Yer Gök Aşk ile Lale Devri dizisi birleşti

Reklamlar

Yer Gök Aşk ile Lale Devri dizisi birleşti

Anladık da bu nasıl oldu diyeceksiniz şimdi hepiniz. Valla bende anlamadım belki de dünya tarihinde ve Türk dizi tarihinde ilk kez böyle bir şey oluyordur. Her iki dizi de aynı kanalda Fox Tv ekranlarında yayınlanıyordu. İşte ayrıntılar ve detaylar:

yer-gok-ask-lale-devriAvşar Film’in patronu Şükrü Avşar, ‘Yer Gök Aşk’ ve ‘Lale Devri’ dizisini birleştirme kararı aldı.

Şu günlerde büyük reyting savaşlarının başladığı dizi dünyasında bir ilk yaşandı. Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, flaş bir karar aldı.

OYUNCULARIN GEÇİŞLERİ TAMAMLANDI

FOX’ta 3 yıl boyunca seyirciyle buluşan ve haziran başında final yapan “Yer Gök Aşk” dizisini Bu sezon 4. yılına giren “Lale Devri” dizisiyle birleştirdi. Kapadokya’da çekilen “Yer Gök Aşk”ın aralarında Sultan, Hamiyet’in kızı ve onun eşi karakterlerin de yer aldığı pek çok oyuncusu bu sezon “Lale Devri”ne geçiş yaptı.

Şükrü Avşar daha önce Yer Gök Aşk’ta Selen Soyder’in canlandırdığı Toprak karakterini Lale Devri’ne transfer ederek reytinglerin yükselmesini sağlamıştı. 3 yıl sonra ise Avşar, bu kez biten dizisinin oyuncularını aynı karakterlerle Lale Devri’nde yaşatacak.

HATİCE ASLAN DEVAM EDECEK

Olaylı set ortamıyla sık sık gündeme gelen Lale Devri’nde başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman tarafından geçen aylarda tartaklanan Hatice Aslan projeden ayrılacağını söylüyordu.

Ancak Aslan yapımcıyla imzaladığı anlaşma nedeniyle diziye devam ediyor. Aslan dizinin yeni bölümlerinde oğluyla Londra’da yaşayacak. Dizi ekibi Aslan’ın Londra’daki sahnelerinin bir kısmını geçen günlerde çekti.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.