1 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 15:10

1 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

TERAZİ

Özel hayatınızda kısır bır döngüde oldugunuzü düşünebilrisiniz. Duygusalllıgın dışında bu dönem, mesleki ve toplumsal hayatınız üzerinde etkili olan ve size bugüne dek yapmış olduğunuz yanlışları göstererek, bundan sonrası adına nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğreten bir dongu başlamış durumda.

AKREP

Aile cevrenizle ilişkilerinizde önemli bir rahatlama var. bunun dışında İş hayatında ki bir akslikten ötürü fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz. Bu donemde yaşayabileceginiz en buyuk sorun sabırlı olamamak ve problemlerin yada sonucların cabuk sonuclanmasını beklemektir

günlük burç yorumları 1 eylül 2018YAY

Bugun etkilendiginiz bir insan gözleriniz sizden alamayabilir. Bu durum sizi oldukca heycanlandıracak. Son günlerde hayatınızda bazı şeylerin iyiye gitmediğiniz düşünebilirsiniz ama bunun sizin üzerinizde bir sıkıntı oluşturmadığını da farkedeceksiniz. Kendi hayatınıza odaklanmanın yerine başkalarının sorunlarıyla ilgilinemek size daha iyi geliyor sanki.

KOVA

İki insan arasında kaldıgınızı hissedebileceginiz bir gün. Bu durumu dışarı yansıtmamanız olumlu. Daha net ve kontrollu hareket ederek siz olan ilgilileri dengeliyorsunuz. Geçmiş ile ilgili olarak bir konunun gündeme gelmesi soz konusu olabilir. Bu durumda yine kontrollu ve dengeli yaklaşısrsanız gecmişin hesabını almış almış olucaksınız. Aile cevresi ile ilgilenmeniz gereken bir donem.

BALIK

Bugun hem aile çevrenizle hem de sosyal çevrenizle küçük bazı gerilimler ve sorunlar yaşayabilirsiniz ve bugün bu sorunları çözmeniz kolay olmayacaktır. Bu sürecin üzerine düşmek ya da gerginliğe devam etmek sağlıklı bir davranış olmaz.

BOĞA

Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve ailenizden esirgiyorsunuz. İş hayatınızda bir kişinin ortaklık teklifini iyi degerlendirmeli ve koşullar dogrultusunda risk almalısınız.

İKİZLER

Yaşadıgınız yogunluk sizi oldukca farklılaştırıyor.Duygusal hayatınızla ilgili olaylar bakış tarzınızda bazı değişimler olabilir, espirili esnek ve olayları dengeleyebilen tarzınızın dışına cıkabilir, kıskanc birtavır sergileyebilrisiniz. ve olaylara yaklaşımınızdaki gergin tutum sıkıntı ve olumsuzluga neden olabilir.

YENGEÇ

Kariyer acısından önemli bir döneme giriyorsunuz.Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

ASLAN

Eski sevgilinizden bir haber alabilirsiniz. Bu durumun üzerine cok düşmemeye calışın. Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psıkolojınızın gerilmesine neden olmuş olabilir. Tüm bunlara rağmen çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün gectikce iyiye gitmeye başladı.

BAŞAK

Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır. İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.

KOÇ

Özel hayatınızda onemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan gecçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir