Selam Bahara Yolculuk 2015 Fragman Oyuncuları

Reklamlar

Selam Bahara Yolculuk Türk sinema filmi gösterime girdiği ilk andan itibaren hatta +13 sınırı konulduğu halde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Oyuncularına baktığınız zaman oynadıkları muhteşem oyunculuk ile yine büyük başarıyı hak ediyorlar.

selam-bahara-yolculuk-2015Bazı çevreler tarafından ki bu çevreler hepiniz tarafından biliniyor filmi izlemeden daha kötüleme gayreti içerisine girdiler ama filmi izleyenlerin neredeyse hepsi harika olmuş diyerek ayrılıyorlar. Öncelikle şunu söyleyeyim ailecek izleyebilirsiniz ve çıktığınız da bizimkilerde bu işi başarmışlar güzel filmleri bizlerde çekebiliyormuşuz diyeceksiniz.

Selam Bahara Yolculuk 2015 filminin konusuna gelince hemen yazalım: Senaryosu yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan ve çekimleri Kırgızistan, Kazakistan ve Türkiye’de yapılan film, gönül kahramanlarının hikayesini konu alıyor. Yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı filmin baş rollerinde Aslıhan Güner, Gürol Güngör, Merve Sevi ve Mert Yavuzcan gibi isimler yer alıyor. Türk oyunculara Mıktıbek Apazov, Egemberdi Bekboliev, Nazira Aitbekova gibi Kırgız oyuncular da eşlik ediyor.

Selam Bahara Yolculuk Fragman

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.