1 Mart 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları 1 Mart 2013 Cuma Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari
1 Mart 2013 Cuma Günlük Burçlar – 1 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 1 Mart 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 1 Mart Burç Yorumları

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos) Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırırken, olayları kısa sürede sonuçlandırmanın keyfini de yaşayacaksınız. Ay’ın konumu başarınızı destekliyor.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül) Kişisel çekiciliğinizi karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu günde, iş birliğine çok önem vereceksiniz. Maddi konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz güçlenirken, önünüzdeki engellerin, size destekleyici bir denge oluşturması, yapacağınız işleri kolay bir şekilde başarmanızı sağlayacak.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim) Bugün inanılmaz bir enerjiye sahipsiniz. Düşündüğünüz her şeyi yapıcı bir şekilde yaşama geçirme savaşı içinde olacak ve hızlı iletişim zinciri kuracaksınız. Yapmak istediğiniz çok şey var ve sosyal ilişkilerinizde ki başarınız ve görüştüğünüz üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek önem kazanacak. Bugün istediğiniz saygıyı göreceksiniz.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım) Ani öfkelerden kaçınmalısınız. Sakin yapınıza yakışmayan davranışlar, sizi bile şaşırtıyor. Olayları yerinde değerlendirmesini öğrenmeniz gerekir. Mantıksal olaylara duygu karıştırdığınız zaman zorlanıyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu çevre ilişkilerinde güçlü bağlara ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Şartlarınızı güçlendirmelisiniz

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık) Uzun süredir beklediğiniz şartların, kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. İçsel enerjinizi arttıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartların sosyal yönüyle değerlendirmeniz, toplumcu yapınız ön plana çıkarırken, size farklı bir statü kazandırıyor. Bilgilerinizi kullanmak için fırsatları değerlendireceksiniz.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak) Bilinçaltındaki başarı hırsınızı yaşama geçirme konusunda verdiğiniz savaş, biraz da çevresel koşulları doğru kullanmanızdan geçiyor. Mesleki başarınızı ortaya çıkaracak duygusal motivasyona ihtiyacınız var. Bugün üst düzeydeki kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Ayrıca, kısa vade molalarla durum değerlendirmesi yapmalısınız.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat) Bugün gezegenlerin çoğu madde evinizde birikerek, bu konuların önem kazanmasına neden olacak Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği içinde olacak ve kendi fikirlerinizin benimsendiği şartları sunacaksınız. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart) Kişisel başarınızı arttırma yolunda yapacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İsteklerinizde ısrarcı davranmakla birçok sorunun altını çiziyor ve gündeme gelmesine neden oluyorsunuz. Partnerinizin sizden beklediği davranışlar konusunda çelişkili davranarak onun bazı tepkisel davranışlarına da hedef olabilirsiniz.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan) Bugün çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana. Balık burcunda kümeleşen olumlu gezegenler, özgürlük sınırlarınız aşarak kendinizi daha da iyi ifade edeceğiniz, koşulları sunuyor. Yapacağınız işler, şimdiye kadar yapmak istediğiniz bir çok işin fazlası olacak.Yeter ki eski hatalarınızı yeniden gündeme getirmeyin.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs) Duygusal konularda inatçı davranarak, sevdiğiniz kişi ile aranızda problemlerin oluşmasına neden oluyorsunuz. Her ikinizin farklı konuları savunmasının ortak bir paydası olmalı ve sistemli yapınızın böyle bu durumu çözmemesi imkansız. Birlikte çalıştığınız kişilerle kişisel özgürlüğünüz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran) Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilir, bir çok yeni iş için başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün satın alma duygunuz çok yüksek. Uzun süredir aklınıza taktığınız alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz) Maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanabilir, onlarla yapacağınız olumlu işbirlikleri ve vereceğiniz destek, sizi oldukça mutlu edecek. Bugün sürpriz beklentilere açık olduğunuz bir gün içindesiniz. Özellikle duygusal beklentileriniz gündemde

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.