1 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2013 Pazartesi Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari
1 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 1 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 1 Nisan 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 1 Nisan Burç Yorumları

1 Nisan 2013 Yay
Bugün yakın çevrenizden gelecek olan kırıcı eleştirilere karşı kendinizi hazırlayın. Bu duruma kesinlikle suskun kalmayın ve tepkinizi ortaya koyun. Yapmadığınız bir şey yüzünden suçlanmanıza ve gözden kaçan bir ayrıntının büyütülüp sorun haline getirilmesine asla izin vermeyin. Bir çok kere fedakarlıklarda bulunduğunuzu karşı tarafa hatırlatmaktan çekinmeyin. Hoş görü karşılıklıdır. Bunu sakın unutmayın ve hayat felsefeniz haline getirin. İş hayatınızda ise görevini yapmayan kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Onlarla yollarınızı ayırmanın vakti gelmiş gibi görünüyor.

1 Nisan 2013 Oğlak
Bugün sizden üstün biriyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu kişi patronunuz, anneniz ya da ev sahibiniz olabilir. Ancak böyle bir tartışmaya girmemenizi öneririz. Konudan uzak durmaya ya da duramıyorsanız fevri davranmamaya çalışın. Sakin olması gereken taraf sizsiniz. İş hayatınızda ise beklentileriniz yükseliyor. Hata yapmamaya dikkat edin ve en ufak ayrıntıları bile atlamayın. Bu sayede olumlu sonuçlara ulaşabilir ve planlarınızı başarılı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Eğer çocuk sahibiyseniz, çocuğunuzun sizden sakladığı bir şeyler olabilir. Bunu bir başkasından duymak yerine ondan duymalısınız. Aksi takdirde üzülebilirsiniz.

1 Nisan 2013 Kova
Bugün sabırlı olmanız gereken bir gün. Aksi takdirde maddi ve manevi zararlar görebilmeniz mümkün. Aile yaşantınızı ilgilendiren konularda biraz geri planda durmaya çalışın. Önce diğer aile bireylerini dinleyin. Fikirleriniz elbette önemli ama her zaman kabul edilmeyebilirler. Sadece siz değil herkes mantığı ile hareket ediyor. Siz şu sıralar kendinize yönelin ve sağlığınızı koruyun. Ruh sağlığınızı ancak siz ayakta tutabilirsiniz. Düşüncülerinizi kötülüklerden arındırın ve hem kendinize hem de başkalarına karşı yargılayıcı olmayın.

1 Nisan 2013 Balık
Bugün sizin gününüz olabilir. İş yaşamınızda ön plana çıkabilirsiniz. Bırakın insanlar tecrübelerinizden yararlansınlar. Ancak bu gidişatı korumaya özen gösterin. Kimsenin sizi gölgelemesine izin vermeyin. Aşk hayatınızda da oldukça şanslı bir gündesiniz. Partnerinize ifade etmeye çalıştığınız düşüncelerinizi aktarmak için uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz. Sizi kızdıran ve kıran tüm duygusal meseleleri masaya yatırabilirsiniz. Ancak bunları partnerinizin de hoşnut olacağı bir şekilde yapmaya özen gösterin.

1 Nisan 2013 Koç
Kendi iç dünyanızla baş başa kalabileceğiniz bir gün. Kendinizi sorgularken geçmişe takılıp kalmamaya dikkat edin. Dışarıya göründüğünüz kişiliğiniz ile iç dünyanızdaki benliğinizin çakışmamasına özen gösterin. Başkaları için yaşamaktan ve kendinizi engellemekten vazgeçin. Yaşamınızı istediğiniz gibi şekillendirebildiğiniz takdirde başarı ve huzur daima sizinle olacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınız geride kalıyor. Keyif aldığınız bir işte çalışıyorsunuz. Bunu koruyabildiğiniz takdirde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Şu sıralar yeni arayışlar içindesiniz. Hızlı düşünüp, doğru karar vermeniz gerekiyor.

1 Nisan 2013 Boğa
Bugün hem iş hem de özel yaşantınız ile ilgili önemli kararlar alacaksınız. Ancak bu aldığınız kararların her zaman arkasında durmanız gerekiyor. Eğer çevrenizdekilerin etkisi altında kalıp, kararlarınızı değiştirir veya geri plana atarsanız sonrasında pişmanlık yaşayabilirsiniz. Şuan sizin için her şey yolunda gidiyor ve bu durumu bozmamak tamamen sizin elinizde. Bazı pişmanlıklara sebebiyet vermemek için kararlı tavrınızı sürdürmelisiniz. Çevrenizde sizinle duygusal yakınlaşma kurmak isteyen biri var. Eğer bekarsanız bugün sizi romantik sürprizler bekliyor.

1 Nisan 2013 İkizler
Geçmişle ilgili konuların tekrar su yüzüne çıktığı bir dönemden geçiyorsunuz. Duygularınızı son derece yoğun yaşıyor ve bu durum sizi alıngan bir hale getirmiş gibi görünüyor. Bugün eskiden çok yakın olduğunuz ancak şimdilerde görüşmediğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Ancak geçmiş dönemde yaşamış olduğunuz kırgınlıklarınızın ve pişmanlıklarınızın geride kalmış olması sebebiyle, bu durum sizi çok fazla etkilemeyecektir. İş yaşamınızda bazı karışıklıklar söz konusu. Ancak merak etmeyin, bu karışıklıklar bazı iş arkadaşlarınızdan kaynaklanıyor. Dert edilecek bir durum yok.

1 Nisan 2013 Yengeç
Bugün karşınıza çıkan herkese ve tüm olaylara karşı içinizden geldiği gibi davranın. Nabza göre şerbet vermek zorunda değilsiniz. Burcunuzun en büyük özelliği sezgisel yönlerinizin kuvvetli oluşu. Onlara güvenin. Bu sayede kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bugün hayatınıza dair hoş gelişmeler olacak ve bu durumdan oldukça moral bulacaksınız. İş yaşamınızda tanışacağınız bir insan, size yeni fikirler ve yeni başlangıçlar için gereken güveni bulmanızı sağlayacak. O kişiyle iletişiminizi her zaman güçlü tutun. Özel yaşamınızda ki gelgitlerden artık kurtulmalısınız. Mağdur rolünü oynamaktan vazgeçin. Siz yengeçsiniz ve dış kabuğunuz oldukça sert. Ara sıra bu yönünüzü ortaya koymaktan çekinmeyin.

1 Nisan 2013 Aslan
1 Nisan 2013 Bugün yakın bir arkadaşınızın başına ilginç bir olay gelebilir. Ancak kısa bir süre içerisinde yaşanacak olumlu bir gelişme sonrası haklı olduğunu göreceksiniz. Bu dönemde ona destek olmalısınız. Çünkü onun mutluluğu size olumlu çıkarlar sağlayabilir. Özel yaşamınızda bazı tehlikeler söz konusu. Eşinizin ya da sevgilinizin geçmişte yaşadığı bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Geçmişte beraber olduğu insan sizi tehdit olarak gösterebilir ve duymak istemediğiniz şeylerin hedefi olabilirsiniz. Ne olursa olsun yapmanız gereken, özverili davranmak ve aşkınıza sahip çıkmak olacaktır.

1 Nisan 2013 Başak
Bugün iş yaşamınızla ilgili olumlu gelişmeler olacak. Maddi ve manevi konularda istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfi ya da zam gibi konularda şansınız açık. Ancak bu durumu çok yakın gördüğünüz bir iş arkadaşınızla bile paylaşmamanız gerekiyor. Aksi takdirde beklenmedik tepkilerle ve dedikodularla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çevrenizde sizi kıskanan ve sizi engellemek isteyen insanlar var. Yapmanız gereken en doğru şey sezgilerinize güvenmek olacaktır. Şu sıralar biraz rahatlamaya ihtiyacınız var. Belki biraz yoga yapmak ruh sağlığınıza iyi gelebilir.

1 Nisan 2013 Terazi
Aile hayatınızda yapmakta olduğunuz bazı harcamaları kısa vakti. Aile bireylerini etrafınıza toplayın ve kırıcı olmadan, bazı uyarılarda bulunup, onları tasarruf etmeye yönlendirici öğütlerde bulunun. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda maddi zorluklarla mücadele etmeniz gerekebilir. Hayır demeyi öğrenmeniz gerekiyor. Her işi tek başınıza halletmeye çalışmaktan da vazgeçmelisiniz. Bazı sorumlukları yakınlarınızla paylaşmalısınız. Özel yaşamınızda ise her şey yolunda görünüyor. Bu durumun tadını çıkarın.

1 Nisan 2013 Akrep
Eşinizin ya da sevgilinizin bazı sağlık problemleri sizi üzülebilir. Onun sağlığı ile ilgili konulara eğileceğiniz günlerdesiniz. Onun dalgın halleri canınızı sıkabilir ve kendinizi onun ruh halini çözmeye çalışırken bulabilirsiniz. Ancak sakinliğiniz ve yapıcı tutumunuz sayesinde partnerinizin üzerinde oldukça olumlu etkiler sağlayacaksınız. Sizin sayenizde kısa sürede eski sağlığına kavuşacaktır. Ancak vaktinizin çoğunu partnerinizin sağlık durumuna harcadığınızdan, ödenmemiş bir sürü fatura biriktirmiş olabilirsiniz.

Reklamlar

"1 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. sensizim   04 Nisan 2013 at 11:08

    BURDA YAZILANLARIN HEPSI NASIL DA DOGRU YAA SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM ASKIM INSALLAH SONUNA KADAR MUTLU OLURUZ AMIN

Leave a Reply

Your email address will not be published.