1 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumları

1 Aralık 2011 perşembe Günlük Burç Yorumları1 Aralık perşembe Günlük Burç Yorumları1 Aralık perşembe Günlük Burçlar – 1 Aralık perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Dostlarınız arasındaki orta yaşlı bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır. Onu ihmal etmeyin ve derdini paylaşın. Belki de ödemeniz gereken bir borçtur bu. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince uzak kalın çünkü sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır. Akşama bir dedikodu sizi şaşırtabilir.

Sevgili Boğa,

Karşı cins ilişkilerinizde de bazı karışıklıklara ve duygusal incinmelere eğilimlisiniz fakat siz bir erkekseniz bu konularda daha şanslısınız. Erkekseniz kadınlarla genel olarak iyi anlaşacağınız bir dönemde olduğunuz için birisiyle bozuşursanız, başkasıyla yakın ilişkiler içine girebilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Aşktan yana olan şansınızı ihmalkar davranışlarınızla geri tepmemelisiniz. Yine bu dönem içinde sürpriz dost ziyaretlerine kendinizi hazırlıklı tutmalısınız. Eğer iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Bunun engellemek elinizde olacaktır.

Sevgili Yengeç,

Harcamalarınız ise oldukça artacaktır. Maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş olabilirsiniz. Bu borçların ödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız. Kişisel yönleriniz bugün daha ağır basacaktır. Bilinçli bir şekilde hedeflerinizi takip ettiğinizde başarı oranınızın bir hayli fazla oluşu sizi de şaşırtabilir.

Sevgili Aslan,

Önemli bir karar aşamasındaysanız bir dostunuzun yardımına başvurmalısınız. Böylelikle hatalı bir girişimi engellemiş olacaksınız. yine bu dönemde genel olarak dış uyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcısınız. Güncel yaşam içinde hissettiklerinizin doğru çıkması sizi biraz ürkütebilir. Fakat bu yeteneğinizin olumlu kullanılması ile isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgili Başak,

Şansınızın da desteği ile olaylar lehinize gelişmeye devam edecektir. Yalnız kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışmalısınız. Ciddi ve kurumsal işlerle olan ilişkileriniz ilk döneme nazaran daha verimli ve sağlıklı olacaktır. Yalnız aceleciliğiniz bu dönemde de devam edecek. Bu nedenle iş ve genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız.

Sevgili Terazi

Kendinizi kanıtlama isteğiniz artıyor ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Size karşı katı davranışlarda bulunan kimseleri eleştirmek isteyeceksiniz. Bunu yapmadan önce iyice düşünmenizde yarar var. Çünkü ilişkilerinizi zayıflatabilir. Ya da ilerde zararını görebilirsiniz.

Sevgili Akrep,

Kontrollü ve bilinçli olduğunuz ve hırslarınızı da dizginlediğiniz müddetçe başarı oranınız bir hayli yüksek olacaktır. Hatta bazı durumlarda gereksiz sinirlendiğinizi hissettiğinizde aşırı yüklendiğinizi hatırlamalısınız. Kısa ve sempatik bir gezi sizi rahatlatacaktır. Bu gezinin ardından coşkulu ve huzurlu olduğunuzu göreceksiniz.

Sevgili Yay

Manevi yöndeki fikirlerinizi başka insanlara aktarma isteğiniz de bu dönemde yoğunlaşabilir. Bu da aynı konu ile ilgilenen insanlarla beraber olacağınız anlamına geliyor. bir çok tartışma ve sohbet ortamı bulacaksınız. Yalnız bu yeni alışkanlığınızın güncel yaşamınızı olumsuz etkilemesine ve tüm vaktinize almasına izin vermemelisiniz.

Sevgili Oğlak,

Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan kurtulmanıza yardım edebilir. Çünkü günün sonunda size cazip gelen bir teklif alabilirsiniz. Elinizdeyse bu teklifi mümkün olduğunca ertelemenizi tavsiye ederim. daha uygun bir zamanlama ile yeniden gündeme gelecektir ve bu teklif o zaman daha sağlıklı sonuçlar verebilir.

Sevgili Kova,

Bugün oldukça meraklı olacaksınız. Böylece işiniz olmayan konulara bulaşabilirsiniz ama merakınızı yenebilecek yeni uğraşlar bulmanız daha iyi olacaktır. Hatta hobileriniz ve ilgi alanlarınız ile uğraşmak sizi tatsız ortamlardan uzak tutacaktır. Toplu bir ortamda sizi sinirlendiren birisi yine karşınıza çıkabilir. Dert etmeyin…

Sevgili Balık,

İkna kabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız. Yalnız vazife ve özel ilgi alanlarınız arasında bir dengesizlik görülüyor. Birinden birisi oldukça ağır basabilir. Bu da birinin geri kalması anlamına gelecektir. Bunu yapamıyorsanız sağlığınız açısından oldukça zor bir dönem geçirebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.