1 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 1 Ağustos 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 1 Ağustos Burç Yorumları

Balık 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün hayal gücünüz dizginleri ele geçirebilir ve zihniniz sizi çılgınca yolculuklara çıkarabilir. Karar sizin, bu yolculuk cehenneme mi, yoksa cennete mi olacak? Düşüncelerinizi mümkün olduğunca hafif tutun ve bırakın hayalleriniz kanat açsın. Kasvetten ve karanlık düşüncelerden kurtulun.

Kova 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün yıldızların konumu romantizm kuşağınıza hayallerle dolu ve uyarıcı bir etki gönderiyor. Aşk ve romantizm şu anda sizin için öncelikli, o nedenle daha az ışıltılı konuları şimdilik bir tarafa bırakırsanız kendinizi suçlu hissetmeyin. Ayda bir gün kendinizi şımartmaya hakkınız var, sevgili Kovalar, bugün de bunu yapmak için mükemmel bir gün.

Oğlak 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü Ay etkisi, zihinsel güçlerinizi şu andaki gündelik işlerinize yöneltmeniz için mükemmel. Zihninizin kıvraklığını kullanarak sorunlara muhteşem çözümler bulabilirsiniz. Tam bir pazarlama dahisi gibi düşünüyorsunuz ve bu becerilerinizi hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Yay 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün ilişki kuşağınızdaki Ay, komik, sevimli ve dayanılmaz bulduğunuz insanlarla vakit geçirme isteğinizi körüklüyor. Her zamanki monotonluğa neşeli bir ara vermek hoşunuza gidecek. Hiçbir şey moralinizi şöyle sağlam bir kahkaha gibi yükseltemez. Şu anda hayatı o kadar da ciddiye almanız gerekmiyor sevgili Yaylar.

Akrep 01 Ağustos 2013 Perşembe
Ay bugün en büyük korkularınızı tetikleyerek hepsini silmek isteyeceğiniz imgeler halinde zihninize doldurabilir. Kendinize bunların yalnızca düşünceden ibaret olduğunuz hatırlatın. Aklınız size oyun ediyor. Her şeye inanmayın sevgili Akrepler. Hikayelerin her zaman ikinci bir yönü vardır.

Terazi 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün değişim ve istikrarsızlık rüzgarları çok şiddetli esiyor, o nedenle herhangi bir görüşte karar kılmayı pek beklemeyin. Zaten kararlılık hiçbir zaman güçlü yönlerinizden biri değildi canlarım ama bugün seçim yapmaya çalışmak gibi zorlu bir görevi üstlenmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Bırakın bütün seçenekler ulaşılabilir olsun.

Başak 01 Ağustos 2013 Perşembe
Ay bugün yıldız haritanızın üst kısmına çıkarak hulyalı Neptün’le açıya giriyor. Gerçekle fanteziyi birbirinden ayırt etmekte güçlük çekebilirsiniz ama kuralları biraz esnetip lehinize çevirebilirseniz, buna hiç aldırış etmeyeceksiniz. Bırakın gerçeklik hayal gücü zayıf olanları sınavdan geçirsin.

Aslan 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünün süper sosyal ve konuşkan enerjisi, sohbetleri akıcı, fikir alışverişini canlı tutacak. Yalnız verilen sözlere fazla bel bağlamayın çünkü insanlar yapabileceklerinden fazlasını vaat etmeye eğilimliler. Mevcut yıldız atmosferinde her şey sürekli bir değişim halinde.

Yengeç 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bilinçaltı ve uyku kuşağınızdaki Ay, gerçeklik algınızı biraz değiştiriyor. Bugün kafanızın içindeki hayatı, dışarıda sürüp gidenlere tercih ediyorsunuz. Dış dünyayla ilişkinizi müziği kullanarak kesmek için kulaklıklarınızı takın ya da benzer bir yol bulup bir kozanın içine saklanın.

İkizler 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay burcunuzun hareketli yıldızlarını aydınlatıyor ve yıldırım gibi hızlı zihinsel faaliyetlerle ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz kadar çok fikrin önünü açıyor, sevgili İkizler. Hayatınız boyunca bunun mücadelesini verdiniz zaten, bir sürü parlak fikriniz ve bunları uygulamak için çok az zamanınız var. Büyük kısmını gerçekleştirmeye çalışın çünkü hepsi uçup gidebilir.

Boğa 01 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün hızlı zihinsel enerji akışı devam ediyor ve her şeyi çabuk, kaotik ve kafa karıştırıcı bir hale getiriyor. Sağduyunuzu korumak için elinizden geleni yapın. Derin derin nefes alın ve etrafınızdaki herkes, her şey dönüyor gibi görünmesine rağmen dikkatinizi dağıtmayın. Bugün karar alınacak ya da taahütlerde bulunulacak bir gün değil. Fikirlerle oynayın ve mümkün olduğunca esnek olun.

Koç 01 Ağustos 2013 Perşembe
Ay sohbet evinizde, bu da iletişimi günün en önemli konusu haline getiriyor. Karmakarışık mesajlar dört bir yanı sarmış durumda, iki tarafa çekilebilecek sözlerse almış yürümüş. Çifte anlamları dikkatle inceleyin ve hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmeyin, sevgili Koçlar. Sorgulayın, sorgulayın, sorgulayın ve araştırın. Merakınız sizi aldatılmaktan koruyacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.