1 Ekim 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Ekim 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım
Geleceğe dair hedef ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için attığınız adımların sonuçlarını almakta zorlanabilir, sevdiklerinizden ya da arkadaşlarınızdan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedebilir, bugüne kadar yaptığınız girişimlerin sonuçlarını almak için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık
İş ve sosyal yaşamınızda yaşanan belirsizlik, girişimlerinizin sonuçlarını almakta zorlanmanız hayal kırıklığına uğramanıza yol açabilir. Gizli anlaşmalar ve kulisler kararlılığınızı artıracak, akşama doğru ekonomik konularla ilgili kendinizi daha güçlü hissedebileceksiniz. Topluluklar içinde kendinizi ifade etmek için yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak
Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla fikir ayrılıkları yaşayabilir, karşılaştığınız muhalefetten dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen www.nazlim.net saatlerinde şartlar değişebilir ve ideallerinize ulaşabilmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve kararlı hissedebilir, girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat
Bugün borçlar ve alacaklarla ilgili beklentileriniz karşılanmayabilir, ortak kaynakların kullanımında ki belirsizlik hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Gerçi günün ilerleyen saatlerinde krizleri yönetebilecek gücü kendinizde bulabilir, iş ve sosyal hayatınızda sizi destekleyecek anlaşmalara yönelebilirsiniz. Girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart
Karşınızdakilerin sizden beklentilerini karşılamakta zorlanabilir, tek başınıza hareket etmek istemeyebilirsiniz. Fakat akşama doğru işbirliği içinde olduğunuz kişilerden daha fazla destek görebilir, geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmek için doğru adımlar atabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplar ya da arkadaşlarınız kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir.

Koç 21 Mart – 20 Nisan
Sabah saatlerinde enerjiniz çok düşük olabilir, gündelik işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilir veya ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Finansal konularla ilgili kararlar almak, daha önceki girişimlerinizin sonuçlarını görmek isteyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde iş ve sosyal hayatınızdan alacağınız destekle daha güçlü ve tutarlı hareket edebileceksiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs
Bugün sevdiklerinize faydalı olmak istemenize rağmen engellerle karşılaşabilir, belirsizliklerden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Fakat sonrasında eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerin de yardımıyla harekete geçebilir, güçlü kişilerden alacağınız destekle girişimlerinizin sonuçlarını almak için harekete geçebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran
Eve, aileye ve hatta kariyere yönelik girişimler istediğiniz gibi ilerleyemeyebilir, belirsizlikler hayal kırıklığına yol açabilir. Beraber çalıştığınız kişiler karar vermenize yardımcı olarak, şimdiye kadar yaptığınız eylemlerin sonuçlarını almanızı sağlayabilir. Finansal konularla ilgili güçlü kişi ve kurumlardan destek alarak, harekete geçebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz
Yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir gündesiniz. Verilen sözler tutulamayabilir, yapılan planlar belirsiz bir zamana ertelenebilir. Sabah saatlerinde yaşanan bu sorunlar günün ilerleyen saatlerinde yerini daha verimli ve kararlı bir sürece bırakabilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteklemesiyle uzun süredir üstünde çalıştığınız anlaşmaları imzalayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos
Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizin sonuçlarını almakta zorlanabilir, belirsizlikler ve ertelemelerden dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fakat sonrasında daha kararlı ve tutarlı adımlar atabilir, gelirlerinizi daha verimli kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül
Karşınızdakilerin beklentilerinizi karşılamaması eylemlerinizi sonuçlandıramamanıza ve hayal kırıklığına yol açabilir. Belirsizlikler karar alma sürecinizi etkileyebilir. Bugün de burcunuzda hareket etmekte olan Ay; sevdiklerinizden alacağınız destekle günün ilerleyen saatlerinde girişimlerde bulunabileceğinizi işaret etmekte.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim
Sabah saatlerinde yalnız kalmak, hayal kırıklıklarınızla baş etmek ve ne yapacağınıza karar vermek için çaba sarf edebilirsiniz. Endişeleriniz ve kararsızlıklarınız sizi zorlasa bile sonrasında aileden ve yakınlarınızdan alacağınız destekle korkularınız üstüne gidebilir, yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.