1 Kasım 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Kasım Perşembe Günlük Burç Yorumları 1 Kasım 2012 Perşembe Burç Yorumları

1 Kasım 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 1 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 1 Kasım 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

TERAZİ
Kasım ayına maddi konular ve bu alanlardaki önemli sorumluluklarınızla giriş yapıyorsunuz. Bugün ise dış ortamlarda ve yabancı yerlerde bulunmak hoşunuza gidecek. Uzaklardan haberler alacaksınız.

AKREP
Bu ay, kişisel hayatınız ve bu alandaki sorumluluklarınız ön planda olacak. Bugün, ortaklaşa para alanlarınız öne çıkacak. Ödemelerinizi ve banka işlemlerinizi halletmek için harekete geçebilirsiniz.

YAY
Önümüzdeki birkaç gün boyunca özel hayatınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınız sizi mutlu edebilir. Yeni aya geri planda durarak ve bazı planlar yaparak giriş yapabilirsiniz.

OĞLAK
Bugün, iş hayatınızda güzel şanslara sahip olacaksınız. Yaptığınız işin sonuçları sizi tatmin edebilir. Kasım ayına sosyal çevre alanlarınız ve arkadaş ilişkileriniz devrede olarak giriş yapacaksınız.

KOVA
Yeni ay, kariyer ve iş alanlarınızda üstleneceğiniz sorumluluklarla başlıyor. Bugün; yaratıcı, keyifli ve şanslı etkileriniz devreye girecek. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiye karşı duygularınız kabarabilir.

BALIK
Kasım ayına, seyahat ve medya alanlarınızdaki sorumluluklarınızla giriş yapacaksınız. Bugün, ilginizi aile ortamlarınıza yöneltebilirsiniz. Ev ve aile konularında oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız.

KOÇ
Kasım ayına ortaklaşa para konuları ve bu alanda üstlendiğiniz sorumluluklarla giriş yapacaksınız. Bugün, yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Gezmek ve dolaşmak isteyeceksiniz.

BOĞA
Özel hayatınız, ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz bu ay hayatınızın merkezinde olacak. Özel hayatınızdaki sorumluluklarınız artacak. Bugün ise, parasal konularda kendinizi oldukça şanslı hissedebilirsiniz.

İKİZLER
Yeni aya, iş ve hizmet alanlarınızdaki yoğunluklarla giriş yapabilirsiniz. Bugün, hayat sizin için daha hızlı akacak. Gezmek, dolaşmak, hayatın tadını çıkarmak ve bu konuları abartmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ
Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular ve bu alandaki sorumluluklarınız, kasım ayında sizin için önemli olacak. Bugün canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir. Yalnızlığın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

ASLAN
Sosyal çevreniz, gün boyunca sizin için ön planda olacak. Değişik ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Kasım ayına ev ve aile konularınızla giriş yapacaksınız.

BAŞAK
Bugün, işinize kanalize olacak ve güzel haberler alacaksınız. Kasım ayına, yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle ilgili konulara odaklanarak giriş yapıyorsunuz. İletişiminizde zorlanmalar görülebilir.

Reklamlar

"1 Kasım 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. ada   05 Aralık 2012 at 21:37

    çok iyi ya

Leave a Reply

Your email address will not be published.