1 Şubat 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları 1 Şubat 2013 Cuma Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari
1 Şubat 2013 Cuma Günlük Burçlar – 1 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 1 Şubat 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 1 Şubat Burç Yorumları

Sevgili Oğlak,
İkili ilişkilerdeki aceleci ve canı çıkık tavrınız yeni tanışmalarda kendinizi tam olarak gösterememenize neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise şanslı bir dönemdesiniz ve bugün karşınızdaki kişi ile yaşayacağınız küçük sorunlar bir birinize olan tutkunuzun artmasını sağlayacak.

Sevgili Kova,
Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz. Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar.

Sevgili Balık,
İkili ilişkilerde son zamanlarda zorlanmalar olmaya başlamış olabilir ve karşı cinse nasıl yaklaşacağınız konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönem duygusal acıdan sakın geçecek bu süreç hayatınızda belli konuların rayına oturması için iyi bir fırsat olarak görünecek.

Sevgili Koç
Beraberliğinizde sorunların olması bu dönemde normal. Asıl önemli olan bu sorunlarla mantıklı bir şekilde başa çıkmanız gerektiğidir. Birkaç hafta içerisinde duygusal anlamda yıpranabilirsiniz gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeli ve olabildiğince asgari zararla dönemi atlatmanız sizin ve ilişkiniz açısından yararlı olacaktır

Sevgili Boğa
Romantik ve duygusal yönünüz bugün sevdiğiniz insanı memnun edecek. Her anlamda kendinizi ifade edebilecek ve bu durum hem sizi hemde çevrenizdeki insanları mutlu edecek. Sadece iş hayatında bir konuda ilerleyemediğinizi düşünebilir ve bu konunun yaratabileceği gerginlikle gelgitler yaşayabilrisiniz.

Sevgili İkizler
Duygusal hayatınızda ki kişi ile yapacağınız konuşmalar sonrasında bir konuda görüş ayrılığı yaşadığınız netleşebilir ve bu konuda biraz sabırlı olarak bireysel hareket etmenin mantıklı olduğunu algılamalısınız. Maddi acıdan ise bir arkadaşınızın desteğe ihtiyacı olabilir.

Sevgili Yengeç
Kendi içinizde yaşadığınız karmaşa sizi olukça rahatsız ediyor olabilir. Bu karmaşanın nedeni beklentileriniz karşınızdaki insanın davranışlarıyla olan çelişkider kaynaklanmakta. Duygusal hayatınızda ki çelişkiyi eğer aşabilirseniz sorunların buyuk çoğunluğunu çözmüş olacaksınız. Kafanız rahat olduğu sürece bir sürü problemi aşabileceğinizi farkedeceksiniz.

Sevgili Aslan
Bu ara fazla takıntılı olabilirisiniz. Kafayı taktığınız bazı konuları irdelemekten vazgeçin. Yaşadığınız anın keyfini çıkarın. Bu baskı ve kendi kendinizi kısıtlama hali tarzınıza hiç uygun değil. Biraz olayları akışına bırakın ve gelişecek olaylara karsı özgür bir davranış sergilemeye çalışın.

Sevgili Başak,
Enerjiniz ve sempatikliğiniz sevdiğiniz kişiyi oldukça etkileyecek. Güzel başlangıçlar yapabilir ya da sorunlu giden ilişkinizi bir anda canlandırabilirsiniz. Maddi konularda ise ani ve zamansız kararlar vermemeniz gerekiyor. Çalışmalarınıza odaklanmaya çalışın.

Sevgili Terazi
Kendinizi bir çok günde test edebilirsiniz. Duygusal açıdan ise özlem duygunuz ön planda olabilir ve sevdiğiniz insanla iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Hane çevrenizle ilgili harcamalar yapmak biraz canınızı sıksa da sorunlar asabilecek durumda görünüyorsunuz.

Sevgili Akrep,
Çevrenizde sizi olumsuz etkileyen yada enerjisi ile yorgunluk nedeni olan kişilerle ilgili olarak bazı yeni kararlar alarak kendinize koruma kalkanı oluşturacaksınız. Bu durumda bazı insanlar davranışlarınızın değişimine karşı tepki verebilirler.

Sevgili Yay,
Kalbinizi kırılmış çok yıpranmış hatta vazgeçmiş bile olabilirsiniz. Ancak şanslı bir dönemdesiniz ve şansınızı denemeniz gerekiyor. İş hayatınızda da biraz sıkıntılı bir dönem geçirdiniz ancak düzeliyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.