Aşk sabır ister

Son Güncelleme: 16.09.2020 23:53

Aşk sabır ister

Aşk ilişkiniz kötüye gidiyorsa ve aşkta aradığınızı bulamıyorsanız üzülmeyin çünkü aşk sabır ister arkadaşlar.

Aşk aceleye gelmez arkadaşım. Öyle aşık oldunmu aceleci davranma önce güven ve zamana bırak herşeyi o halleder.

Sabırlı olun!

Kesinlikle! Bizler karşı cinsten çok şey bekleriz ama sabırlı olmayı beceremezsek de havamızı alırız. Daha ilişkinin başında “seni seviyorum” kelimelerini duymayı, daha fazla ilgi görmeyi, daha fazla vakit geçirmeyi isteriz. İsteriz de isteriz. Oysa, insanlar genellikle duygularını açıklama konularını biraz ağırdan alırlar. Onu sıkmayın ve sabırlı olun.

Kusursuz insan yok

Dünya üzerindeki her insan, koluna takıp gezmekten gurur duyacağı biriyle beraber olmak ister. Ama kimse mükemmel değil işte, herkesin bir kusuru var. Kabul edin, sizin de! Öyleyse sevgilinizi, fiziksel özellikleri ya da sizinle uyuşmayan, kişisel özellikleri nedeniyle yargılamayın. Eğer aşıksanız, iyi vakit geçiriyorsanız insanların ne dediğine aldırmayıp, ufak tefek sorunları kafanıza takmayın.

Ona güvenmelisiniz

Eğer sürekli sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını düşünür, her an telefonla arayıp ne yaptığını sorar, her konuştuğu karşı cinsi kıskanarak sorun çıkarırsanız, dolu dizgin bir aşkı bir hiç yüzünden noktalayabilirsiniz. Ona güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Rol yapmayın

Ona kendinizi beğendirmek için rol yapmanız gerekmiyor. Örneğin, çok iyi bir çift olabileceğinizi ispat etmek için, sevdiği her şeyi sevmek zorunda değilsiniz. Kim her dediğini “ben de”, “bence de” diye onaylayan biriyle beraber olmak ister ki!

Yoruma gerek yok

Bazen ilgili, bazen ilgisiz, bazen sevecen, bazen hoyrat, bazen anlayışlı, bazen kaprisli… İnsanlar yaptıkları hareketleri neden yaptıklarını çoğu zaman bilmezler. O halde siz neden onları çözümlemek için zaman kaybedesiniz ki?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. aşk denilen olgu ondan bize verilen bir ödüldür ama bunu kalbi saf ve sevgi dolu olan insanlar görebilir yada yaşayabilir.Biraz maddesel hayattan uzak kalmak belki yardımcı olabilir.Dünyda en zor bir insana sevmeyi sabretmeyi özellikle karşılıksız sevmeyi gösterebilmek yada öğretebilmektir.Belki insanoğlu bunu başarabilse tüm savaşlar sona erer.Bir insan bir insanı öldürmez bana göre bunu bir gün başaracağız.ONun izniyle………

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir