeli tavırlarınız ile etkileyici olabilirsiniz. Farklı konular ve ilginç kişiler dikkatinizi çekecek. Ayrıca siz de çevrenizin ilgisini çekecek ve ilişkilerinizi bir kez daha gözden geçireceksiniz. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve farklı duygular içine girebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Bugün heyecanlı ve atak bir tavır içinde bulunabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için hem yakınlarınızı, hem de sevdiğinizi zorlayabilirsiniz.
Ancak iyimser duygular içine girmeniz ve olaylara farklı açılardan bakmanız mümkün. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada yapamayacağınız sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız. Saygın çevrelerden alacağınız davet sizi heyecanlandıracak. Yatırım yapmak istediğiniz bir dönem. Ancak makul olmalı ve bütçenize uygun davranmalısınız. Sürpriz aşklar sizi heyecanlandırabilir ve hayal gücünüzü harekete geçirebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Dışarı çıkmak ve eğlenceli yerlerde dolaşmak isteyeceksiniz. Dolaştığınız yerlerde eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Hatta uzun zamandır görmediğiniz veya görüşmek istemediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilir, sizi heyecanlandıracak bilgiler ala
Hatta uzun zamandır görmediğiniz veya görüşmek istemediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilir, sizi heyecanlandıracak bilgiler alabilirsiniz. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Yanlış anlamalar olabilir. Bu arada eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınız değişebilir ve ilişkilere daha farklı bakabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Bugün yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. İlişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem ancak beklentilerinizin artmasıyla birlikte ilişkilerinizi zorlamanız mümkün.
Aslında büyük bir değişim ve dönüşüm süreci içindesiniz isteklerinizin zorlayıcı etkisiyle sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmaktan kaçının. Duygularınızı denetleyin ve isteklerinizi gözden geçirin. Aslında dışarı çıkmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve sevdiğiniz ile birlikte arkadaşlarınızın davetine gidebilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Katılacağınız organizasyonlarda eğlenceli vakit geçireceksiniz. Hareketli bir dönemdesiniz ve geleceğe yönelik yapmış olduğunuz projeleri şimdi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duymaktasınız.
Ancak sabırlı olmalı ve gelişmeleri izlemek için gayret göstermelisiniz. Özellikle çevrenizdeki kişilerin sizin kadar hızlı olmasını beklemeyin. Aslında şimdiye kadar olmadığınız ölçüde rahat davranabilir ve çevrenizi rahatlatabilirsiniz. İyi duygularınızı sevdiğinize yansıtabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bu arada sürpriz aşklar yaşamanız mümkün.

Boğa Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Bugün kafanızı karıştıran durumlardan uzaklaşacak ve sevdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve sabırlı davranacaksınız.
Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğinizden daha farklı olabilir ve duygularınız değişebilir. Bugün eviniz veya ofisinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri gözden geçirebilir ve çeşitli hazırlıklar yapabilirsiniz. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Verdiğiniz sözleri unutabilirsiniz veya önceden planladığınız programlarda küçük aksaklıklar olabilir. Fakat yapıcı davranacaksınız. Dedikodular ile ilgilenmeyin.

Koç Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2012
Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üstelik huzursuzluk ve gerilim hissetmeden içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz.
Alacağınız davetlere gidebilir, etkileyici ve farklı görüşlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Veya tanışmış olduğunuz kişiler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Aslında sürpriz aşklar yaşamanız mümkün ancak aşık olduğunuz kişinin peşine takılmadan önce kişi hakkında araştırma yaparsanız iyi olur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı