Şeref Meselesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Reklamlar

Şeref Meselesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak – Kerem Bürsin ile Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde oynadığı ve büyük ses getireceği düşünülen dizi için sanırım biraz daha bekleyeceksiniz arkadaşlar.

Kerem Bürsin Güneşi Beklerken dizisi ile bir anda genç kızların ilgisini çekmiş ve bu sayede bir sürü fanatiği oluşmuştu. Şimdilerde yeni dizisi ile ekranlara gelecek olan genç oyuncu şimdiden hayranlarını sabırsızlandırıyor.

seref-meselesi-dizisiŞeref Meselesi ne zaman başlayacak diyorsanız henüz tam kesin bir şey söylenmemekle birlikte ocak ayına kadar devam edeceği dizinin ancak ocak ayında başlayacağı haberleri geliyor. İşte ayrıntılar:

Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Kay Allen’in başrollerinde oynadığı Kanal D’nin yeni dizisi Şeref Meselesi dizisinden ilk fragmanlar yayınlanmıştı. Şeref Meselesi dizisinin yayın tarihi henüz netleşmemişti.

YAYIN TARİHİ ERTELENDİ

Uzun süredir tanıtımları yapılan dizide sürpriz bir gelişme yaşandı. Şeref Meselesi Ekim ayında yayınlanacağını açıklayan Kanal D, dizilerin çokluğu nedeniyle dizinin yayın tarihini erteledi. Şeref Meselesi’nin Ocak ayında başlayacağı iddia edildi. Bu erteleme haberi Kerem Bürsin hayranlarını üzdü.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.