1 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Kasım 2013 Cuma Günlük Burçlar1 Kasım Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari

Balık 01 Kasım 2013 Cuma
Kozmostaki en küçük değişikliklere bile ne kadar hassas olduğunuz düşünülürse, bugün joker gezegen Uranüs’le dönüşümcü Plüton arasındaki inanılmaz yoğunluktaki savaşın hem iç, hem dış dünyanızı alt üst edeceğini söyleyebiliriz. Sinirleriniz ciddi bir sarsıntı geçirecek ve kalbiniz yarılıp açılacak sevgili Balıklar.

Kova 01 Kasım 2013 Cuma
Hayat elektriklenip tahmin edilemez bir hale büründüğünde formunuzu bulmanız çok iyi bir şey, çünkü bugün rekor kitaplarına girecek türde bir elektrik taşıyor. Modern yönetici gezegeniniz Uranüs, dördüncü defa Plüton’la kareye giriyor. Muazzam bir gezegen yüzleşmesi söz konusu. Bu enerji değişim ve yeniden doğuş için öyle bir itiş sağlıyor ki, değişmekten başka çare yok.

Oğlak 01 Kasım 2013 Cuma
Bugün hayatları değiştirecek türden bir gün. Bu etkiyi herkesten daha fazla hissedeceksiniz. Güç gezegeni Plüton 2008’den beri dünyanızı sarsıyor zaten. Bugün de devrimci gezegen Uranüs’le Plüton arasındaki yedi karelik dizinin dördüncüsünü yaşıyoruz. Hayat, mümkün olabileceğini hayal bile edemediğiniz bir çılgınlıkta ilerliyor.

Yay 01 Kasım 2013 Cuma
Bugün romantik dünyanız ciddi anlamda sarsılıp karışacak sevgili Yaylar. Uranüs’le Plüton’un karesi, şok edici bir uyanışla birlikte kalbinizi öyle bir açacak ki, sınırlarınızın en uç noktalarına kadar çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Her şey yolunda canlarım, güç kazanıyorsunuz, hepsi bu.

Akrep 01 Kasım 2013 Cuma
Daha fazla yoğunluğa ve değişime hazır olun sevgili Akrepler. Ay daha yeni başladı ve dünyanız şimdiden geçen ayki tutulma sırasında başlayan aşırı miktaradaki değişikliğin sarsıntısını atlatmaya çalışıyor. Bugünkü Uranüs-Plüton karesi de zihniniz ve işiniz açısından tam anlamıyla bir devrim.

Terazi 01 Kasım 2013 Cuma
Sıkı tutunun sevgili Teraziler. Bugünkü Uranüs-Plüton karesi hem içinizde, hem de çevrenizde muazzam değişiklikleri tetikliyor. Dünyanız, özellikle de ilişkiler alanında temellerinden sarsılıyor. Sizi hem özgür bırakan, hem dederinlerinizde yatan özü uyandıran türden bir atılım bu.

Başak 01 Kasım 2013 Cuma
Sinir sisteminiz aşırı derecede çalışarak gerginlikte yeni bir çığır açacak sevgili Başaklar. Bu konuda yalnız değilsiniz. Bugünkü Uranüs-Plüton karesi aşırı bir enerji yüklemesiyle kısa devreye yol açacak. Zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz yepyeni bir farkındalık düzeyine çıkıyor.

Aslan 01 Kasım 2013 Cuma
Şu günlerde sabit kalan tek şey değişim sevgili Aslanalr. Bugün yedi karelik dizideki dördüncü Uranüs-Plüton karesi söz konusu. Bunun şu anda soyulmakta olan kozmik soğanın dördüncü katmanı olduğunu düşünün. Arınma konusunda epey profesyonelleştiniz canlarım. Atılımlara ve potlamalara hazır olun.

Yengeç 01 Kasım 2013 Cuma
Sık sık derin nefes almayı unutmayın sevgili Yengeçler. Bugün, Uranüs’le Plüton hayatınızı temelinden sarsacak yedi karelik dizinin dördüncü karesine giriyor. Bu defaki kalbinizi açıp aşka ve ilişkilere olan bakışınızı kökten değiştirmekle ilgili. Hayat asla eskisi gibi olmayacak sevgili Yengeçler.

İkizler 01 Kasım 2013 Cuma
Uyanış çağrıları vardır, bir de UYANIŞ ÇAĞRILARI. En devrimci iki gezegenin kareye girmesi, bugünü neredeyse benzersiz kılıyor. Uranüs, hedeflerinizdeki durağanlıktan kurtulmanızı istiyor, Plüton da sizi bütün hayatınızı değiştirmeye zorluyor sevgili İkizler. Bundan kaçamazsınız.

Boğa 01 Kasım 2013 Cuma
Bugün kalbi zayıflara göre bir gün değil sevgili Boğalar. Joker gezegen Uranüs güç gezegeni Plüton’la kareye girerek inanılmaz değişimler taşıyan bir dönem başlatıyor. Bu über yoğun enerji dolayısıyla kendinizi ülkenin bir ucundan diğerine doğru çekiliyor gibi hissedebilirsiniz.

Koç 01 Kasım 2013 Cuma
Muazzam bir patlama potansiyeli taşıyan bir güne hazır olun sevgili Koçlar. Dönüşüm gezegeni Plüton’la şu anda burcunuzda bulunan atılım gezegeni Uranüs, yedi karelik bir dizinin dördüncüsünde karşı karşıyalar. Hayatınızda çok önemli bir şey değişmek üzere. İster hazır olun, ister olmayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.